Jak minął dzień 14

29 grudnia 2022 23:03 / 7 osobom podoba się ten post
Zleciało mi szybciochem .Startujemy 2.3o nie zaspie bo Pan u mnie skończył jazdę i tu też zaczyna .W nagrodę że miły i uprzejmy nie tyło miejsce parkingowe otrzymał ale i wolny pokój dla gości czy zbłąkanych☺?Niech spi spokojnie ale na litość boską nie tak głośno?No jak nic ,ludziska na 2 piętrze nie pośpią?? Pojedziemy w 4 do Pl.Fajnie?   
30 grudnia 2022 09:17 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zleciało mi szybciochem .Startujemy 2.3o nie zaspie bo Pan u mnie skończył jazdę i tu też zaczyna .W nagrodę że miły i uprzejmy nie tyło miejsce parkingowe otrzymał ale i wolny pokój dla gości czy zbłąkanych☺?Niech spi spokojnie ale na litość boską nie tak głośno?No jak nic ,ludziska na 2 piętrze nie pośpią?? Pojedziemy w 4 do Pl.Fajnie?   

szerokości 
30 grudnia 2022 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
Podopieczny pójjdzie zaraz spać, gdy otrzyma leki. Zrobię jeszcze sobie listę małych zakupów, żeby czegoś nie zapomnieć, chociaż dziś też zrobiłem. Szampan jest (no, Sekt), więc ZOOpatrzenie zrobiłem 
I tak mija powolutku dzień. Tu już strzelają, ale to wszędzie chyba. 
Tak mija kolejny dzień. Jeden z ostatnich. Aha, fajna wypłata już dziś wpłynęła na konto, to super 
31 grudnia 2022 16:58 / 3 osobom podoba się ten post
31 grudnia 2022 18:00 / 5 osobom podoba się ten post
Zwyczajny dzień, nic specjalnego. Rano tylko po chleb poszłam i potem obiad, teraz kolacja. Czekam tylko aż tabletki nocne będę mogła podać i chyba spać pójdę. Nie chce mi się czekać do północy, ale pewnie wystrzały mnie obudzą, bo już od południa strzelają petardami. Dobrze, że coraz więcej świadomych i empatycznych ludzi odchodzi od tego głupiego zwyczaju.
Kiedyś tego nie było, zimne ognie wystarczyły
31 grudnia 2022 19:37 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Zwyczajny dzień, nic specjalnego. Rano tylko po chleb poszłam i potem obiad, teraz kolacja. Czekam tylko aż tabletki nocne będę mogła podać i chyba spać pójdę. Nie chce mi się czekać do północy, ale pewnie wystrzały mnie obudzą, bo już od południa strzelają petardami. Dobrze, że coraz więcej świadomych i empatycznych ludzi odchodzi od tego głupiego zwyczaju.
Kiedyś tego nie było, zimne ognie wystarczyły :-)

Nie wolno przespać Nowego Roku bo to pech!
31 grudnia 2022 19:38 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

:flaga Polski: szerokości 

?Dzięki 
31 grudnia 2022 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
Patrzę się na moje bąbelki w butelce, a tu jeszcze ponad dwie godziny 
Mam też wino, ale nie chcę mieszać
31 grudnia 2022 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Patrzę się na moje bąbelki w butelce, a tu jeszcze ponad dwie godziny :nerwowy1::smiech3:
Mam też wino, ale nie chcę mieszać

Moje też już się chłodzą w lodówce.  . My dziś sami tylko we dwoje.  I dobrze bo potrzeba nam pobyć razem tylko we dwoje. Teraz tv i czekany na 24 godzinę i 
Jutro jedziemy do jego rodziców na obiadek też dzień nam zleci. 
31 grudnia 2022 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
Cieszę się, że jesteś szczęśliwa u boku swojego mężczyzny
31 grudnia 2022 22:44 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Cieszę się, że jesteś szczęśliwa u boku swojego mężczyzny :aniolki:

Tak jestem. ?❤️
31 grudnia 2022 23:10 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie wolno przespać Nowego Roku bo to pech!

Racja
31 grudnia 2022 23:29 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Racja:radosc1::wino1::gathering::szampan::smiech3:

Dobrze, że to już za pol godziny bo mi się pić chce. 
31 grudnia 2022 23:30 / 1 osobie podoba się ten post
Mi też, Jan śpi 
31 grudnia 2022 23:37 / 1 osobie podoba się ten post
Qrcze, wierzcie, albo nie, ale ostatni raz szampana piłem pierwszego stycznia 2022 roku w Bonn. I do dziś nie miałem okazji. Więc za 22 minuty