Powitajki przy kawie 73

06 lutego 2023 13:09 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo wszystkim. U mnie nie bardzo ☹. Wczoraj wróciłam z pogrzebu cioci. Niestety chora. Obolała, z temperaturą która rosła, pomimo brania paracetamolu,do 39,4. Miałam cykora, przyznaję, bo za tydzień ,we wtorek wyjazd. Paracetamol, dużo wit C,dużo wody, herbaty z roznościami,czosnek i dzisiaj po gorączce nie ma śladu. Tylko energii tez zero☹. Na szczęście przetestowałam się i wynik negatywny bo już miałam stracha. Dzisiaj odpoczywam w domku. 
Chorującym szybkiego powrotu do zdrowia, tym co w drodze, bezpiecznej podróży, wszystkim dobrego dnia życzę wszystkim 
Dusia, trzymaj się  
06 lutego 2023 16:00 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo wszystkim. U mnie nie bardzo ☹. Wczoraj wróciłam z pogrzebu cioci. Niestety chora. Obolała, z temperaturą która rosła, pomimo brania paracetamolu,do 39,4. Miałam cykora, przyznaję, bo za tydzień ,we wtorek wyjazd. Paracetamol, dużo wit C,dużo wody, herbaty z roznościami,czosnek i dzisiaj po gorączce nie ma śladu. Tylko energii tez zero☹. Na szczęście przetestowałam się i wynik negatywny bo już miałam stracha. Dzisiaj odpoczywam w domku. 
Chorującym szybkiego powrotu do zdrowia, tym co w drodze, bezpiecznej podróży, wszystkim dobrego dnia życzę wszystkim :angel3:
Dusia, trzymaj się :aniolki: 

Szybko zdrowiej 
06 lutego 2023 16:30 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo wszystkim. U mnie nie bardzo ☹. Wczoraj wróciłam z pogrzebu cioci. Niestety chora. Obolała, z temperaturą która rosła, pomimo brania paracetamolu,do 39,4. Miałam cykora, przyznaję, bo za tydzień ,we wtorek wyjazd. Paracetamol, dużo wit C,dużo wody, herbaty z roznościami,czosnek i dzisiaj po gorączce nie ma śladu. Tylko energii tez zero☹. Na szczęście przetestowałam się i wynik negatywny bo już miałam stracha. Dzisiaj odpoczywam w domku. 
Chorującym szybkiego powrotu do zdrowia, tym co w drodze, bezpiecznej podróży, wszystkim dobrego dnia życzę wszystkim :angel3:
Dusia, trzymaj się :aniolki: 

Ty też bo do pracy trzeba jechać. 
06 lutego 2023 17:55 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Plackiem leżę bo mnie z nóg ścięło, o 7 rano jak się przebudziłam to takie zawroty głowy że szkoda gadać no i jak zmierzyłam ciśnienie za jakąś chwilę to 180/112 ?Aż się Spitex wystraszył a było ich dwóch.Oporządzili Seniorkę śniadanie zrobili i doglądali mnie ?Co mi się stało to nie wiem bo normalnie mam książkowe a zawsze byłam z tych niskociśnieniowców. Co prawda biorę bisocard bo lekarz przepisal wiele lat temu bardziej na puls , ale dobrze że mam też captopril ,więc wzięłam pod język i jest  póki co ok.wszystkie badania robiłam przed wyjazdem wyniki w normie niektóre b.zadowalające, hormony też to już sama nie wiem .Głupie to uczucie jak się wszystko chwieje i chodzisz ,,po ścianach".A przy tym ciśnieniu znacznie ponad normę to puls 70 (jeszcze przed biso)Dobra koniec marudzenia ale może sobie jutrzejsze wtchidne odpuszczę i posiedzę w domu .Zdrówka życzę wszystkim ??To ci dopiero paniedielnik??

Polubiłam ale nie za ciśnienie .Ja też jestem z tych niskich i miałam podobna sytuacje .Położyłam się spać zdrowa jak rybka a rano podłoga uciekała mi w dodatku kolebiac się razem ze mną .Uczucie pustki.i mdłości .Nim dotarłam do lekarza przeszło mi i nie było wiadomo dlaczego tak się działo . Zdrówka życzę .
07 lutego 2023 05:18 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Dziś mam trochę luzu, bo seniorka pójdzie do "przedszkola"
Miłego dnia wszystkim
07 lutego 2023 06:42 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry próżne moje obawy - zaspalam jak suseł . Tak spalam aż zadpal .Dzisiaj dzień wolny zarobkowo  jednak roboty w domu jest po kokardę.Przymrozilo dzisiaj na sucho, ani płatka śniegu .
Radosnego dnia życzę 
07 lutego 2023 06:44 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Spokojnego dnia opiekunkowo. U mnie nie wiem jaka sytuacja. ? 
07 lutego 2023 06:49 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Dopiero jutro do roboty a ja już się wczuwam :) Nerwica jakaś czy co? 
No to kawę zrobię 
07 lutego 2023 06:58 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo dzisiaj do domku bardzo się cieszę ale i smucę bo bo moja wnusia chora dwa dni gorączkuje wszystkim miłego i spokojnego dnia 
07 lutego 2023 07:02 / 4 osobom podoba się ten post
creyzy

Dzień doberek opiekunkowo dzisiaj do domku bardzo się cieszę ale i smucę bo bo moja wnusia chora dwa dni gorączkuje wszystkim miłego i spokojnego dnia :aniolki:

07 lutego 2023 07:03 / 7 osobom podoba się ten post
Witam  i życzę  spokojnego dnia
07 lutego 2023 07:20 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Kolejny dzień przed nami. 
Życzę Wam dużo zdrówka i spokojnego, fajnego dzionka
07 lutego 2023 07:28 / 4 osobom podoba się ten post
creyzy

Dzień doberek opiekunkowo dzisiaj do domku bardzo się cieszę ale i smucę bo bo moja wnusia chora dwa dni gorączkuje wszystkim miłego i spokojnego dnia :aniolki:

Dzieciaczki lepiej znoszą infekcje niż dorośli. Nim babunia dojedzie do domku to już będzie lepiej :)
07 lutego 2023 07:56 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam i pozdrawiam wszystkich  spokojnego dnia 
07 lutego 2023 08:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  trochę przymrozilo dzisiaj . Spokojnego radosnego dnia ?