Powitajki przy kawie 73

16 lutego 2023 12:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dzieńdoberek , ludzie co za pogoda, miód malina .Właśnie wróciłam z moich czarodziejskich grządek .Śnieżyczki kwitną, tulipany już ożyły i reszta roślin ogrodowych wystawia peryskopy .Ja już nie chodzę ja fruwam. Życie jest piękne .
16 lutego 2023 12:57 / 5 osobom podoba się ten post
Specjalnie za pączkiem mi się nie chce iść do sklepu, zwłaszcza, że kropi. Jutro zakupy z nią, to wtedy kupię sobie pączusia, żeby tradycji stało się zadość. 
Pauza, może się zdrzemnę, dam bynajmniej smartkowi odpocząć. 
16 lutego 2023 13:08 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Specjalnie za pączkiem mi się nie chce iść do sklepu, zwłaszcza, że kropi. Jutro zakupy z nią, to wtedy kupię sobie pączusia, żeby tradycji stało się zadość. 
Pauza, może się zdrzemnę, dam bynajmniej smartkowi odpocząć. 

Jutro się nie liczy 
Trochę mobilizacji i pójdziesz .Spacer to zdrowie .
16 lutego 2023 13:52 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Was czwatmrtkowo paczusiowo zmwszystkim życzę spokojnego popołudnia i smacznych słodkości :aniolki 
16 lutego 2023 19:22 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry!W planie kawa i oczywiście pączuszek  z koleżanką  .Milego tłustego czwartku życzę  nam Wszystkim:najlepszego3:

Nie jednego ale dwa, aby symetrycznie weszły tam gdzie powinny 
My też mieliśmy w pracy i to takie z jeszcze ciepłą marmoladą no i te ich smażone serwetki -Fastnachtchuechli czy tam jak. Lubię je , toteż sobie pofoglowałysmy. Dziś na dyżurze były same kobitki i większość z mojego rocznika-los uznał , że zasłużyłyśmy :)
Dobry wieczór :) 
16 lutego 2023 19:24 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie jednego ale dwa, aby symetrycznie weszły tam gdzie powinny :-)
My też mieliśmy w pracy i to takie z jeszcze ciepłą marmoladą no i te ich smażone serwetki -Fastnachtchuechli czy tam jak. Lubię je , toteż sobie pofoglowałysmy. Dziś na dyżurze były same kobitki i większość z mojego rocznika-los uznał , że zasłużyłyśmy :)
Dobry wieczór :) 

Jednego z  malinami wciągnęłam
16 lutego 2023 19:28 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Jednego z  malinami wciągnęłam:-)

Nam podrzucili z innego Stiftungu, gdzie mają tez piekarnię . Zatrudnione są też tam osoby z grupą inwalidzką. Nie były jakies najpiękniejsze wizualnie, ale swieżutkie i jeszcze dobrze ciepłe. Marmolada wieloowocowa. Zjadłam 2 i jedną serwetkę 
17 lutego 2023 05:20 / 7 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo
Ja już czekam na tą naszą Kruszynkę, bo jedzie prawie od północy do mnie
Nie chcę jej obudzić, niech sobie dziewczyna odpoczywa spokojnie
Wszystkim miłego dnia
17 lutego 2023 05:39 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Ciężkie były dni od poniedziałku. Wczoraj padłam przed 21 więc o 5 był koniec spania.  Najwyższej później w południe się zdrzemnę. Mam dużo czasu. I chałupę ogarnę i zdarze się dopakowac. Dopiero około 16 będzie info o dokładniej godzinie busa a wyjazd około północy.
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
17 lutego 2023 06:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piatek! 
17 lutego 2023 07:28 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie jeszcze na polskiej stronie ale już blisko Kołbaskowa.Info dla Malgi-nie zeżryjcie mi całego Mascarpone 
A ogólnie,to już przez kalesony czuję, że praca blisko 
17 lutego 2023 07:28 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Pierwszy deszcz o tej porze od początku mojego pobytu. Ławeczka mokra,, więc zero kawki na tarasie 
Spokojnego i miłego dnia 
17 lutego 2023 07:59 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  po bulku juZ byłam . Ciemno ale ciepło  udanego początku weekend u
17 lutego 2023 08:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - pada deszcz ,wiosenny .Ciepło i zieleń nabiera wyraźnego koloru  Wczoraj wysprzatalam połowę ogrodu a mój plan na dzisiaj wziął w łeb .Druga połowa zostanie na " po deszczu  ". Trochę żałuję, że wczoraj paczki były góra .Miałabym wysprzątane swoje królestwo i deszcz dzisiaj padalby już na odkryte roslinki .
 
Życzę dobrego, ciepłego w sercach dnia 
17 lutego 2023 08:36 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry w piatek! 

Znów trzeba pić  szampana