Jak minął dzień 14

07 czerwca 2023 16:14 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Gusia,bylam z nimi dopiero drugi raz i zakończę współpracę.Bylebym stąd wyjechała.

Przesłałem Ci info
07 czerwca 2023 16:18 / 2 osobom podoba się ten post
Naprawdę lift to nie koniec świata. Kwestia zapinania i wypinania, nakierowania na wózek itd. Bynajmniej ja nie odczuwałem zmęczenia, bo od tego jest aparatura. Może macie inne zdanie
07 czerwca 2023 16:28 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

To ja jeszcze raz tutaj :-)
Zapomniałam się wczoraj pochwalić,że upiekłam kuchen?. "Moje" ciasto z morelami. Zawsze mi się udaje. No to wczoraj się nie udało. Nie wyrosło tak jak zawsze,nie było puszyste. No wkurzyłam się jak zobaczyłam. Ale jak przestygło i spróbowałam to... przestałam się wkurzać,jeszcze nigdy nie było tak pyszne,jak te wczorajsze "niewyszłe":lol1:. Poczęstowałyśmy jeszcze sąsiadkę ale tylko kawałeczkiem,bo szkoda nam było dać więcej. No i tak we trzy wciagnęłyśmy prawie cały placek. Myślę że to wina formy,że wyszło inne niż zawsze. Babcia nie ma blaszki do ciasta i zrobiłam w formie do tarty.
Został tylko kawałeczek 

A zapodalabys po rEpis
07 czerwca 2023 16:29 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Przesłałem Ci info

Lift niewątpliwie ułatwia pracę ale kręgosłup też dostaje . 
6 tygodni z liftem drobni pdp. Wystarczy.
07 czerwca 2023 16:53 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Przesłałem Ci info

Jakie info?Luke,tu nie chodzi o lift,bo też z nim pracowałam,ale Senior nie da się nawet zapiąć w szelki.Jest bardzo spastyczny,przy zwykłej toalecie w łóżku mam problem,bo tak zaciśnie rece na poreczy, że trudno oderwać.Po prostu skonczmy ten temat.
07 czerwca 2023 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

A zapodalabys po rEpis:-)

Chętnie,no bardzo prosty 
Ale trochę później 
07 czerwca 2023 17:23 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Chętnie,no bardzo prosty :-)
Ale trochę później 

07 czerwca 2023 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Jakie info?Luke,tu nie chodzi o lift,bo też z nim pracowałam,ale Senior nie da się nawet zapiąć w szelki.Jest bardzo spastyczny,przy zwykłej toalecie w łóżku mam problem,bo tak zaciśnie rece na poreczy, że trudno oderwać.Po prostu skonczmy ten temat.

Info z ofertą innego zlecenia, żebyś nie musiała zjeżdżać do Polski
07 czerwca 2023 18:17 / 3 osobom podoba się ten post
Wszyscy po kolacji? 
07 czerwca 2023 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Wszyscy po kolacji? 

Po obiedzie
07 czerwca 2023 19:25 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Po obiedzie:-)

Ok, to mogę pisać, haha 
07 czerwca 2023 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
A co?
07 czerwca 2023 19:33 / 4 osobom podoba się ten post
Podejrzewam, że mój podopieczny ma hemoroidy i to zewnętrzne. Bo jak go myję i wycieram przy zmianie pampersa, to go boli i piecze na samym dole. Tak poza tym nigdzie więcej. Czy leży i się przewraca czy siedzi. No i zawsze przy wydalaniu. A jaką Wy byście postawili diagnozę?
Syn wreszcie zajarzył i albo wezwie Notruf albo poczekamy do poniedziałku czy wtorku, gdy wróci lekarz z urlopu. Helmut powiedział, żeby czekać na lekarza, haha. To ok. 
A babcia po niedzieli jeszcze jedna operacja. Ech... 
07 czerwca 2023 19:54 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Naprawdę lift to nie koniec świata. Kwestia zapinania i wypinania, nakierowania na wózek itd. Bynajmniej ja nie odczuwałem zmęczenia, bo od tego jest aparatura. Może macie inne zdanie

Dla mnie lift to właśnie ,,koniec świata "Tu odmówiłam  obsługi tego ustrojstwa  i gitaraSpitex,czyli osoby odpowiednio przeszkolone dalej to robią.Ja nie,bo nie i kropka 
07 czerwca 2023 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Podejrzewam, że mój podopieczny ma hemoroidy i to zewnętrzne. Bo jak go myję i wycieram przy zmianie pampersa, to go boli i piecze na samym dole. Tak poza tym nigdzie więcej. Czy leży i się przewraca czy siedzi. No i zawsze przy wydalaniu. A jaką Wy byście postawili diagnozę?
Syn wreszcie zajarzył i albo wezwie Notruf albo poczekamy do poniedziałku czy wtorku, gdy wróci lekarz z urlopu. Helmut powiedział, żeby czekać na lekarza, haha. To ok. 
A babcia po niedzieli jeszcze jedna operacja. Ech... 

Luke,nie mam wielkiego doświadczenia,ale hemoroidy często zdarzają się u starszych ludzi. Moje niektóre podopieczne też je miały. Diagnozę łatwo postawić,niech Twój podopieczny wystawi tyłek i jeśli zewnętrzne,to gołym okiem zobaczysz. Maści, tabletki obkurczające naczynia krwionośne, naprawdę przynoszą ulgę.  Maść ma taką końcówkę, którą łatwo odbyt również od wewnątrz posmarować. No i najważniejsze-czystość tego delikatnego miejsca Można te środki kupić bez recepty ale niech syn porozmawia z lekarzem. Jeśli Twój Helmut ma hemoroidy.