Papierosy, E-papieros - moje przygody z paleniem

28 stycznia 2013 11:42
Margolcia:)kupić oczywiście,ale nie rób tego błedu,który ja zrobiłam,czyli wydaj wiecej kasy jednorazowo ale na zestaw lepszej jakości:)
28 stycznia 2013 11:45
Mala, tzn, nie z allegro? A gdzie można kupić? Maleństwo jak wiesz to poradz.
28 stycznia 2013 11:48
Ja mysle,ze mozna wybrac z allegro,ale ja zasknerowałam i kupiłam zestaw za 24zł:)to czego dziwie sie ,ze słabo działa.Kolezanka kupiła w sklepie Trafika,chyba tak sie nazywa ten sklep,to sa te z papierosami,wydała 200zł i jest zadowolona:)
28 stycznia 2013 11:48
Anula62, naprawdę 55, matulus jedyna !!! Toś Ty jak makrela wędzona,.....Ty koniecznie gdzieś tu koło mnie do pracy przybądz, ja Cie odwyknę. No nie 55 fajek ,....!!!! Na dzień !!!!!
28 stycznia 2013 11:51 / 1 osobie podoba się ten post
Andrejka, ja też lubiłam palić, ale postanowiłam oszczędzać moje płuca i od 1 stycznia rzuciłam, choć zdarza mi się zapalić jednego lub dwa co 2-3 dni :) ale w porównaniu do wcześniejszego palenia to naprawdę duże ograniczenie :)
28 stycznia 2013 12:00
Sylwunia, jak ktoś jest uzależniony, to już nigdy nie będzie palił "okazjonalnie". Albo palisz, albo nie. Ty dalej palisz, Jak potrafisz aż tak ogrniczyć - zrezygnuj. Wiem, co mówię. Paliłam 27 lat. 9 lat nie palę.
28 stycznia 2013 12:03
Benitka dla mnie narazie sukcesem jest po kilku latach palenia po paczce lub więcej dziennie, że udało mi się tak ograniczyć... choć były tygodnie, gdzie wogóle nie paliłam :)
28 stycznia 2013 12:17
Moj nie gwizdze,moj syn kupil zestaw 2 E-papierosow plus olejek10 ml,wisniowy.Mi akurat bardzo przypasowal ,sa 11-tki,18-tki i 24.Ja kupilam olejek wisniowy 30 ml 18-tke.Jak wyzej napisalam zaplacilam 30 zl.Syn za zestaw w sklepie Trafika w Polsce zaplacil 200 zl,ale za ten sam zestaw na allegro zaplacilby 150 zl.Mysle,ze lepiej wydac wiecej,koszty i tak sie po jakims czasie zwroca,bo paczka papierosow srednio kosztuje i tak 12 zl.Jak sie wyjwzdza do pracy na 2-3 m-ce? Sama pomysl,mozna przewiesc tylko 4 sztangi,nie wiem ile palisz,ale chyba jednak za malo te 4 sztangi na przykladowo3 m-ce.A w De papierosy jeszcze raz tyle drozsze.Pozdrawiam.
28 stycznia 2013 12:47
Tak , juz ma córka (pełnoletnia) dostała prykaz kupić.Na ile wystarczy taka 30 ml-owa, jak np. palę 5 dziennie? Mozna to przesłac bez problemu pocztą? Dziekuję Hogato76.
28 stycznia 2013 12:48
Ja tez mysle ze lepiej wydac troche wiecej,byle z kolei nie przeplacic.Na stoiskach w centrach handlowych te zestawy sa i po 380zl,a to mysle juz lekka przesada.Moje sluzyly mi ponad pol roku i nadal sa dobre tylko ladowarka.A na olejek wydaje na miesiac ok 30zl,wiec to jest tyle co nic .jezdze po 3 miesiace a 4 sztangi to dla mnie na miesiac a kolejne dwa to tylko usiasc i plakac.....
28 stycznia 2013 12:51
Ojoj kochana starczy Ci a starczy.Nie wiem jednak jak to z poczta,ale chyba nie bedzie problemu,zwykla paczka i tyle.Ja paczke wolalabym podac przez kierowce busa,tam tez sie placi,ale wiem ,ze dostarczy do podanej osoby na adres.Ale to tylko moje zdanie
28 stycznia 2013 13:34
MI syn wysyla normalnie poczta,w duzej dmuchanej kopercie,a olejek jak mi braklo to tak samo w dmuchanej kopercie.
28 stycznia 2013 14:08
jeju toc to prawie 3 paczki dziennie......ja jestem tu zaraz 2 tyg i jeszcze tyle nie spalilam co ty przez 1 dzien
28 stycznia 2013 14:13
Ja daje nagrode Nobla temu kto wymyślił e-papierosa.Zamówiłam na allegro w zestawie dwie sztuki,koszt 150zł.Pale tylko e-papierosa jakos nie ciągnie mnie do normalnych fajek.Polecam wszystkim palaczkom.
29 stycznia 2013 21:45
Margolcia dzisiaj doszedl moj nowy E-papieros ..Syn wyslal normalnie poczta w dmuchanej kopercie..Zestaw 2 papierosy i ladowarka i taki specjalny pjemniczek do olejkow do napelniania w zabojczym etui .cena na alegro 140zl plus 10zl za przesylke w Polsce no i 18,30zl za przesylke do Niemiec