Jak minął dzień 14

25 listopada 2022 20:26 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

I słusznie :-) ja i tak kupuje polska galaretkę albo to coś gorące :-) Tortenguss :-)

Ja kiedyś kupiłam niemiecką galaretkę i jednak jakaś inna była, no i cukier trzeba dodać, bo jest bez cukru. Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, coś sobie ubzdurałam, że Niemcy w ogóle nie mają odpowiednika naszej galaretki, tylko ten ich guss i zawsze tylko to kupowałam, dopiero w tym roku koleżanka uświadomiła mi, że mają swoją galaretkę.Człowiek całe życie się uczy
25 listopada 2022 22:01 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Gusiu porwało Ciebie na ryneczku ?? 
Trochę wczoraj Ciebie poniosło ale wracaj. 
Tutaj nikt nikomu raczey nie zazdrości , a z wiedzy to się chyba chętnie nawzajem korzysta .. 
Patrz kolega Luka . Bądź desant szwajcarski :-)

Jestem, jestem, dopiero o 19:30 wróciłam do domu. Trzeba było z moimi "dziewczynami "pogadać, zakupami się pochwalić, przeprowadzić degustację herbaty zakupionej w muzeum ziół i przypraw i zleciało. 
Nie,nie opusciłam Opiekunkowa bo niby z jakiego powodu? Jestem tutaj bo lubię, chętnie też czytam krytyczne komentarze pod moimi postami. Ja nie obrażam się jak dziewczynki w pierwszych klasach szkoły podstawowej "na śmierć i życie "?.
"Powiedziałam co wiedziałam " i tyle. Przepraszam wszystkich,którzy poczuli się urażeni. Nie było moim zamiarem nikogo obrażać. Lubię sobie czasami poczytać nie tylko bieżące wpisy ale też  te nieco starsze i jeszcze wcześniejsze. I takie mnie mysli naszły. A że ja spontaniczna jestem, nie układam sobie w glowie "na brudno", co by tu napisać żeby  się wszystkim  podobało, to ma prawo nie spodobać się innym. Podzieliłam się swoim zdaniem i tyle. Kilka osob kliknęło "lubię to", to chyba się ze mną zgadza? A nie, zapomniałam że to oznacza, że ktoś przeczytał. Zastanawiam się tylko,co powoduje, że od czasu do czasu niektóre osoby znikają z Forum na krótszy lub dłuższy czas?
Hmm,mówisz że nikt nikomu niczego nie zazdrości? To moje gratulacje dla wszystkich ?. Bo ja jestem zazdrosna, zazdroszczę innym wielu rzeczy.
-zazdroszczę tego, że nie jesteście zazdrośni
-zazdroszczę innym znajomości języków obcych 
-tego, że zwiedzili kawał świata 
-tego, że mają taką wiedzę, że praktycznie na każdy temat mogą swobodnie się wypowiadać 
I pewnie jeszcze wiele powodów znalazłabym do zazdroszczenia ?
Ale pod tą zazdrością nie ma nawet grama zawiści. Zawistna nie jestem na pewno. To jest dla mnie taka dobra zazdrość. Lubię przebywać z ludźmi, którym właśnie zazdroszczę, tego czy tamtego. Są dla mnie inspiracją. Motywują mnie do działania, sprawiają, że chce mi się chcieć a w rezultacie, krok po kroku, sama osiągam coś ,czego wcześniej komuś  zazdrościlam .
26 listopada 2022 07:04 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jestem, jestem, dopiero o 19:30 wróciłam do domu. Trzeba było z moimi "dziewczynami "pogadać, zakupami się pochwalić, przeprowadzić degustację herbaty zakupionej w muzeum ziół i przypraw i zleciało. 
Nie,nie opusciłam Opiekunkowa :lol1:bo niby z jakiego powodu? Jestem tutaj bo lubię, chętnie też czytam krytyczne komentarze pod moimi postami. Ja nie obrażam się jak dziewczynki w pierwszych klasach szkoły podstawowej "na śmierć i życie "?.
"Powiedziałam co wiedziałam " i tyle. Przepraszam wszystkich,którzy poczuli się urażeni. Nie było moim zamiarem nikogo obrażać. Lubię sobie czasami poczytać nie tylko bieżące wpisy ale też  te nieco starsze i jeszcze wcześniejsze. I takie mnie mysli naszły. A że ja spontaniczna jestem, nie układam sobie w glowie "na brudno", co by tu napisać żeby  się wszystkim  podobało, to ma prawo nie spodobać się innym. Podzieliłam się swoim zdaniem i tyle. Kilka osob kliknęło "lubię to", to chyba się ze mną zgadza? A nie, zapomniałam że to oznacza, że ktoś przeczytał. Zastanawiam się tylko,co powoduje, że od czasu do czasu niektóre osoby znikają z Forum na krótszy lub dłuższy czas?
Hmm,mówisz że nikt nikomu niczego nie zazdrości? To moje gratulacje dla wszystkich ?. Bo ja jestem zazdrosna, zazdroszczę innym wielu rzeczy.
-zazdroszczę tego, że nie jesteście zazdrośni
-zazdroszczę innym znajomości języków obcych 
-tego, że zwiedzili kawał świata 
-tego, że mają taką wiedzę, że praktycznie na każdy temat mogą swobodnie się wypowiadać 
I pewnie jeszcze wiele powodów znalazłabym do zazdroszczenia ?
Ale pod tą zazdrością nie ma nawet grama zawiści. Zawistna nie jestem na pewno. To jest dla mnie taka dobra zazdrość. Lubię przebywać z ludźmi, którym właśnie zazdroszczę, tego czy tamtego. Są dla mnie inspiracją. Motywują mnie do działania, sprawiają, że chce mi się chcieć a w rezultacie, krok po kroku, sama osiągam coś ,czego wcześniej komuś  zazdrościlam .

