Powitajki przy kawie 73

06 lutego 2023 07:45 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo nowy tydzień zaczynamy wszystkim spokojnego i bezstresowego dnia 
06 lutego 2023 07:48 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w nowym tygodniu niech przyniesie nam wszystkim tylko to,co dobre 
06 lutego 2023 07:58 / 5 osobom podoba się ten post
creyzy

Dzień doberek opiekunkowo nowy tydzień zaczynamy wszystkim spokojnego i bezstresowego dnia :aniolki:

Szczęśliwej podróży i fajnego urlopu 
06 lutego 2023 08:27 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ? dzień dobry się zapowiada pogodowe biorąc 
06 lutego 2023 09:26 / 6 osobom podoba się ten post
creyzy

Dzień doberek opiekunkowo nowy tydzień zaczynamy wszystkim spokojnego i bezstresowego dnia :aniolki:

Życzę szczęśliwej podróży 
06 lutego 2023 09:51 / 8 osobom podoba się ten post
Plackiem leżę bo mnie z nóg ścięło, o 7 rano jak się przebudziłam to takie zawroty głowy że szkoda gadać no i jak zmierzyłam ciśnienie za jakąś chwilę to 180/112 ?Aż się Spitex wystraszył a było ich dwóch.Oporządzili Seniorkę śniadanie zrobili i doglądali mnie ?Co mi się stało to nie wiem bo normalnie mam książkowe a zawsze byłam z tych niskociśnieniowców. Co prawda biorę bisocard bo lekarz przepisal wiele lat temu bardziej na puls , ale dobrze że mam też captopril ,więc wzięłam pod język i jest  póki co ok.wszystkie badania robiłam przed wyjazdem wyniki w normie niektóre b.zadowalające, hormony też to już sama nie wiem .Głupie to uczucie jak się wszystko chwieje i chodzisz ,,po ścianach".A przy tym ciśnieniu znacznie ponad normę to puls 70 (jeszcze przed biso)Dobra koniec marudzenia ale może sobie jutrzejsze wtchidne odpuszczę i posiedzę w domu .Zdrówka życzę wszystkim ??To ci dopiero paniedielnik??
06 lutego 2023 09:54 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam! Jeszcze godzinkę poleżę.Po wczorajszym , intensywnym  dniu  jestem obolała :-)Ale  cudnie było:super:Życzę miłego dnia kochani :kwiatek dla ciebie1:

No tego to ja dziś nie zrobię ?
06 lutego 2023 09:56 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Plackiem leżę bo mnie z nóg ścięło, o 7 rano jak się przebudziłam to takie zawroty głowy że szkoda gadać no i jak zmierzyłam ciśnienie za jakąś chwilę to 180/112 ?Aż się Spitex wystraszył a było ich dwóch.Oporządzili Seniorkę śniadanie zrobili i doglądali mnie ?Co mi się stało to nie wiem bo normalnie mam książkowe a zawsze byłam z tych niskociśnieniowców. Co prawda biorę bisocard bo lekarz przepisal wiele lat temu bardziej na puls , ale dobrze że mam też captopril ,więc wzięłam pod język i jest  póki co ok.wszystkie badania robiłam przed wyjazdem wyniki w normie niektóre b.zadowalające, hormony też to już sama nie wiem .Głupie to uczucie jak się wszystko chwieje i chodzisz ,,po ścianach".A przy tym ciśnieniu znacznie ponad normę to puls 70 (jeszcze przed biso)Dobra koniec marudzenia ale może sobie jutrzejsze wtchidne odpuszczę i posiedzę w domu .Zdrówka życzę wszystkim ??To ci dopiero paniedielnik??

06 lutego 2023 10:04 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No tego to ja dziś nie zrobię ?

