Bezsenność w pracy - nocne pogaduchy

21 listopada 2012 10:14
hogata - a moze weszłaś od razu na forum a nie na str główną i się z rozpędu nie zalogowałaś-ja tak często robie i wtedy właśnie okienko do wpisów sie nie pokazuje,dopiero po zalogowaniu się odświeża i jest ok:):):)
21 listopada 2012 11:09
moze i tak?ach bo zawsze szybko wszystko chce,szybko,szybko nawet spie-hehe,i to wada a nie zaleta jest-hehe,a potem buszuje po nocy,bo jak sie tak szybko wyspie-hehe
21 listopada 2012 19:04
Tristan i Izoldy - dwie - jedna Złotowłosa, oddana trędowatym przez wściekłego za jej zdradę męża-króla Marka. I druga - O Białych Dłoniach, poślubiona, by zapomnieć o tej pierwszej.Przyznała się kiedyś bratu, że ma białe małżeństwo z Tristanem i zrobiła się rozróba.Ale brat po wyjaśnieniach przebaczył i zrozumiał. Niezapomniany wkład Celtów (Galów)w kulturę świata.Daj kiedyś synkowi do przeczytania tę opowieść (Tristan i Izolda), ma niezwykłe imię.

Czy wiecie, że Germanie pożądali ich ziem,miast i kultury, bo sami to był ludek rosły, lecz prymitywny i stale napadali na nich,wypierając ich z terenów mniej więcej dzisiejszej Francji. Mówi o tym chociażby "Wojna z Galami" Juliusza Cezara. Tak mi się Hogata przypomniało...
21 listopada 2012 20:12
Ty Romana jestes niesamowita,jestes bardzo Ciekawa osobka,ja znam powiesc Tristan i Izolda,czytalam,a Tristanek,juz ma i film i cos tam poczytywal,ale tak nie do konca,za maly jest.Jak to tak?Mam synusia o imieniu Tristan i Ja nie mialabym tej powiesci w domu?
21 listopada 2012 20:52
no to Cię lubię, Hogata, że Tristana i Izoldę znasz! A ja w kulturze robię zawodowo, na razie jeno teoretycznie, to pewne rzeczy znać wypada, chyba że ktoś nie traktuje poważnie swego zawodu. Ja go akurat poważam, bo bardzo mi poszerzył horyzonty. A Ty kim jesteś z zawodu?
21 listopada 2012 21:01
Ha,dopre pytanie,calkiem inna dziedzina Hotelarstwo,jestem zwykla recepcjonistka,ale wiekszosc,lat przepracowalam w gastronomii,a tak dodatkowo jestem przysieglym tlumaczem j.migowego.I tak sobie tlumaczylam w roznych instytucjach,pracujac w gastronomii i wychowujac starszego syna,a potem pojawil sie moj maz...nie uwierzysz,Marek...i pojawil sie Tristan,hehe
Takze widziz,ja prosta dziewczyna jestem....
21 listopada 2012 21:14
to Ty przy mężu Marku jesteś królową i tak Cię mają chłopaki nazywać, powiedz im, że Romanka kazała! Ale masz oryginalny zawód -tłumacz przysięgły języka migowego! Robi wrażenie! A czy ten język jest we wszystkich krajach taki sam? Zawsze mnie to ciekawiło.
21 listopada 2012 21:16
Nie,ale pewne znaki sa,takie same,np.restauracja,hotel,dom,dogadac bym sie pewnie dogadala,bo to nie tylko machanie rekami,ale przede wszystki,mowa ciala.Trzeba umiec czytac mimike twarzy,ruch ciala w danym momencie,duzo by mowic,ale z chinczykiem czy japonczykiem pewnie bym sie nie dogadala,hehe.Tak mi mama moja mowila.
21 listopada 2012 21:23
ciekawe rzeczy piszesz, ale to znaczy, że europejczyków ogarniesz, nie?
21 listopada 2012 21:26
i nie tylko

Ci ludzie inaczej mysla,i taki zwykly Kowalski ,ktory nauczyl sie jezyka nigdy nie bedzie rozumial toku myslenia ludzi gluchoniemych.Ja jak juz pisalam,pochodze z takiej rodziny,i inaczej ich rozumie
21 listopada 2012 22:15
Hogata, mój skyp to: Jerzykowa11
23 listopada 2012 00:41
Jest godz.00.37,Romana stworzyla dzial dla nocnych markow,bo podobno ich duzo na forum?I co? Nikogo nie ma,wszyscy spia,haha Dobranoc nocne MARKIAha,rozmawialam dzisiaj z przyszla mamusia estera i z justa,macie pozdrowienia dziewczyny,Andrea do Ciebie tym bardziej bo Ty i justa chrzestne matkiBedzie mala MAJA
24 listopada 2012 22:59
Zbliza sie doskonala godzina na nocne markowanie.....
Czy ktoras z Was slyszala o plastrach przeciw demencji...

24 listopada 2012 23:04
Jak coś takiego istnieje to sobie kupię.
24 listopada 2012 23:15
Janusz... najlepszym lekarstwem jest nauka /powaznie, im dluzej nauki sie pobieralo, tym pozniejsza zapadalnosc na demencje lub brak jej... nie dotyczy alzheimera/.... wiec poglebiaj swoja wiedze pokis mlody:) a plastry zostaw nam.... tym po 50+