Papierosy, E-papieros - moje przygody z paleniem

27 stycznia 2013 23:32
To zalezy jaki kupisz smak Liquida ja kupuje mentol ale mozna kupic tabacco on jest bezsmakowy najbardziej zblizony do papierosa.Jestem naprawde zawodowym palaczem ,bo paczka to mi malo,a potrafie napalic sie tym ...czyms.Na poczatku myslalam ,ze ze nie dam rady,ele to kwestia przyzwyczajenia.Masz tez rozna zawartosc nikotyny,pierwsze moje pociagniecie malo oczy mi nie wyplynely.Myslalam ze to trzeba mocno zeby poczuc w plucu,pociagnac a to mnie normalnie przytkalo.jak ciagniesz czujesz w plucu dym,a smak to chyba prawie wcale dlatego nie masz przykrego zapachu z gebuli i nikt nie wyczuje ze palilas,leze se wygodnie w wyrku ciagne fajeczke i pisze,nikomu nie przeszkadza ,tylko musisz sie przyzwyczaic,mi teraz smierdzi normalna fajka.Nie ukrywam ze jak wracam do domu to pale mieszanie i normalne i E,ale robie to dla wlasnej wygody ,bo nie chce mi sie wychodzic z domu.
28 stycznia 2013 08:23
na allegro napewno widzialam tez stoisko w jakims supermarkecie.....tez chcialam sie przezucic chociaz duzo nie pale tyle prawie co nic hahaha ale moj maz mowi ze to nie zdrowe a palenie sie pytam zdrowe? teraz kupilam sobie cieniaski i chodze czasem na balkon
dziendobry wszystkim
28 stycznia 2013 09:00
Witam,własnie palę e-papierosa od 4 dni,kupiłam na allegro,ale nic konkretnego,może dlatego,ze był tani.Normalnie działał tylko w pierwszy dzien,w sensie dymek itd,teraz cos juz nie dymi i do tego piszczy przy pociagnieciu,a zeby zaciagnać sie to trzeba miec silne płuca haha,chyba najlepiej to rzucić palenie bez wspomagaczy,tylko jak to zrobic?silnej woli brak....
28 stycznia 2013 09:13
zgadzam się,ostatnio gdy byłam w Niemczech,i zapas z domu skonczył mi sie i musiałam kupowac tam cała 2 miesiace,to miałam tak:jak nie było papieroska to stres:)jak kupiłam papieroski to wyrzuty sumienia ze takie drogie i tez stres,tak zle i tak niedobrze haha:)
28 stycznia 2013 09:17
kiedys je sobie ogladalam na allegro sa rozne ceny i jak widzialam pakowane po 2 wiec zawsze mozna sobie odrazu 2 kupic.....ja jade ma max 2 m-ce=2 sztangi nie zawsze je spale oczywiscie ale z tego co wlasnie przeczytalam mozna 4 sztangi wwiesc do Niemiec.....
28 stycznia 2013 09:31
Dziewczyny ja kupilam na alegro.W zestawie byly 2 papierosy takie w ksztalcie dlugopisu do kartridza wlewa sie taki jak by to powiedziec ,,olejek'. jeden ciaglam drugi ladowalam.pale jak pisalam duzo wiec jeden wystarczal mina 12godz.koszt 140zl plus liquid 20ml 40 zl .do tego ladowarka i kabelek pod usb i to uratowalo mi zycie ,bo wlasnie spalila mi sie ladowarka i laduje przez lapka,Teraz syn kupil mi jakis inny ,ze ,,olejek' wlewa sie do filtra.poprostu bardziej oplacalo sie kupic caly zestaw niz sama ladowarke.nie wiem jak to podziala bo czekam na przesylke narazie pale swoje cygarko.
28 stycznia 2013 09:37
No tak,to ja sknera totalna,zapłaciłam na allegro 24zł plus przesyłka i jeszcze dziwie sie ze gwizdze jak stara lokomotywa:):):):):)
28 stycznia 2013 09:39
Tylko ,ze stara lokomotywa to chociaz dymi,a ten mój e-papieros to juz nic:):):)
28 stycznia 2013 10:07
Ten zestaw teraz kosztowal mniej wiecej tyle samo tzn ok 140 . W zeastawie tez 2 papierosy i ladowarka.To jak wali po plucu zalezy od tego ile nikotyny bedziecie mialy w liquidzi.Nie radze kupowac 24-ki bo to za mocne i po calym dniu to boli glowa.
28 stycznia 2013 10:18
Ja tez e-papierosa sobie pale,dzieki temu wypalam ok.3 papierosow dziennie.Zaoszczedzilam,bo olejek do e-papierosa kosztowal mnie 30 zl za 30 ml.Starczy mi i starczy,a sztange papierosow sobie i tak przywiozlam.Wole e-papierosa niz krecic.
28 stycznia 2013 10:59
Ja tez wole E-papierosa niz krecic..andrea mysle ze najlepszy liquid to o zawartosci 11mg/ml.mozna je kupic na alegro ale tez na stoiskach z e-papierosami w Polsce tutaj nieraz w kioskach tytoniowych ale ostatnio trafil mi sie straszny mial byc mentol a byl ochydny ,dlatego lepiej z Polski.Ja na trzy miesiace dwie 30ml
28 stycznia 2013 11:06
Dorcia50, ziomalko Ty moja dzieki Ci za wyczerpującą odpowiedz, dziękuje tez innym , juz teraz nie wiem kupić, czy nie kupić, mam dylemat, a wszystkie gwiżdżą ?
28 stycznia 2013 11:12
Kupic, Margolcia, kupic!
28 stycznia 2013 11:23
Anula, chyba jednak kupię, nie jestem namiętnym palaczem, tak ok 5 dziennie odpalam, dostawa z Polski, nie zawsze jest na czas, a tu drogo cholernie !!! Na krecenie za leniwa jestem.
28 stycznia 2013 11:29
A ja ostatnio na wyjezdzie doszlam do 55szt.!!!!dziennie, dlatego wczoraj zakupilam zestaw do krecenia, moze dzieki temu bede palic mniej, bo tez jestem leniwa.