Jak minął dzień 14

24 listopada 2022 15:54 / 4 osobom podoba się ten post
A ja szczerze mówiąc to w ogóle nie jestem fanką piłki nożnej, kilkunastu biegających po trawie facetów mnie nudzi 
24 listopada 2022 17:01 / 5 osobom podoba się ten post
mariakoc

A ja szczerze mówiąc to w ogóle nie jestem fanką piłki nożnej, kilkunastu biegających po trawie facetów mnie nudzi :smiech3:

Może jakby nago biegali, to  by było mniej nudne ???
24 listopada 2022 17:28 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja lubię Lewego. Jako piłkarza. Za jego ambicje, pracowitość. Wpadki zdarzają się najlepszym. Sporo osób jego  nie lubi za to jak żyje poza boiskiem,za jego "gwiazdorzenie ",za chwalenie się tym co ma, jak żyje czy na co go stać. Sam robi to rzadko, a że Ania aktywna w sieci to chyba normalne,dumna mama, żona i chce się z innymi swoim szczęściem podzielić.  My sami przecież też się chwalimy, nawet Pochwalijki mamy? Porównać tego z pochwalijkami osób znanych i bogatych się nie da. Inny świat. Czy nie jest jednak tak, że jeśli ktoś, tutaj, u nas, w Opiekunkowie, ma fachowe przygotowanie, większą od nas wiedzę, jest lepiej "ustawiony", dużo  lepiej zarabia i się pochwali,to często jedziemy po nim że  się wywyższa ,innym ujmuje wiedzy czy kompetencji chociaż nic takiego nie ma miejsca a i prywatnie się nie znamy. Taka paskudna ludzka natura, zawistni jesteśmy i jak ktoś ma lepiej, to nie potrafimy się razem z nim cieszyć tylko czekamy na jego potknięcie. O,wtedy jest fajnie!
Dorotee, ta przydługa dygresja nie dotyczy Twojego posta,tak mnie jakoś naszło przy okazji powiedzenia o tym,że  ja Lewego lubię :lol1:

A mnie to obojętnie kto wygrywa a kto przegrywa .Wszystko do dupy .
Bardzo dużo ludzi zginęło przy budowie całej infrastruktury, bo kto się z biednym liczy . A , że ktoś sobie kupi jeszcze jeden zegarek, jedena willę czy auto ze złotymi klamkami, bo go stać 
Szkoda ,że żony tych wspaniałych graczy nie mogą założyć dwóch czy trzech sukienek na raz . Można by pomnożyć wydatek razy trzy . A ucho można powiększyć i też że trzy kolczyki wpiąć .To byłaby elegancja . I lepiej metek nie odrywać , niech ludzie widzą ile kosztują i  zazdroszczą. A co . 
24 listopada 2022 17:32 / 5 osobom podoba się ten post
Pieniądze ? to się t liczy .
W Niemczech sporo knajp bojkotue  Katar 
Sam wybór miejsca. Przedtem Rosja . 
24 listopada 2022 17:42 / 4 osobom podoba się ten post
A ja patrzę w  TV i płakać mi się chce
Zbierają produkty i kasę na świąteczną pomoc. Pytają starszego mocno pana co chce otrzymać. Karmę dla kota- powiedział 
To jedyny mój przyjaciel . Doszliśmy do ściany 
Dzisiaj byłam w Lidlu ,  po owoce 
 Stoi duży kontener z kartką - dla Ukrainy -  a  co u nas , co , jest ok .
24 listopada 2022 18:18 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja lubię Lewego. Jako piłkarza. Za jego ambicje, pracowitość. Wpadki zdarzają się najlepszym. Sporo osób jego  nie lubi za to jak żyje poza boiskiem,za jego "gwiazdorzenie ",za chwalenie się tym co ma, jak żyje czy na co go stać. Sam robi to rzadko, a że Ania aktywna w sieci to chyba normalne,dumna mama, żona i chce się z innymi swoim szczęściem podzielić.  My sami przecież też się chwalimy, nawet Pochwalijki mamy? Porównać tego z pochwalijkami osób znanych i bogatych się nie da. Inny świat. Czy nie jest jednak tak, że jeśli ktoś, tutaj, u nas, w Opiekunkowie, ma fachowe przygotowanie, większą od nas wiedzę, jest lepiej "ustawiony", dużo  lepiej zarabia i się pochwali,to często jedziemy po nim że  się wywyższa ,innym ujmuje wiedzy czy kompetencji chociaż nic takiego nie ma miejsca a i prywatnie się nie znamy. Taka paskudna ludzka natura, zawistni jesteśmy i jak ktoś ma lepiej, to nie potrafimy się razem z nim cieszyć tylko czekamy na jego potknięcie. O,wtedy jest fajnie!
Dorotee, ta przydługa dygresja nie dotyczy Twojego posta,tak mnie jakoś naszło przy okazji powiedzenia o tym,że  ja Lewego lubię :lol1:

