Jak minął dzień 14

14 listopada 2022 19:43 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jutro mam bardzo ważny dzień
Trzymajcie za mnie kciuki 
 
Bardzo dziękuję , a efekt.... okaże się jutro .
 
 

Robi się 
14 listopada 2022 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Uśmiechnęłam się sama do siebie, u mnie byś nie mogła Gusiu stosować płynów do płukania ?a do prania najchętniej płatki mydlane . Czyści dla też nie pachnące :chaplin: 
Też mam eko swirka :-)

Oj, z moimi  eco "świruskami "byście się na pewno polubiły 
Co jak co,ale ręczniki muszę mieć w płynie wypłukane ?. Gdybym miała suszarkę, może mogłabym z niego zrezygnować .
14 listopada 2022 20:54 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj, z moimi  eco "świruskami "byście się na pewno polubiły :-)
Co jak co,ale ręczniki muszę mieć w płynie wypłukane ?. Gdybym miała suszarkę, może mogłabym z niego zrezygnować .

Suszarka toasz rację zastępuje i płyn i żelazko 
14 listopada 2022 20:57 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Suszarka toasz rację zastępuje i płyn i żelazko :-)

Niestety, nie mam gdzie jej  wstawić w swojej łazience czy kuchni 
Ale już się zastanawiałam czy do "gościnnego "jej nie wcisnąć 
14 listopada 2022 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Niestety, nie mam gdzie jej  wstawić w swojej łazience czy kuchni :-(
Ale już się zastanawiałam czy do "gościnnego "jej nie wcisnąć :lol1:

Jest na rynku pralki suszarka , ale opinie są krytyczne raczej . 
14 listopada 2022 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Jest na rynku pralki suszarka , ale opinie są krytyczne raczej . 

Wiem że jest, mój  syn miał. Po jakimś czasie woleli kupić nowe , postawić suszarkę na pralce niż mieć jedną, ładną 2 w 1
14 listopada 2022 22:19 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Niestety, nie mam gdzie jej  wstawić w swojej łazience czy kuchni :-(
Ale już się zastanawiałam czy do "gościnnego "jej nie wcisnąć :lol1:

A ja wyrzuciłam dużą wannę (180) i zamieniłam na malutką (120) i zmieściłam suszarkę obok pralki w dolnej łazience. To jest teraz raczej pralnia, ale jak mamy gości to z niej korzystają.
14 listopada 2022 22:52 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja nie kupuję, bo wszystko jest i na długo wystarczy :-). Też koncentraty, tyle że nie pachną. Pedepcia (kiedyś) i jej przyjaciółka bardzo zwracają uwagę na produkty przyjazne dla środowiska. I tak mam szczęście ,że do prania (sowich rzeczy?) mogę używać  plynu do płukania :lol1:. One nie używają. Jak najmniej plastikowych opakowań, bardzo uważne segregowanie śmieci, jajka,nabiał tylko od konkretnych producentów. Pisałam wcześniej, że G.bardzo aktywnie nadal działa w różnych organizacjach na rzecz ochrony środowiska czy tam klimaschutz. Szanuję to i w czasie mojego tutaj pobytu stosuję się do tego. Przy okazji sama się czegoś uczę :-)

Jeżeli twoja podopieczna ma na imię Gudrun- to wynika , że to bliska koleżanka mojej i obie działaja w tej samej grupie  - ochrona srodowiska i klimatu. Może nawet ja znam bo przychodziły tu do mojej dwie panie - jedna nieco demencyjna , druga ok . 
14 listopada 2022 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
Aniabeznazwy

Jeżeli twoja podopieczna ma na imię Gudrun- to wynika , że to bliska koleżanka mojej i obie działaja w tej samej grupie  - ochrona srodowiska i klimatu. Może nawet ja znam bo przychodziły tu do mojej dwie panie - jedna nieco demencyjna , druga ok . 

To raczej nie te same panie. Podopieczna to U.. , a jej przyjaciółka to Gisela . Ale niewykluczone że się znają. 
Jesteś w Hamburgu czy gdzieś w okolicy ?
15 listopada 2022 06:48 / 4 osobom podoba się ten post
Nie mam suszarki, i w dodatku lubię prasować .Teraz chyba też koszt suszenia byłby drogawy  . Słyszałam od sąsiadki,że te pralko suszarki tzw. 2in1 są prodozerne .Wanny też nie mam ....ale kapie sie .
Wannę zlikwidowaliśmy żeby ułatwić członkowi rodziny kąpiel .W pewnym wieku ciężko do wanny wejść a jeszcze ciężej wyjść .Lubię duże nie zagracone łazienki .W bloku niestety nie ma takiej możliwości ,my na szczęście mamy nawet okno i to spore. Kwiatki stoją sobie na nim .
15 listopada 2022 07:23 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ostro zaczęłam nowy tydzień:-)Jestem po długiej  videokonferencji. W planie  nowe wyzwanie,po nowym  roku.Zbaczymy co dalej...:super:

Będzie dobrze trzymam kciuki ?
15 listopada 2022 09:30 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie mam suszarki, i w dodatku lubię prasować .Teraz chyba też koszt suszenia byłby drogawy :-) . Słyszałam od sąsiadki,że te pralko suszarki tzw. 2in1 są prodozerne .Wanny też nie mam ....ale kapie sie .
Wannę zlikwidowaliśmy żeby ułatwić członkowi rodziny kąpiel .W pewnym wieku ciężko do wanny wejść a jeszcze ciężej wyjść .Lubię duże nie zagracone łazienki .W bloku niestety nie ma takiej możliwości ,my na szczęście mamy nawet okno i to spore. Kwiatki stoją sobie na nim .

Też nie mam wanny, łazienka w bloku, bez okna ☹,tylko to co niezbędne i już ciasno ale wlasno 
15 listopada 2022 09:45 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też nie mam wanny, łazienka w bloku, bez okna ☹,tylko to co niezbędne i już ciasno ale wlasno :-)

mogę leżeć godzinami ...w domku mam i na ostatniej  szteli też. Tutaj tylko prysznic ...cóż  nie można mieć wszystkiego 
15 listopada 2022 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

:kapiel:mogę leżeć godzinami ...:-)w domku mam i na ostatniej  szteli też. Tutaj tylko prysznic ...cóż  nie można mieć wszystkiego :smiech3:

A ja mam tutaj wannę i...jeszcze nie leżałam ,a mogłabym. Może dzisiaj wieczorem , jak babcia pójdzie sobie w chórze pośpiewać?
 
15 listopada 2022 09:59 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

To raczej nie te same panie. Podopieczna to U.. , a jej przyjaciółka to Gisela . Ale niewykluczone że się znają. 
Jesteś w Hamburgu czy gdzieś w okolicy ?

Od 5 lat tylko Hamburg :) ale nie u jednej podopiecznej ;) teraz jestem w pieknej dzielnicy willowej i do ogrodu botanicznego mam z buta 5 minut . Często tam bywam w czasie mojej przerwy .