Jak to dobrze mądrego  poczytać
26 listopada 2022 08:26 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja lubię Lewego. Jako piłkarza. Za jego ambicje, pracowitość. Wpadki zdarzają się najlepszym. Sporo osób jego  nie lubi za to jak żyje poza boiskiem,za jego "gwiazdorzenie ",za chwalenie się tym co ma, jak żyje czy na co go stać. Sam robi to rzadko, a że Ania aktywna w sieci to chyba normalne,dumna mama, żona i chce się z innymi swoim szczęściem podzielić.  My sami przecież też się chwalimy, nawet Pochwalijki mamy? Porównać tego z pochwalijkami osób znanych i bogatych się nie da. Inny świat. Czy nie jest jednak tak, że jeśli ktoś, tutaj, u nas, w Opiekunkowie, ma fachowe przygotowanie, większą od nas wiedzę, jest lepiej "ustawiony", dużo  lepiej zarabia i się pochwali,to często jedziemy po nim że  się wywyższa ,innym ujmuje wiedzy czy kompetencji chociaż nic takiego nie ma miejsca a i prywatnie się nie znamy. Taka paskudna ludzka natura, zawistni jesteśmy i jak ktoś ma lepiej, to nie potrafimy się razem z nim cieszyć tylko czekamy na jego potknięcie. O,wtedy jest fajnie!
Dorotee, ta przydługa dygresja nie dotyczy Twojego posta,tak mnie jakoś naszło przy okazji powiedzenia o tym,że  ja Lewego lubię :lol1:

Kończąc temat 
 Zazdrość może być czynnikiem  motywujacym . Owszem ciągnie w górę . 
Ale już zawiść , czekanie na jego potknięcie 
Obecnie zazdroszczę Luce Berlina . Ale  niech ma tam jak najlepiej. 
A ja poprotu jak już kiedyś bywalo zrobię sobie przerwę w podróży ☺️. 
Ta ocena Opiekunkowa chyba jest niesprawiedliwa .ale już koniec wywodu. 
 
 
26 listopada 2022 08:44 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Kończąc temat 
 Zazdrość może być czynnikiem  motywujacym . Owszem ciągnie w górę . 
Ale już zawiść , czekanie na jego potknięcie 
Obecnie zazdroszczę Luce Berlina . Ale  niech ma tam jak najlepiej. 
A ja poprotu jak już kiedyś bywalo zrobię sobie przerwę w podróży ☺️. 
Ta ocena Opiekunkowa chyba jest niesprawiedliwa .ale już koniec wywodu. 
 