Właśnie  niedawno  wyłożył dużą  kasę na Centrum Zdrowia Dziecka 
24 listopada 2022 19:25 / 4 osobom podoba się ten post
Za mc  smażymy karpia , groch z kapustą gotujemy. Pierogi i uszka w barszczu.
Jak ten czas ucieka przed nami. I wnet 2023 rok zapuka.  
24 listopada 2022 19:27 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Za mc  smażymy karpia , groch z kapustą gotujemy. Pierogi i uszka w barszczu.
Jak ten czas ucieka przed nami. I wnet 2023 rok zapuka. :placze1::placze1: 

Dopiero zatrybiłam że  dokładnie  za miesiąc  wigilja...
24 listopada 2022 19:29 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dopiero zatrybiłam że  dokładnie  za miesiąc  wigilja...:-)

Poleci .....:
24 listopada 2022 19:31 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Poleci .....::balwanek:

Tak..,,ino kurz "
24 listopada 2022 20:02 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Właśnie  niedawno  wyłożył dużą  kasę na Centrum Zdrowia Dziecka :brawo1::serce:

Tak, naprawdę dużą 
24 listopada 2022 20:05 / 4 osobom podoba się ten post
Kuzyn Jana już poszedł, przyniósł trzy babeczki, mniam, a sam pdp do łóżka. Rano go wykąpię, a raczej pomogę. Dokładnie też stopy wymyję, bo po obiedzie jedzie z prawnym do Fusspflege. Z kolei w poniedziałek pdp idzie na pierwszą wizytę do Tagespflege. Też swego czasu sugerowałem. Planujemy dwa razy w tygodniu. Może wśród rówieśników i starszych będzie czuł się inaczej?  Tu się nudzi godzinami, bo ani gier, ani z zainteresowaniem nie ogląda tv, ani nie czyta czegokolwiek. Bidny ten Jan. Tylko huśtawka nastrojów. Wszystko jest Falsch, cokolwiek to znaczy, wszystko jest kalt, wszystko kaput. Rano nazwał mnie Arschloch, haha, brata z góry też ?
Spokojnie daję sobie radę. Czasami ranki ma takie wredne, później zmiana nastroju i odwrotnie. 
Na dworze cieplutko jak na ten listopad. 
Ostatni mecz się zaczyna, więc miłego oglądania tym, którzy mają już czas 
24 listopada 2022 20:13 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Poleci .....::balwanek:

Komu poleci, to poleci ?
24 listopada 2022 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tak, naprawdę dużą :brawo1:

Pół  dużej bańki
24 listopada 2022 20:23 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja lubię Lewego. Jako piłkarza. Za jego ambicje, pracowitość. Wpadki zdarzają się najlepszym. Sporo osób jego  nie lubi za to jak żyje poza boiskiem,za jego "gwiazdorzenie ",za chwalenie się tym co ma, jak żyje czy na co go stać. Sam robi to rzadko, a że Ania aktywna w sieci to chyba normalne,dumna mama, żona i chce się z innymi swoim szczęściem podzielić.  My sami przecież też się chwalimy, nawet Pochwalijki mamy? Porównać tego z pochwalijkami osób znanych i bogatych się nie da. Inny świat. Czy nie jest jednak tak, że jeśli ktoś, tutaj, u nas, w Opiekunkowie, ma fachowe przygotowanie, większą od nas wiedzę, jest lepiej "ustawiony", dużo  lepiej zarabia i się pochwali,to często jedziemy po nim że  się wywyższa ,innym ujmuje wiedzy czy kompetencji chociaż nic takiego nie ma miejsca a i prywatnie się nie znamy. Taka paskudna ludzka natura, zawistni jesteśmy i jak ktoś ma lepiej, to nie potrafimy się razem z nim cieszyć tylko czekamy na jego potknięcie. O,wtedy jest fajnie!
Dorotee, ta przydługa dygresja nie dotyczy Twojego posta,tak mnie jakoś naszło przy okazji powiedzenia o tym,że  ja Lewego lubię :lol1:


Nie chce mi się wierzyć, że ktoś może tak mnie ocenić.