Dieta dla początkujących

29 czerwca 2016 18:58 / 1 osobie podoba się ten post
zosia5

Proszę bardzo wzrost 164,waga 51 ;););) dobrze?

NIEDOWAGA,,,,,,,,,,,,albo wiek 19 lat,,,,,,,,,,,
29 czerwca 2016 19:07 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

NIEDOWAGA,,,,,,,,,,,,albo wiek 19 lat,,,,,,,,,,,:aniolki:

Oj kochana 19 lat to ja miałam bardzo dawno:) teraz do setki brakuje mi 60 lat ;););)
29 czerwca 2016 19:57 / 3 osobom podoba się ten post
zosia5

Oj kochana 19 lat to ja miałam bardzo dawno:) teraz do setki brakuje mi 60 lat ;););)

OJ chudziaku,,,wzrost moj ale ja 62 waga,,,,,,,,,,,cholera tez sie mus odchudzac,,,,,,,,,,nie mysle ze u mnie hormony,,,tys na to za mloda,,,,,,,ale sprobuje od jutra z wanny nie jesc i z wiadra nie popijac,,,,,,,,,,,slowo harcerza,,,,,,,,,,
29 czerwca 2016 20:09 / 3 osobom podoba się ten post
Babka

OJ chudziaku,,,wzrost moj ale ja 62 waga,,,,,,,,,,,cholera tez sie mus odchudzac,,,,,,,,,,nie mysle ze u mnie hormony,,,tys na to za mloda,,,,,,,ale sprobuje od jutra z wanny nie jesc i z wiadra nie popijac,,,,,,,,,,,slowo harcerza,,,,,,,,,,:tanczy:

Babka, zanim ten gruby schudnie, to ten chudy umrze Od przybytku glowa nie boli wiec zachowaj nadmiar
29 czerwca 2016 21:06 / 5 osobom podoba się ten post
Odchudzam sie aktualnie truskawkami w różnych postaciach,koktajle,sernik na zimno,truskawki " soute"No tylko te polskie,prawdziwe...
29 czerwca 2016 21:16 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Odchudzam sie aktualnie truskawkami w różnych postaciach,koktajle,sernik na zimno,truskawki " soute":-)No tylko te polskie,prawdziwe...

No chciałbym zobaczyć chociaż kawałek tego sernika z truskawkami!!!
Chciałem powiedzieć, że też tak bym się chętnie poodchudzał :)
29 czerwca 2016 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
No dobra przyniosę ci nie drzyj sie już...
30 czerwca 2016 07:18 / 6 osobom podoba się ten post
Marta

No dobra przyniosę ci nie drzyj sie już...

Nie mów tak brzydko do Darka.
A serniczek mu zanieś na świeżo, a nie to, co zostało.
30 czerwca 2016 08:50 / 3 osobom podoba się ten post
Benita

Nie mów tak brzydko do Darka.
A serniczek mu zanieś na świeżo, a nie to, co zostało.

No proszę to juz nic nawet powiedzieć nie można,zaraz zbesztają i Darka w obronę wezmą
Zaniosłam Benito,jak przyszlam to przy kolacji byl,kanapki odstawił i serniczek pożarł w mig.
Jest jeszcze,a niech je jak lubi.
Zwłaszcza że mnie jakoś nie bardzo tym razem smakuje
30 czerwca 2016 08:53 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

No proszę to juz nic nawet powiedzieć nie można,zaraz zbesztają i Darka w obronę wezmą
Zaniosłam Benito,jak przyszlam to przy kolacji byl,kanapki odstawił i serniczek pożarł w mig.
Jest jeszcze,a niech je jak lubi.
Zwłaszcza że mnie jakoś nie bardzo tym razem smakuje:-)

Bo fajną parą jesteście. Nie zepsuj. Mów tylko grzecznie... no, chyba że Darek inaczej też lubi.
30 czerwca 2016 09:02 / 3 osobom podoba się ten post
Jemu chyba wszystko jedno,grzecznie czy niegrzecznie sie odzywam,bylebym przy nim była...
30 czerwca 2016 09:06 / 5 osobom podoba się ten post
Benita

Bo fajną parą jesteście. Nie zepsuj. Mów tylko grzecznie... no, chyba że Darek inaczej też lubi.

Jak grzecznie ? np. " Dareczku , czy nie masz ochoty na spróbowanie upieczponego przeze mnie serniczka ? bardzo cię proszę , skosztuj troszeczkę , będzie mi miło " itd. itd.itd . .....Benitko , ady w takim " mdłym " związku można by było się udusić ..
30 czerwca 2016 09:08 / 5 osobom podoba się ten post
Jakbym tak mówiła to Darek ze zdziwnienia wielkiego chyba by tego sernika nie zjadł
30 czerwca 2016 16:38 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gued :-)Tak na marginesie, to z jakich stron dialekt?

A na Bawarii przesiaduje
30 czerwca 2016 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Jemu chyba wszystko jedno,grzecznie czy niegrzecznie sie odzywam,bylebym przy nim była...

Nie wszystko jedno