Pflegedienst ( współpraca i opinie obu stron )

27 grudnia 2012 21:30
Emmo... wlasnie opowiadam mezowi... historie tej kobiety.... uwierzyc nie moze....
Ona wyglada... jakby w obozie koncentracyjnym byla.... przepraszam... przepraszam...
Jutro napisze.... ze podwojne porcje zjadala a za piec dni /bo wychodzi/ ze wrocila do swojej poprzedniej wagi....
W Pflegeheimie... gdzie pracuje... przychodza dwie Czeszki... opiekujace sie kobieta na Parkinsona chorujaca... jej maz juz tak sfatygowany... ze od roku mieszka u nas... zona dochodzi... przy pomocy sympatycznych Czeszek... Zmieniaja sie w ciagu dnia... jedna do poludnia... druga do wieczora.... one nie pozwalaja sobie na calodobowa opieke....
Czyli idzie... dziewczyny idzie....pracowac w normalnych warunkach.... trzeba tylko firmami potrzasnac...

28 grudnia 2012 16:01
Moderator napisał do mnie,że - "okres ochronny się skończył" - nie powiem,potrząsnęło to mną.Nie chciałam nic złego napisać.Teraz nie wiem,co zrobiłam źle,a chciałabym uniknąć jakichkolwiek konfliktów,daleka jestem od przekraczania norm na forum.Z tego,co Moderator napisał,zrozumiiałam,że coś,co napisałam,było niezgodne z regulaminem.Bardzo przepraszam,nie chciałam,żeby tak wyszło.Czy to,że napisałam dużymi literami -"Opiekunka"?,Czy to,że wogóle napisałam o MDK? Ale to jest prawnie udokumentowane,tak Mdk postępuje i nie chciałam,żeby to wyszło,że na nich donoszę,czy coś.Chciałam,żeby dziewczyny wiedziały,jak to działa.Jeszcze raz przepraszam,i proszę Moderatora,żeby mi napisał konkretnie,co było w moim poście źle,nie chciałabym w przyszłości popełnić jeszcze raz tego błędu. Dlaczego,to co teraz napisałam - jest na zielono?
28 grudnia 2012 16:32
andrea,myślisz,że to za to?

No to mi ulżyło, to można zmienić,poprostu pamiętać!

Bo ja,poprostu wolniej myślę.
28 grudnia 2012 17:36
diakonka,masz po prawej rece opcje edytuj,nie pisz wiec kolejnego posta tylko edytuj i dopisuj ,sama czesto tak robie -myśle ,że o to własnie Moderatorowi chodzi.Spoks nie nerwujsia:)
28 grudnia 2012 18:56
qrcze, kasia,dzięki,tak zrobiię,nie nerwowo!
29 grudnia 2012 12:34
Tylko dwa były jeden po drugim! No i ten,też!Ale robię - "Anuluj"! i dalej się pokazuje!
29 grudnia 2012 20:26
Dzięki andrea za informację.

Coś u mnie nadal dziwnego - mam nad moimi postami i postami innych - tylko - "cytat" i "podoba mi się".Zgubiło mi się to - "Edytuj!".Bo chciałam ten post,który napisałam 28.12 18.56 zlikwidować i nie mam jak?
30 grudnia 2012 00:16
Andrea wytlumacz Diakonce... w moim programie pracy "edytuj"... oznacza jakis okres czasu... pozniej nie ma mozliwosci powrotu do "edytuj"...

Pozrawiam... ide do lozeczka... jutro dzien podobny do dzisiejszego... praca... praca... i praca!!!

Dobranoc.. milych i pogodnych snow...
30 grudnia 2012 00:22
Diakonko,opcja edytuj istnieje tylko przy ostatnim wpisie ,o ile nikt po Tobie niczego nie napisał.Tego wpisu o ktorym wspomniałaś już nie zlikwidujesz.
30 grudnia 2012 12:25
Acha!takie buty!Czyli,teraz jak napisałam tego posta,to mi się pokaże?Ze niby mogę go se edytować,ale tylko do momentu,aż ktoś pod nim coś dopisze?
30 grudnia 2012 12:29
Dobra!Udało się!A co to jest to:!konto nieaktywne"?,czy to - "ban"?,
30 grudnia 2012 12:32
O kurka konto sobie skasowalaś,w co ty weszlaś????
30 grudnia 2012 12:34
a to Diakonce chodziło o inne konta ,myslalam ,ze cos pomylila i skasowała sobie konto
30 grudnia 2012 13:00
Aaaa,to Diakonka wystraszyła sie trochę:)))
30 grudnia 2012 13:11
Wiem!Chciałaś mnie nastraszyć?!