Jak minął dzień 14

24 listopada 2022 20:26 / 7 osobom podoba się ten post
3 godz.na spacerze  z mają  ,,młodą " koleżanką. Góra  z górą  ....a my się  spotkałyśmy
24 listopada 2022 21:37 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

3 godz.na spacerze  z mają  ,,młodą " koleżanką. Góra  z górą  ....a my się  spotkałyśmy:niech zyje:

Ależ macie tam pięknie!!!
24 listopada 2022 21:40 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

:zaskoczenie1::-(
Nie chce mi się wierzyć, że ktoś może tak mnie ocenić. 

Możesz rozwinąć ?
25 listopada 2022 08:33 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Komu poleci, to poleci ?

Wszystkim poleci  z tą roznicay, że jednemu szybciej innemu wolniej  .
25 listopada 2022 08:48 / 3 osobom podoba się ten post
,zastanawiam się czy nie przyłożyć się do prac przedświątecznych .
Może za uszka się zabiorę. Ciasto wykrawam  kieliszkiem więc dłubaniny mam sporo .Mam jeszcze alternatywę , wyjechać . Choć bardzo lubię święta we własnym domu to wyjazd mnie kusi. 
25 listopada 2022 08:50 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Możesz rozwinąć ?

Tak mogę.
Podaj proszę chociaż jeden przykład, gdzie ktoś na tym forum, dostaje po głowie "tylko z tego powodu, że coś więcej osiągnął?Też nie bardzo rozumię co masz na myśli pisząc o tych osiągnięciach? 
Ja nie zauważyłam tutaj takiego zjawiska, może zbyt mało czasu poświęcam na czytanie, może nie czytam że zrozumieniem, może nie potrafię czytać między wierszami ?
Forum ogólnie czyli można powiedzieć, że wszyscy uczestnicy zostali przez Ciebie ocenieni jako grupa zazdrośników o co to nie wiem? Którzy niby tiu, tiu sobie ćwierkają i pozdrowionka ślą, a tymczasem tylko czekają przyczajeni na czyjejś potknięcie i wtedy zacierają rączki z radości i jeszcze mu dowalają. 
Tak nas oceniłaś? 
 
25 listopada 2022 08:52 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

,zastanawiam się czy nie przyłożyć się do prac przedświątecznych .
Może za uszka się zabiorę. Ciasto wykrawam  kieliszkiem więc dłubaniny mam sporo .Mam jeszcze alternatywę , wyjechać . Choć bardzo lubię święta we własnym domu to wyjazd mnie kusi. 

Wyjedź
Jedno z moich niespełnionych marzeń, to wyjazd z mężem na Święta
25 listopada 2022 09:03 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Wyjedź :-)
Jedno z moich niespełnionych marzeń, to wyjazd z mężem na Święta :-)

Mam tak dość wyjazdów, że największą radością jest bycie w domu .Mam dość wstawania na czas , gotowania na czas i dopasowania swojego rytmu do rytmu dnia innej osoby .
To te lata opieki . Mogę jechać  gdzieś  , ale też wsxystko na określoną godzinę . Moge do rodziny , tu też zagwozdka , bo zacznę pomagać . Marudzę i pewnie zostaniemy w domu  .
25 listopada 2022 09:09 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mam tak dość wyjazdów, że największą radością jest bycie w domu .Mam dość wstawania na czas , gotowania na czas i dopasowania swojego rytmu do rytmu dnia innej osoby .
To te lata opieki . Mogę jechać  gdzieś  , ale też wsxystko na określoną godzinę . Moge do rodziny , tu też zagwozdka , bo zacznę pomagać . Marudzę i pewnie zostaniemy w domu  .

Wystarczy zarezerwować pokój w jakimś pensjonacie, tam nikt nie będzie Cię budził na śniadanie 
Najwyżej mąż Ci przyniesie do łóżka 
Oczywiście zrobisz jak uważasz, ja zawsze marzyłam o takim wyjeździe, ale mąż sentymentalny jest  chyba zbyt, bo nie wyobraża sobie Świąt w innym miejscu niż własny dom 
Może ma rację ?
25 listopada 2022 09:30 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Wystarczy zarezerwować pokój w jakimś pensjonacie, tam nikt nie będzie Cię budził na śniadanie :-)
Najwyżej mąż Ci przyniesie do łóżka :-)
Oczywiście zrobisz jak uważasz, ja zawsze marzyłam o takim wyjeździe, ale mąż sentymentalny jest  chyba zbyt, bo nie wyobraża sobie Świąt w innym miejscu niż własny dom :odpoczynek_kominek:
Może ma rację ?

I mnie już się ch e do domu.  Jeszcze 3 tygodnie jak wszystko szczęśliwie będzie. Naprawdę po tym zleceniu bardzo mi się już tęskni i do mojego ❤️ i do córki. 
Tort na 18 tke zamówiony , menu zaplanowane na przyjęcie więc będę mieć co robić po przyjeździe. Ale to nic ja już nie mogę się doczekać. 
25 listopada 2022 09:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I mnie już się ch e do domu. :placze1::placze1: Jeszcze 3 tygodnie jak wszystko szczęśliwie będzie. Naprawdę po tym zleceniu bardzo mi się już tęskni i do mojego ❤️ i do córki. 
Tort na 18 tke zamówiony , menu zaplanowane na przyjęcie więc będę mieć co robić po przyjeździe. Ale to nic ja już nie mogę się doczekać. 

Każdy tęskni 
25 listopada 2022 15:39 / 6 osobom podoba się ten post
Spokojnie... załóżmy  Gdyby nie to ględzenie i chodzenie za mną i tylko Falsch.... a zaparzona kawa okazała się zimną kawą, aż prawny zaniemówił
Mam jedno pytanko, bo weszliśmy w dyskusję z prawnym. Potem napiszę w czym rzecz, ale najpierw odpowiedzcie, co jest na tej fotce 
 

 
?
25 listopada 2022 16:12 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Spokojnie... załóżmy :smiech3: Gdyby nie to ględzenie i chodzenie za mną i tylko Falsch.... a zaparzona kawa okazała się zimną kawą, aż prawny zaniemówił:smiech3:
Mam jedno pytanko, bo weszliśmy w dyskusję z prawnym. Potem napiszę w czym rzecz, ale najpierw odpowiedzcie, co jest na tej fotce 
 

 
?

Wackeliger Peter  tutejsza galaretka chyba , 
25 listopada 2022 16:27 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Spokojnie... załóżmy :smiech3: Gdyby nie to ględzenie i chodzenie za mną i tylko Falsch.... a zaparzona kawa okazała się zimną kawą, aż prawny zaniemówił:smiech3:
Mam jedno pytanko, bo weszliśmy w dyskusję z prawnym. Potem napiszę w czym rzecz, ale najpierw odpowiedzcie, co jest na tej fotce 
 

 
?

To demencja Luke , jedna z moich podopiecznych nie czuła gorąca
Musiałam jej pilnować w kuchni , bo płomień z kuchenki gazowej nie był dla niej zagrożeniem. Tak jest z tą chorobą .
25 listopada 2022 16:38 / 4 osobom podoba się ten post
Robiłam porządki w papierach, trafiłam na teczkę z referencjami 
Ile to czasu wypadło z życiorysu, aż trudno uwierzyć. Z niektórymi rodzinami mam kontakt do dzisiaj .A nawet odwiedzamy się 
od czasu do czasu
Trochę wspomnień i dobrych i złych .