Powitajki przy kawie 73

05 lutego 2023 05:36 / 5 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Dziś do "roboty" - tylko gotowanie zupki na obiad
A potem
Nie przemęczajmy się i spokojnej niedzieli
05 lutego 2023 06:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  
 
Spokojnego i dobrego dnia. 
05 lutego 2023 06:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry jeszcze przed kawa  .Nie chce mi się wygrzebywać z piór  .Dzisiaj mam nockę to mogę  spędzić poranek w pozycji leżącej .Czekam na wiosenne słońce , na krokusy , śnieżyczki , hiacynty .Znów będzie kolorowo .
Dobrego dnia .
05 lutego 2023 06:58 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Nie było :-(
Ale kupiłam ślicznego drewnianrgo kotka "po przejściach", tzn z uszkodzonym ogonem, ale uda się go chyba naprawić.
Jak uda mi się zmniejszyć fotkę to może tutaj pokażę?:kotek:

Szkoda tego z uszkodzonym ogonkiem .O kotach mogę pisać i pisać i pisać ....kocham koty .Obserwuje swoje koty , każdy ma inny charakter tak jak ludzie . Moja szilkretka  to wielka dama tylko ciągle nadęta  i humorzasta  .Ma charakterek   A Twój drewniany niech cieszy oko 
05 lutego 2023 07:09 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Ciemno, chłodno, wszyscy śpią. Pdp poszedł z dołu przed 21, jego żona przed 23. Myślę, że pośpią jeszcze godzinkę. Powinno być lajcikowo i spokojnie.
Życzę miłego dnia
05 lutego 2023 07:48 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry :chaplin::kawa1:
Ciemno, chłodno, wszyscy śpią. Pdp poszedł z dołu przed 21, jego żona przed 23. Myślę, że pośpią jeszcze godzinkę. Powinno być lajcikowo i spokojnie.
Życzę miłego dnia:buziaki1:

Fajnie, że tam dobrze się czujesz   Ale....nie nastawiaj się na lajcik  żeby później porażka nie była zniechęceniem  . Życzę Ci tam miodu i  delicji, trzeba jednak uwzględnić różne przypadki .A jak zmienniczka ta która zjechała przedstawiła swój czas spędzony w tej rodzinie ?  Jak jej się pracowało ? I dlaczego nie wraca ?  
Pytam dlatego, bo sama zawsze trzymałam się dobrego miejsca . Przy zmianie miejsca  można trafić jak śliwka 
05 lutego 2023 07:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo ta ostatnia niedziela mogę sobie zaśpiewać we wtorek do domku wszystkim spokojnej niedzieli 
05 lutego 2023 07:59 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Fajnie, że tam dobrze się czujesz  :-) Ale....nie nastawiaj się na lajcik :-) żeby później porażka nie była zniechęceniem  . Życzę Ci tam miodu i  delicji, trzeba jednak uwzględnić różne przypadki .A jak zmienniczka ta która zjechała przedstawiła swój czas spędzony w tej rodzinie ?  Jak jej się pracowało ? I dlaczego nie wraca ?  
Pytam dlatego, bo sama zawsze trzymałam się dobrego miejsca . Przy zmianie miejsca  można trafić jak śliwka :lol3:

Gównianej baletnicy to i rąbek....itd pewnie jej się tak chciało pracować ze obiadów nie gotowała. A Luke pogadał z babka i spoko będzie gotował sam. 
05 lutego 2023 08:07 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Fajnie, że tam dobrze się czujesz  :-) Ale....nie nastawiaj się na lajcik :-) żeby później porażka nie była zniechęceniem  . Życzę Ci tam miodu i  delicji, trzeba jednak uwzględnić różne przypadki .A jak zmienniczka ta która zjechała przedstawiła swój czas spędzony w tej rodzinie ?  Jak jej się pracowało ? I dlaczego nie wraca ?  
Pytam dlatego, bo sama zawsze trzymałam się dobrego miejsca . Przy zmianie miejsca  można trafić jak śliwka :lol3:

Ponoć babcia Ute była wredna. Opiekunka przetrzymywala dziadka do 8.30 w łóżku, chociaż on już przed ósmą nie spał. Najpierw moja kawa, dopiero on. To trzeba było wcześniej wstać, tak sądzę. Jesteśmy dla pdp, a nie on dla nas. Zawsze można jakieś reguły ustalić. Zobaczymy. Synowi powiedziałem wczoraj, że lubię spokój, żadnego stresu. Jestem dobrej myśli. 
05 lutego 2023 08:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Mój  wolny  dzień .
05 lutego 2023 08:26 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Gównianej baletnicy to i rąbek....itd pewnie jej się tak chciało pracować ze obiadów nie gotowała. A Luke pogadał z babka i spoko będzie gotował sam. 

A czy gotowanie to taka ważna sprawa .Każda kobieta , no prawie każda , w swojej kuchni jest królową .Często nawet mocno demencyjna pcha  się do gotowania .I ja osobiście to rozumiem a co gorsze pozwalam . Ja nigdy nie upierałam się, że muszę gotować .Mogę ziemniaki obierać .
05 lutego 2023 08:31 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ponoć babcia Ute była wredna. Opiekunka przetrzymywala dziadka do 8.30 w łóżku, chociaż on już przed ósmą nie spał. Najpierw moja kawa, dopiero on. To trzeba było wcześniej wstać, tak sądzę. Jesteśmy dla pdp, a nie on dla nas. Zawsze można jakieś reguły ustalić. Zobaczymy. Synowi powiedziałem wczoraj, że lubię spokój, żadnego stresu. Jestem dobrej myśli. 

A co do opiekunka mówiła .Wiadomo co rodziny mówią o byłych opiekunkach !!!¡
Ja Ci powiem Luke , bywa że nie ma sympatii między opiekunem a podopiecznym tak jak w życiu . Jednych się lubi innych nie i nie ma siły na to .
05 lutego 2023 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

A co do opiekunka mówiła .Wiadomo co rodziny mówią o byłych opiekunkach !!!¡
Ja Ci powiem Luke , bywa że nie ma sympatii między opiekunem a podopiecznym tak jak w życiu . Jednych się lubi innych nie i nie ma siły na to .

Zapomniałam dopisać ....
Jak chcą dokuczyć to chwała poprzedniczkę jaka to dobra była .A jak chcą sie wkupić to mówią, że poprzedniczka była do d.....
Każdy radzi sobie jak może .
05 lutego 2023 09:04 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam i spokojnej niedzieli wszystkim życzę 
05 lutego 2023 09:07 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  udanej niedzieli