 

???
Krótko i ma temat kończąc temat ?
26 listopada 2022 09:15 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jestem, jestem, dopiero o 19:30 wróciłam do domu. Trzeba było z moimi "dziewczynami "pogadać, zakupami się pochwalić, przeprowadzić degustację herbaty zakupionej w muzeum ziół i przypraw i zleciało. 
Nie,nie opusciłam Opiekunkowa :lol1:bo niby z jakiego powodu? Jestem tutaj bo lubię, chętnie też czytam krytyczne komentarze pod moimi postami. Ja nie obrażam się jak dziewczynki w pierwszych klasach szkoły podstawowej "na śmierć i życie "?.
"Powiedziałam co wiedziałam " i tyle. Przepraszam wszystkich,którzy poczuli się urażeni. Nie było moim zamiarem nikogo obrażać. Lubię sobie czasami poczytać nie tylko bieżące wpisy ale też  te nieco starsze i jeszcze wcześniejsze. I takie mnie mysli naszły. A że ja spontaniczna jestem, nie układam sobie w glowie "na brudno", co by tu napisać żeby  się wszystkim  podobało, to ma prawo nie spodobać się innym. Podzieliłam się swoim zdaniem i tyle. Kilka osob kliknęło "lubię to", to chyba się ze mną zgadza? A nie, zapomniałam że to oznacza, że ktoś przeczytał. Zastanawiam się tylko,co powoduje, że od czasu do czasu niektóre osoby znikają z Forum na krótszy lub dłuższy czas?
Hmm,mówisz że nikt nikomu niczego nie zazdrości? To moje gratulacje dla wszystkich ?. Bo ja jestem zazdrosna, zazdroszczę innym wielu rzeczy.
-zazdroszczę tego, że nie jesteście zazdrośni
-zazdroszczę innym znajomości języków obcych 
-tego, że zwiedzili kawał świata 
-tego, że mają taką wiedzę, że praktycznie na każdy temat mogą swobodnie się wypowiadać 
I pewnie jeszcze wiele powodów znalazłabym do zazdroszczenia ?
Ale pod tą zazdrością nie ma nawet grama zawiści. Zawistna nie jestem na pewno. To jest dla mnie taka dobra zazdrość. Lubię przebywać z ludźmi, którym właśnie zazdroszczę, tego czy tamtego. Są dla mnie inspiracją. Motywują mnie do działania, sprawiają, że chce mi się chcieć a w rezultacie, krok po kroku, sama osiągam coś ,czego wcześniej komuś  zazdrościlam .

Grupa reprezentatywna piszących jest niewielka, fakt. Pewnie by się przydała większa, ale w tym znikaniu na forum nie dopatrywałabym się niczego szczególnego. Przynajmniej w moim wypadku. Piszę kiedy mam czas na to, a teraz mam go mniej. 
W ogolnym rozumieniu co do ajlajków to one słuzą do wyrażania aprobaty -wszędzie. Było tak, że ktoś oznajmił, że lajk w jego wykonaniu oznacza , że przeczytał, ale to była jednostka , która to oznajmiła wszem i wobec. Nie każdy musi w ten sposób się "oznaczać" a czyta w przeciwnosci do piszących wiele osób. Poza tym -znak czasu Facebook, który daje coraz więcej możliwosci, chocby dla promowania witryn. Tam są tworzone fanpejdźe i grupy. Nasze forum tez ma takowy, jest zresztą odnośnik. Wszystko się zmienia i tego się nie zmieni...
26 listopada 2022 09:28 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jestem, jestem, dopiero o 19:30 wróciłam do domu. Trzeba było z moimi "dziewczynami "pogadać, zakupami się pochwalić, przeprowadzić degustację herbaty zakupionej w muzeum ziół i przypraw i zleciało. 
Nie,nie opusciłam Opiekunkowa :lol1:bo niby z jakiego powodu? Jestem tutaj bo lubię, chętnie też czytam krytyczne komentarze pod moimi postami. Ja nie obrażam się jak dziewczynki w pierwszych klasach szkoły podstawowej "na śmierć i życie "?.
"Powiedziałam co wiedziałam " i tyle. Przepraszam wszystkich,którzy poczuli się urażeni. Nie było moim zamiarem nikogo obrażać. Lubię sobie czasami poczytać nie tylko bieżące wpisy ale też  te nieco starsze i jeszcze wcześniejsze. I takie mnie mysli naszły. A że ja spontaniczna jestem, nie układam sobie w glowie "na brudno", co by tu napisać żeby  się wszystkim  podobało, to ma prawo nie spodobać się innym. Podzieliłam się swoim zdaniem i tyle. Kilka osob kliknęło "lubię to", to chyba się ze mną zgadza? A nie, zapomniałam że to oznacza, że ktoś przeczytał. Zastanawiam się tylko,co powoduje, że od czasu do czasu niektóre osoby znikają z Forum na krótszy lub dłuższy czas?
Hmm,mówisz że nikt nikomu niczego nie zazdrości? To moje gratulacje dla wszystkich ?. Bo ja jestem zazdrosna, zazdroszczę innym wielu rzeczy.
-zazdroszczę tego, że nie jesteście zazdrośni
-zazdroszczę innym znajomości języków obcych 
-tego, że zwiedzili kawał świata 
-tego, że mają taką wiedzę, że praktycznie na każdy temat mogą swobodnie się wypowiadać 
I pewnie jeszcze wiele powodów znalazłabym do zazdroszczenia ?
Ale pod tą zazdrością nie ma nawet grama zawiści. Zawistna nie jestem na pewno. To jest dla mnie taka dobra zazdrość. Lubię przebywać z ludźmi, którym właśnie zazdroszczę, tego czy tamtego. Są dla mnie inspiracją. Motywują mnie do działania, sprawiają, że chce mi się chcieć a w rezultacie, krok po kroku, sama osiągam coś ,czego wcześniej komuś  zazdrościlam .