06 lutego 2023 10:05 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Plackiem leżę bo mnie z nóg ścięło, o 7 rano jak się przebudziłam to takie zawroty głowy że szkoda gadać no i jak zmierzyłam ciśnienie za jakąś chwilę to 180/112 ?Aż się Spitex wystraszył a było ich dwóch.Oporządzili Seniorkę śniadanie zrobili i doglądali mnie ?Co mi się stało to nie wiem bo normalnie mam książkowe a zawsze byłam z tych niskociśnieniowców. Co prawda biorę bisocard bo lekarz przepisal wiele lat temu bardziej na puls , ale dobrze że mam też captopril ,więc wzięłam pod język i jest  póki co ok.wszystkie badania robiłam przed wyjazdem wyniki w normie niektóre b.zadowalające, hormony też to już sama nie wiem .Głupie to uczucie jak się wszystko chwieje i chodzisz ,,po ścianach".A przy tym ciśnieniu znacznie ponad normę to puls 70 (jeszcze przed biso)Dobra koniec marudzenia ale może sobie jutrzejsze wtchidne odpuszczę i posiedzę w domu .Zdrówka życzę wszystkim ??To ci dopiero paniedielnik??

06 lutego 2023 10:26 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Plackiem leżę bo mnie z nóg ścięło, o 7 rano jak się przebudziłam to takie zawroty głowy że szkoda gadać no i jak zmierzyłam ciśnienie za jakąś chwilę to 180/112 ?Aż się Spitex wystraszył a było ich dwóch.Oporządzili Seniorkę śniadanie zrobili i doglądali mnie ?Co mi się stało to nie wiem bo normalnie mam książkowe a zawsze byłam z tych niskociśnieniowców. Co prawda biorę bisocard bo lekarz przepisal wiele lat temu bardziej na puls , ale dobrze że mam też captopril ,więc wzięłam pod język i jest  póki co ok.wszystkie badania robiłam przed wyjazdem wyniki w normie niektóre b.zadowalające, hormony też to już sama nie wiem .Głupie to uczucie jak się wszystko chwieje i chodzisz ,,po ścianach".A przy tym ciśnieniu znacznie ponad normę to puls 70 (jeszcze przed biso)Dobra koniec marudzenia ale może sobie jutrzejsze wtchidne odpuszczę i posiedzę w domu .Zdrówka życzę wszystkim ??To ci dopiero paniedielnik??

Zdrowka i do lekarza. I ostrożnie z takimi prochami. Captopril to  lek na receptę i nie do ciągłego stosowania doraźnego. Lekarz ustali przyczynę skoku cisnienia i wypisze medykament odpowiedni dla Ciebie. 
A ja w środę do roboty już.
Dzień dobry. 
06 lutego 2023 10:28 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam! Jeszcze godzinkę poleżę.Po wczorajszym , intensywnym  dniu  jestem obolała :-)Ale  cudnie było:super:Życzę miłego dnia kochani :kwiatek dla ciebie1:

Jakbym tak robiła , też bym była obolała :) Oszczędzaj się :) 
06 lutego 2023 10:31 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jakbym tak robiła , też bym była obolała :) Oszczędzaj się :) 

06 lutego 2023 11:53 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zdrowka i do lekarza. I ostrożnie z takimi prochami. Captopril to  lek na receptę i nie do ciągłego stosowania doraźnego. Lekarz ustali przyczynę skoku cisnienia i wypisze medykament odpowiedni dla Ciebie. 
A ja w środę do roboty już.
Dzień dobry. 

Dzieki.?Captopril przepisal mi lekarz gdyby coś, doraźnie ,b.rzadko go biore ostatnio rok temu 1 tbl.?Wożę go ciągletam i z powrotem , ale dziś się przydał ?Dzień dobry A tak na marginesie to mało pije ,tragedia?
06 lutego 2023 12:24 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzieki.?Captopril przepisal mi lekarz gdyby coś, doraźnie ,b.rzadko go biore ostatnio rok temu 1 tbl.?Wożę go ciągletam i z powrotem , ale dziś się przydał ?Dzień dobry :-)A tak na marginesie to mało pije ,tragedia?

A no tak :) Jak wynika z twojego wpisu to na problemy krążeniowe cierpisz już jakiś czas. Może tak być, że klimat górski wyrwał twoje ciśnionko spod kontroli. Warto aby lekarz indywidualnie ocenił sytuację . Czym się stabilnie :)