Jak minął dzień 14

06 czerwca 2023 10:42 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czekam aż walki wypadną z moich włosów i idę z buta do miasta . Mam parę spraw do załatwienia takich co to kasy się nie wydaje .Niebo się przeciera i nici z deszczu, a szkoda . Dzisiaj mam nocny dyżur i jeszcze jutro do pracy .Od czwartku mam wolne i szykuje się na przyjazd gości .Cały czas nurtuje mnie mysl co ich skłoniło do odwiedzenia mnie . Ciekawość czy interes ,?Wnet się dowiem.

Pewnie i to,i to 
06 czerwca 2023 12:27 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czekam aż walki wypadną z moich włosów i idę z buta do miasta . Mam parę spraw do załatwienia takich co to kasy się nie wydaje .Niebo się przeciera i nici z deszczu, a szkoda . Dzisiaj mam nocny dyżur i jeszcze jutro do pracy .Od czwartku mam wolne i szykuje się na przyjazd gości .Cały czas nurtuje mnie mysl co ich skłoniło do odwiedzenia mnie . Ciekawość czy interes ,?Wnet się dowiem.

Umiesz opowiadać ciekawie o zwykłych rzeczach, a to rzadki dar 
06 czerwca 2023 13:14 / 3 osobom podoba się ten post
mariakoc

Umiesz opowiadać ciekawie o zwykłych rzeczach, a to rzadki dar :-)

Oooo,  dzięki.Tak sobie kombinuje , to ja Pelagia  .
06 czerwca 2023 14:15 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Oooo,  dzięki.Tak sobie kombinuje , to ja Pelagia  .

Pelagia? czyżby jedno Spitzname już Ci nie wystarczało? 
06 czerwca 2023 14:37 / 4 osobom podoba się ten post
Ale gorąco ,ledwo jezioro  objechałem , woda 
06 czerwca 2023 20:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pelagia?:oczko1: czyżby jedno Spitzname już Ci nie wystarczało?:lol2: 

"Tej "mi się przypomniał 
06 czerwca 2023 20:50 / 5 osobom podoba się ten post
W Hamburgu też była piękna pogoda ☀️
A ja pauzę przespałam. Całe 2,5 godziny. Po obiedzie położyłam się na chwilkę 
Nie wiem czym się tak zmęczyłam,chyba tym "nic nie robieniem". Nawet nie mam wyrzutów sumienia,że aktywności sportowej dzisiaj zero. O 19tej pdp poszła śpiewać w chórze a ja dostałam takiego powera,że w godzinę wysprzątałam Abstellraum. Wiem, wiem,to do nas nie należy ale co z tego,jak mnie ten pierdzielnik wkurzał. Pod nieobecność seniorki mogłam sama zdecydować o tym, co tylko na śmietnik się nadaje. Nazbierało się tego dużo więcej niż trochę. Teraz przynajmniej można tam wejść i wiadomo co i gdzie leży. Z tego rozpędu wyczysciłam jeszcze i wymyłam filtry w odkurzaczach,mamy 2,j"normalny i stojący,bezkablowy,wstawiłam szybkie pranie (swoje ?) i zmywarkę. A, ogródek też podlany.Teraz jestem z siebie zadowolona i czekam na powrót Pedepci. Chyba moje korpa potrzebowało tego snu. Jak babcia wróci to jeszcze sobie może po piffku strzelimy,a jak nie będzie miała ochoty,to sama sobie wypiję.
Fajnego jeszcze wieczoru życzę
06 czerwca 2023 20:55 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

"Tej "mi się przypomniał :-)

Niezapomniany Laskowik .
Zawsze czekaliśmy z mężem na ten kabaret i płakaliśmy że śmiechu . Teraz rzadko oglądam kabarety, chyba straciłam poczucie humoru,bo te dzisiejsze popisy jakieś mało zabawne mi się wydają 
06 czerwca 2023 21:13 / 6 osobom podoba się ten post
To ja jeszcze raz tutaj 
Zapomniałam się wczoraj pochwalić,że upiekłam kuchen?. "Moje" ciasto z morelami. Zawsze mi się udaje. No to wczoraj się nie udało. Nie wyrosło tak jak zawsze,nie było puszyste. No wkurzyłam się jak zobaczyłam. Ale jak przestygło i spróbowałam to... przestałam się wkurzać,jeszcze nigdy nie było tak pyszne,jak te wczorajsze "niewyszłe". Poczęstowałyśmy jeszcze sąsiadkę ale tylko kawałeczkiem,bo szkoda nam było dać więcej. No i tak we trzy wciagnęłyśmy prawie cały placek. Myślę że to wina formy,że wyszło inne niż zawsze. Babcia nie ma blaszki do ciasta i zrobiłam w formie do tarty.
Został tylko kawałeczek 
06 czerwca 2023 22:49 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Niezapomniany Laskowik :-).
Zawsze czekaliśmy z mężem na ten kabaret i płakaliśmy że śmiechu . Teraz rzadko oglądam kabarety, chyba straciłam poczucie humoru,bo te dzisiejsze popisy jakieś mało zabawne mi się wydają 