Gusia 
 
Po co cokolwiek zazdrościć. A u cb język obcy chyba ok. Może ja zazdroszczę, że ktoś szybciej go lapie niż ja ale ok. Nie wszyscy są poliglotami. Ogólnie niczego nie zazdroszczę a nie nie jestem zawistna. Mam to co mam. Cieszę się, że codziennie wstaje i sama koło siebie zrobię i jeszcze innym pomagam i że mam dom, gdzie spać i co jeść . Może wielkich pieniędzy na koncie nie mam ale cieszę się z tego że w ogóle są bo ludzie i tego nie mają.
Zawistna też nie jestem a powinnam bo nawet brat się że mna nie rozliczył dobrze po podziale majątku po dziadkach. Ale co ? Pójdę do sądu i będę tracić pieniądze na adwokatów. Niech mu tam będzie. Może się kiedyś opamięta i zmądrzeje w co wątpię. Oby tylko te mnie należne pieniądze nie wyszły mu kiedyś bokiem . Dziwię się mu tylko jak on może w lustro spojrzeć i latać do kościoła i tece do góry wznosić a robić tak wredne rzeczy. Oj babcia i dziadek w grobach się przewracają . 
26 listopada 2022 10:28 / 2 osobom podoba się ten post
Ma ryneczku jajka po 1,50  ceny szybują 
 Później napiszę więcej
 
26 listopada 2022 14:56 / 3 osobom podoba się ten post
Ale aktor z tego Araba z nr 11. Na szczęście Szczęsny obronił karnego. Do przerwy prowadzimy 1 do 0
26 listopada 2022 15:26 / 4 osobom podoba się ten post
Ciężki dzień. W życiu nie myślałem, że  ze mnie taka bojowa kobita  .Tak kibicuje , że wszyscy  na mnie  patrzą
Matko , jak to się można wkręcić.
26 listopada 2022 15:32 / 4 osobom podoba się ten post
Pomoz proszę Szczęsnemu , sam nie da rady
Idę spać ? to nie na moje nerwy 
26 listopada 2022 15:36 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Pomoz proszę Szczęsnemu , sam nie da rady:-)
Idę spać ? to nie na moje nerwy:chaplin: 

Da radę ,.bo to  Wojtek  ( a to ja czirliderka )
26 listopada 2022 15:45 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ciężki dzień. W życiu nie myślałem, że  ze mnie taka bojowa kobita :walka plci: .Tak kibicuje , że wszyscy  na mnie  patrzą
Matko , jak to się można wkręcić.

Oj można ?
Dzisiaj nawet nie jest Ci pewnie obojętne kto wygra 
26 listopada 2022 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
Teraz to już chyba wygramy 
26 listopada 2022 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
Ja piernicze