Jak minął dzień 14

30 maja 2023 20:02 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Jednak trochę to skomplikowane.
Mnie też kusi, rok temu czerwiec, lipiec i sierpień, było bez problemu,ja kupowałam w autobusie u kierowcy :-)
Cena mnie nie odstrasza, myślę że można wyjeździć dużo więcej, pozwiedzać,ale forma abonamentu już tak.
Dziękuję za info :aniolki:

O tym samym myślę,czyli o abo 
Ale jeden wyjazd do Travemünde,na przykład,to już prawie 50 euro. Skoro jest ktoś,kto chce ze mną pojechać i załatwić formalności,to czemu by nie skorzystać. Jutro dowiemy się jeszcze jak to jest z tym wypowiedzeniem. Zostaję do 3 lipca, miałabym okazję jeszcze kilka nowych miejsc zobaczyć. Opłaciło by się,gdybym nawet tylko jeden raz skorzystała. W ubiegłym roku kupowałam 9euro Ticket i co tydzień byłam w Münster,a czasami na pauzie jeszcze w pobliskim miasteczku Rheine 
30 maja 2023 21:13 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Och! Travemunde..moje kochane :serce:Dwa  szczęśliwe  lata.Tam również  doszło  do spotkania  z naszym  Luke:przyjaciele:Odwiedz wystawe figur z piasku/ ogromna hala/:super:

A ja spotkałam się z Luke pierwszy raz w Olsztynie, spędzał z rodziną urlop na Mazurach,a drugi raz w Münster 
30 maja 2023 21:14 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Trzymajta kciuki :-) kładę się na matę . W dotyku to bardzo ostre , położę się i wyobrażę, że jestem w pasxczy krokodyla Gusiu długo przyzwyczajałas. się do tych tortur .:placze1:

Przyssałaś się do tej maty czy co,bo nic nie piszesz 
30 maja 2023 21:17 / 4 osobom podoba się ten post
Gusiu, wejdź na te stronkę, dowiesz się więcej. 
Travemünde odwiedzić i Kilonię 
https://www.nah.sh/de/fahrkarten/sh-tarif/
30 maja 2023 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Gusiu, wejdź na te stronkę, dowiesz się więcej. 
Travemünde odwiedzić i Kilonię 
https://www.nah.sh/de/fahrkarten/sh-tarif/

Dziękuję . W Travemünde często bywały moja pdp i jej przyjaciółka Gisela. Rowerami jeździły. Jeszcze nie byłam a tak, jakbym była,tyle się nasłuchałam i naoglądałam zdjęć . No i sama w Internecie poczytałam i pooglądałam.
Jak kupię ten bilet za 49,to nie będą mnie inne interesowały ,a jak nie,to popatrzę 
30 maja 2023 22:36 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję :-). W Travemünde często bywały moja pdp i jej przyjaciółka Gisela. Rowerami jeździły. Jeszcze nie byłam a tak, jakbym była,tyle się nasłuchałam i naoglądałam zdjęć :-). No i sama w Internecie poczytałam i pooglądałam.
Jak kupię ten bilet za 49,to nie będą mnie inne interesowały ,a jak nie,to popatrzę 

Wówczas też na wolnym zajechałem tam, poznałem fajną dziewczynę, haha. Wtedy w weekend też była ciekawa taryfa przejazdowa. Coś płaciłem 26 euro tam i z powrotem. W końcu się pracuje i coś z tego życia trzeba mieć 
31 maja 2023 06:41 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Wówczas też na wolnym zajechałem tam, poznałem fajną dziewczynę, haha. Wtedy w weekend też była ciekawa taryfa przejazdowa. Coś płaciłem 26 euro tam i z powrotem. W końcu się pracuje i coś z tego życia trzeba mieć :-)

31 maja 2023 07:11 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Przyssałaś się do tej maty czy co,bo nic nie piszesz :-)

Ciężko się przyssać do kolców 
Leżałam całe " Kuchenne rewolucje " Tylko pierwsze chwile malo komfortowe, potem jest ok .Ta poduszeczka  mnie uwierala, to ją wyjęłam .U mnie kark to newralgiczny punkt . Muszę na niej leżeć .Dobry zakup 
Dzisiaj też zrobię leżakowanie już z poduszeczka .Fajna sprawa
 
 
31 maja 2023 07:14 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Trochę trwało. Pierwsze dni kładłam cienkie prześcieradło albo cienką koszulkę nocną zakładałam. Teraz w majtkach (Ile tam tych majtek, małe i cienkie ?) i przykrywam się kocykiem. Trzeba trochę poćwiczyć i wypracować sobie sposób,który najmniej boli, kiedy się kładziesz :-)Niestety,"odklejanie" się boli,na początku nawet bardzo. Ale ja mam bardzo niski próg bólu, moją siostrę nie boli a codziennie sobie poleguje 

Jest ok 
 Teraz będę polegiwac często.
31 maja 2023 07:22 / 3 osobom podoba się ten post
Jadę na zakupy no później będzie gorąco.
31 maja 2023 09:00 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jest ok 
 Teraz będę polegiwac często.

Wiedziałam,że tak będzie ?
Ja już nawet czekam kiedy będę się mogła na nią położyć 
31 maja 2023 09:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ciężko się przyssać do kolców 
Leżałam całe " Kuchenne rewolucje " Tylko pierwsze chwile malo komfortowe, potem jest ok .Ta poduszeczka  mnie uwierala, to ją wyjęłam .U mnie kark to newralgiczny punkt . Muszę na niej leżeć .Dobry zakup 
Dzisiaj też zrobię leżakowanie już z poduszeczka .Fajna sprawa
 
 

Ja żałuję że poduszeczki nie zabrałam ze sobą.
31 maja 2023 11:02 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wiedziałam,że tak będzie ?
Ja już nawet czekam kiedy będę się mogła na nią położyć 

Czyli zdrowe uzależnienie? To i ja sobie sprawie po powrocie z sanatorium bo jade od 13 czerwca po weselu ( 10/11 czerwiec ) na 21:dni do sanatorium. Najpierw popiję i się wytańcze  a potem będę się kurować. 
31 maja 2023 13:13 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Czyli zdrowe uzależnienie? To i ja sobie sprawie po powrocie z sanatorium bo jade od 13 czerwca po weselu ( 10/11 czerwiec ) na 21:dni do sanatorium. Najpierw popiję i się wytańcze :radosc1: :cola2:a potem będę się kurować. :moje_wakacje:

Spraw sobie,fajna sprawa. Jak się rizerwiesz ,wytańczysz,to po sanatorium będziesz się tylko na macie relaksować a nie kurować ?
Uzależnia,to fakt. Nawet teraz siedzę na tarasie z matą pod tyłkiem i plecami a nie na miękkiej poduszce 
31 maja 2023 13:30 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja żałuję że poduszeczki nie zabrałam ze sobą.

Mnie się właśnie przyda na kark . Muszę jakoś się ułożyć żeby nie kłuło.
U nas 25 st C kupiłam sobie w PEPCO dwie pary spodenek takich lekuchnych  jedne to zieleń butelkowa drugie pomarańcza ognista. W jednych już szpanuje.