Zauważyłam Gusiu, jeśli nie ma tego słowa co to przecinek zastępuje to nikt się nie śmieje . Taki to kabaret 
 
 
07 czerwca 2023 12:05 / 3 osobom podoba się ten post
Czekam na info z firmy o busie na piątek.Najpierw, że rodzina dołozyła mi 150 euro za pozostanie,ale powiedziałam, że w tym przypadku pieniądze nie mają znaczenia,bo ktegosłup mam jeden.Powiedziala, że dobrze, że załatwią,ma się jeszcze odezwać.To nie jest praca dla mnie,ja będę chodzić stale na przeciwbolowych.Senior robi się coraz gorszy,z obiadem mnie wygnał.Jak rodzina coś mi dzisiaj wspomni,to im powiem,co myślę.Wiem, że będę miała przechlapane,ale mam to w doopie.
07 czerwca 2023 13:00 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Czekam na info z firmy o busie na piątek.Najpierw, że rodzina dołozyła mi 150 euro za pozostanie,ale powiedziałam, że w tym przypadku pieniądze nie mają znaczenia,bo ktegosłup mam jeden.Powiedziala, że dobrze, że załatwią,ma się jeszcze odezwać.To nie jest praca dla mnie,ja będę chodzić stale na przeciwbolowych.Senior robi się coraz gorszy,z obiadem mnie wygnał.Jak rodzina coś mi dzisiaj wspomni,to im powiem,co myślę.Wiem, że będę miała przechlapane,ale mam to w doopie.

A może lepiej ugryzc się w język. Po co zaostrzasz sytucję? I tak tam nie wrócisz to po co dolewać oliwy do ognia. ? Beata czasami lepiej przemilczeć niz robić niepotrzebny konflikt. A co do busa ? Ofert nie brakuje i możesz ty dać ogłoszenie, że jesteś tu i tu i potrzebujesz przejechać na inne miejsce . Zaraz się napewno ktoś odezwie. Firm nie brakuje a wracać taki szmat drogi ? 
07 czerwca 2023 13:11 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Czekam na info z firmy o busie na piątek.Najpierw, że rodzina dołozyła mi 150 euro za pozostanie,ale powiedziałam, że w tym przypadku pieniądze nie mają znaczenia,bo ktegosłup mam jeden.Powiedziala, że dobrze, że załatwią,ma się jeszcze odezwać.To nie jest praca dla mnie,ja będę chodzić stale na przeciwbolowych.Senior robi się coraz gorszy,z obiadem mnie wygnał.Jak rodzina coś mi dzisiaj wspomni,to im powiem,co myślę.Wiem, że będę miała przechlapane,ale mam to w doopie.

Maluda,w ofertach tutaj na Forum, widziałam że szukają gdzieś zastępstwa na 2 tygodnie. Może zajrzyj,zobacz o co chodzi bo nie czytałam ani gdzie,ani za ile ani do kogo. Nie złość się na to co napiszę,bo to nie złośliwość tylko troska i chęć doradzenia czegoś. Nie rozumiem,nie potrafię po prostu pojąć,że dalej tkwisz w tej firmie. To już wygląda na samoudręczanie się . Chyba że jest jakiś powód dla którego nie możesz im powiedzieć bye bye. Sorry, więcej nie będę na temat pisała. Trzymaj się 
07 czerwca 2023 13:18 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Maluda,w ofertach tutaj na Forum, widziałam że szukają gdzieś zastępstwa na 2 tygodnie. Może zajrzyj,zobacz o co chodzi bo nie czytałam ani gdzie,ani za ile ani do kogo. Nie złość się na to co napiszę,bo to nie złośliwość tylko troska i chęć doradzenia czegoś. Nie rozumiem,nie potrafię po prostu pojąć,że dalej tkwisz w tej firmie. To już wygląda na samoudręczanie się . Chyba że jest jakiś powód dla którego nie możesz im powiedzieć bye bye. Sorry, więcej nie będę na temat pisała. Trzymaj się :aniolki:

Gusia,bylam z nimi dopiero drugi raz i zakończę współpracę.Bylebym stąd wyjechała.
07 czerwca 2023 13:25 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Gusia,bylam z nimi dopiero drugi raz i zakończę współpracę.Bylebym stąd wyjechała.

???