Jak minął dzień 14

16 listopada 2022 17:47 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

A ja wróciłam od osteopatki chora   Mam jakieś zaburzenia wzroku i zawroty głowy 
Przestrzegła, że może tak być . Wypije herbatę malinowa i będę spala do jutra..

Zdrowka, Mleczko ??
16 listopada 2022 20:00 / 7 osobom podoba się ten post
Tutaj codziennie ktoś przychodzi na 2-3 godziny, bym miał wolne. Załatwiłem sobie z prawnym, że raz albo dwa zostanie na cały dzień, żebym coś pozwiedzał. Ale teraz według własnego konceptu, zaplanowanego. Odwiedzić trzy czy cztery miejsca, których jeszcze nie odwiedziłem. Ze względu na porę roku, też mi się nie chce za bardzo wychodzić. Swoje spacery ograniczam teraz do zwiedzania sklepów , zwłaszcza spożywczych. Niemniej kupię sobie jednodniówkę, tutaj 8 euro, i pozwiedzam centrum. Schemat S i U mam, więc spoko. Ale to w grudniu.
Tu poza przygotowaniem posiłków, pilnowaniem Jana i higieną, nie ma obowiązków. Robię swoje, on się kręci itd. Czyli jest ok.
 
 
17 listopada 2022 07:13 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Zdrowka, Mleczko ??

Dziękuję .Zawsze tak mam po wizycie .Tzn. nie zawsze tak samo . Wczoraj tylko się pochyliłam ,dotknęła mnie i powiedziała , dziś robimy serduszko .Nigdy nie miał probloe x sercem ale ostatnio kilka sytuacji rodzinnych załamało mnie emocjonalnie 
Nie chcę robić pijaru bo ja z tych co to dopóki nie zobaczą nie wierzą .Jednak dobrze, że trafiłsm do tego gabinetu .
17 listopada 2022 07:16 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Śpij dobrze, śnij pięknie :aniolki: 

Dzięki Gusiu już wszystko ok .Spalam i śniłam 
Wiosna była...
17 listopada 2022 07:31 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Tutaj codziennie ktoś przychodzi na 2-3 godziny, bym miał wolne. Załatwiłem sobie z prawnym, że raz albo dwa zostanie na cały dzień, żebym coś pozwiedzał. Ale teraz według własnego konceptu, zaplanowanego. Odwiedzić trzy czy cztery miejsca, których jeszcze nie odwiedziłem. Ze względu na porę roku, też mi się nie chce za bardzo wychodzić. Swoje spacery ograniczam teraz do zwiedzania sklepów :smiech3:, zwłaszcza spożywczych. Niemniej kupię sobie jednodniówkę, tutaj 8 euro, i pozwiedzam centrum. Schemat S i U mam, więc spoko. Ale to w grudniu.
Tu poza przygotowaniem posiłków, pilnowaniem Jana i higieną, nie ma obowiązków. Robię swoje, on się kręci itd. Czyli jest ok.
 
 

A nie pisałam .? 
17 listopada 2022 11:40 / 6 osobom podoba się ten post
Zakupy zrobione. Tak,codziennie biegam do sklepu, bo mam blisko, a poza tym zauważyłam,że   pdp nie lubi jak jest dużo rzeczy w lodówce. Przestawia, uklada, pyta, żeby nie tłumaczyć ciągle tego samego, robię zakupy na bieżąco. 
Obiad prawie gotowy, kapustka mniam, zobaczymy jakie będą te LupinenRost  Bratwurstchen?
Sama jestem ich ciekawa, bo z łubinem to jeszcze nigdy niczego nie jadłam. U nas wiadomo, "ach w łubinie, pachnącym łubinie, przysięgał dziewczynie..."
Na pauzie nigdzie nie wychodzę, wezmę prysznic, umyję włosy, wcześniej nie  chciałam, żeby jedzeniem nie pachnieć ?. Wybieram się przecież do filharmonii na koncert jazzowy. Trzeba wyglądać. Oka nie zrobię bo wieje i może  łzy pociekną, ale usta machnę na czerwono. A co!?
Ania bez nazwy się nie odzywa, tipów do zwiedzania tylko zapodała wiele, podobnie jak Luke. Obojgu bardzo dziękuję ?. Może Ania dołączy, a może cichaczem się pojawi i będzie zgadywać która to Gusia?
Przyjemnego jeszcze dnia życzę 
17 listopada 2022 11:50 / 4 osobom podoba się ten post
Nigdy takiego czegoś nie jadłam , rdzawy łubin?  He he. ale sobie wymyśliłam.
17 listopada 2022 11:54 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nigdy takiego czegoś nie jadłam , rdzawy łubin?  He he. ale sobie wymyśliłam.

