Papierosy, E-papieros - moje przygody z paleniem

29 stycznia 2013 21:50
Czytalam... ze e-papierosy moga wywolac... grozne choroby pluc i nie tylko...
Czy to prawda... nie wiem...
29 stycznia 2013 22:13
Ja tez czytalam.Szczerze powiem ze terz nie wim .Jedni pisza ze napewno nie ma tylu substancji rakotworczych niz normalny papieros,inni ze za to pobierana jest za duza ilosc nikotyny czystej co wplywa na uklad krazenia ,niedotlenienie.Opini jest tak wiele i tak roznych ,ze trudno rozgryzdz co jest prawda a co nie.Najlepiej byloby nie palic ale co zrobic jak sie chce?
29 stycznia 2013 22:18
Ja umieram, wszystko mnie boli,( nie pale dzis cały dzień), od paznokci aż po końcówki włosów. Chyba grypa ! Moze to dobry moment na rzucenie? Ale zapalcie jednego za moje zdrowie.Brrrr aż mnie trzesie na myśl o fajce, ale jak wyzdrowieje, pierwsze po co siegam to fajunek. Zdrówka Wam zyczę !
29 stycznia 2013 22:40
Jestem starym palaczem ale wiem co to znaczy być chorym i nie móc zapalić bo wszystko się w człowieku przewraca . Mam nadzieje że Tobie wszystko wróci do normy. Z pozdrowieniami od nałogowca. Właśnie zapalam papierosa w imię Twojego zdrowia.
29 stycznia 2013 23:01 / 1 osobie podoba się ten post
Dzieki Ci o Didusiu, już po pierwszym Twoim machu było mi lepiej. Niech te co nie palą zazdroszcza nam tej więzi !!
31 stycznia 2013 14:37
Zainwestowałam dziś w E- papierosa. Skoro Tobie udało się przestawić, to może i dla mnie jest nadzieja... . Spróbowałam i nawet mi posmakował. Trzymaj(cie) za mnie kciuki!
31 stycznia 2013 15:22 / 1 osobie podoba się ten post
Ja czekam na przesyłkę z Polski, ciekawam tego e-papierosa !
04 lutego 2013 19:15
Dziś mija mój czwarty dzień z e-papierosem. I w ogóle nie ciągnie mnie do tych prawdziwych! W dodatku nie potrzeba zapalniczek, popielniczek i wietrzenia mieszkania. No, i wychodzi znacznie taniej.

Mary46, miałaś rację, co do tej nagrody Nobla dla wynalazcy e-papierosa. Gorąco polecam wszystkim zmagającym się z nałogiem!
04 lutego 2013 19:30
Ciekawe,ja tez zastanawiam sie czy nie kupic e-papierosa,kiedys sprobowalam i bylo ok.
04 lutego 2013 20:35
Trzymamy u rąk i nóg !!! :)))
04 lutego 2013 21:55
Warto zainwestowac,biore "go" E-papierosa ze soba na "eksport ",chociaz popalam i normalne ..Korzysci ??,nie wiem ,ale dla mnie wazne ze,nie smierdzi .
04 lutego 2013 22:03
Dla mnie też liczy się to że nie śmierdzi i nie muszę wychodzić na dwór żeby zapalić.Na ,,eksport'' jest naprawdę idealny i naprawdę nie ciągnie do normalnych fajek.Wystarcza,chociaż nie ukrywam ,że jak jestem na spacerze sama to zaciągnę się normalnym dymkiem.Co prawda nie smakuje ale to robię nie wiem ,może żeby poczuć się jak w domu?
05 lutego 2013 21:11
Ja chciałam wrócić do tematu wysyłania papierosów pocztą. Pisałam w listopadzie, że Zoll zabrał mi 2 paczki papierosów z koperty, w której były jeszcze lekarstwa... Dzisiaj moja córka dostała pismo, że musi, w ciągu miesiąca, zapłacić od tych zarekwirowanych papierosów, cło! Wysokość cła - uwaga - 5,88 euro!

Dzięki Bogu było to tylko 40 sztuk! Kwota śmieszna, ale już wiem, że nie wolno tego robić i chcę ostrzec inne dziewczyny! Czasami się udaje, ale lepiej nie ryzykować...
05 lutego 2013 23:31 / 1 osobie podoba się ten post
O matyldo, a ja czekam na swojego e-fajuna i półroczny zapas palenia, czyli naboje z tym onym, czy to nie podlega pod kontrabandę?
06 lutego 2013 09:14
a ja się jeszcze nie nauczyłam palić, nawet w liceum mnie nie ciągnęło do fajek hahahahah