Ja też nie ?. Łubin nie wiem jaki miał kolor a na rdzawy kolor to muszę te kiełbaski anbraten 
 
17 listopada 2022 11:57 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja też nie ?. Łubin nie wiem jaki miał kolor a na rdzawy kolor to muszę te kiełbaski anbraten :lol1:
 

A i tak będzie , że to łubin.
17 listopada 2022 12:00 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

A i tak będzie , że to łubin.

Dokladnie tak. Przynajmniej wiem co w nich jest. Nie przepadam za wegetariańskimi gotowcami,a tych sojowych nie lubię 
17 listopada 2022 12:38 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzięki Gusiu:serce: już wszystko ok .Spalam i śniłam 
Wiosna była...:kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie2:

Coś Ci się na nowo zacznie...
17 listopada 2022 12:48 / 4 osobom podoba się ten post
Po obiadku u nas....Jan zaczął jogurt widelcem jeść, normalne. W toalecie zapomniał pieluchomajtek ściągnąć i nasikał do nich, siedząc na klo 
A tak spokój. Po 14 przyjdzie kuzyn na dyżur. Ale chyba zaszyję się w pokoju i drzemkę zrobię sobie, bo tak wieje. 
17 listopada 2022 13:26 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zakupy zrobione. Tak,codziennie biegam do sklepu, bo mam blisko, a poza tym zauważyłam,że   pdp nie lubi jak jest dużo rzeczy w lodówce. Przestawia, uklada, pyta, żeby nie tłumaczyć ciągle tego samego, robię zakupy na bieżąco. 
Obiad prawie gotowy, kapustka mniam, zobaczymy jakie będą te LupinenRost  Bratwurstchen?
Sama jestem ich ciekawa, bo z łubinem to jeszcze nigdy niczego nie jadłam. U nas wiadomo, "ach w łubinie, pachnącym łubinie, przysięgał dziewczynie...":lol1:
Na pauzie nigdzie nie wychodzę, wezmę prysznic, umyję włosy, wcześniej nie  chciałam, żeby jedzeniem nie pachnieć ?. Wybieram się przecież do filharmonii na koncert jazzowy. Trzeba wyglądać. Oka nie zrobię bo wieje i może  łzy pociekną, ale usta machnę na czerwono. A co!?
Ania bez nazwy się nie odzywa, tipów do zwiedzania tylko zapodała wiele, podobnie jak Luke. Obojgu bardzo dziękuję ?. Może Ania dołączy, a może cichaczem się pojawi i będzie zgadywać która to Gusia?
Przyjemnego jeszcze dnia życzę :angel3:

No niestety nie chyba dołączy - bo szczepienie kota dzisiaj o 17 , niby :( ostatnim razem prawie godzinę goniliśmy ja po pokojach weterynarza , żeby wreszcie zaszczepić . jak dzisiaj będzie ? no rózowo tego nie widze - ale może się uda . w razie czego , to nie będe szukać Gusi - tylko stanę na środku salki i krzyknę : Gusia !!! - polskiego nie znają , wiec pomyśla chyba , że to aplauz przed koncertem wiec Gusiu spodziewaj się w razie czego skandowania zebranych : Gusia , Gusia :):):) 
17 listopada 2022 13:29 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

A i tak będzie , że to łubin.

Zjedzone. Kapusta, nazwana przez moje dziewczyny Gemüse, przyjęta bardzo dobrze, dokładka i resztę zjedzą na kolację 
Zachwycały się kiełbaskami, hmmm,wie lecker ?. Zachwycać się nie było czym (oprócz mojej kapusty oczywiście ),łubinu nie czułam, były ok. Ścisła konsystencja, smak roślinny, obsmażone na chrupiąco można zjeść. Chyba najlepsze z tych, które jadłam do tej pory, ale nie powiem wow!. Zdrowsze od innych, mięsnych, mielonych kiełbasek na pewno. 
17 listopada 2022 13:32 / 2 osobom podoba się ten post
Aniabeznazwy

No niestety nie chyba dołączy - bo szczepienie kota dzisiaj o 17 , niby :( ostatnim razem prawie godzinę goniliśmy ja po pokojach weterynarza , żeby wreszcie zaszczepić . jak dzisiaj będzie ? no rózowo tego nie widze - ale może się uda . w razie czego , to nie będe szukać Gusi - tylko stanę na środku salki i krzyknę : Gusia !!! - polskiego nie znają , wiec pomyśla chyba , że to aplauz przed koncertem wiec Gusiu spodziewaj się w razie czego skandowania zebranych : Gusia , Gusia :):):) 

Będę czekała, jakby co, to Kulturcafé  o 18tej . Fajnie by było razem posłuchać