Mój pierwszy wyjazd

14 stycznia 2014 11:08 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

No i pora na mnie. Egzaminy na półrocze prawie pozaliczane, śnieg ani pieniadze z nieba nie lecą.
Trzeba zabrać się do pracy w DE. Motywację mam i obawy także.
Dzieki Forum wiem mniej wiecej kogo ominąć.
Wasze wpisy nauczyły mnie wiele,a przede wszystkim tego zeby nie poddawać sie.
Mam nadzieję szybko wszystko ogarnąć. Tak wiec trzymajcie kcuki za mnie kochane dziewczynki :)
...kurcze, ale mam strachacza.

Gosia najtrudniejszy pierwszy krok jak we wszystkim,będzie dobrze.
14 stycznia 2014 11:13 / 1 osobie podoba się ten post
Wiem i dlatego sie boję, ale dam radę. Muszę mieć tylko internet z "Wami w środku" :)
14 stycznia 2014 11:32
Nie bardzo wiem,czy to właściwy watek.Przed chwilą poproszono mnie o polecenie jakiejś agencji dla osoby ze słabym niemieckim(lata doswiadczeń ale we Włoszech).W których agencjach biorą ze słabym jezykiem?
Nie wiem,czy to można na forum pytać?Jak nie to może na priv?
Ja zupełnie nie mam rozeznania,bo tak nie pracuję.
14 stycznia 2014 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

No i pora na mnie. Egzaminy na półrocze prawie pozaliczane, śnieg ani pieniadze z nieba nie lecą.
Trzeba zabrać się do pracy w DE. Motywację mam i obawy także.
Dzieki Forum wiem mniej wiecej kogo ominąć.
Wasze wpisy nauczyły mnie wiele,a przede wszystkim tego zeby nie poddawać sie.
Mam nadzieję szybko wszystko ogarnąć. Tak wiec trzymajcie kcuki za mnie kochane dziewczynki :)
...kurcze, ale mam strachacza.

Gosia a ja pomodle sie za Ciebie, niech Ci Bog blogoslawi i prowadzi
14 stycznia 2014 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Wiem i dlatego sie boję, ale dam radę. Muszę mieć tylko internet z "Wami w środku" :)

Trzymaj się Gosia!!
Będzie dobrze i dasz radę!!!
Powodzenia!!!
14 stycznia 2014 14:13 / 3 osobom podoba się ten post
Andrea bo ja jestem taka ułomna ze lepiej mi sie walczy o kogoś niz o siebie. Bardzo duzo od siebie wymagam wiec pewnie to mnie stresuje bo ciagle cos w głowie mi sie tłucze ze za mało wiem, za mało umiem za mało....cośtam costam. Ale za to świetnie sie uczę czytajac rady innych. Będę wdzieczna do konca zycia za to forum i napewno nie raz poproszę o pomoc. Postaram sie oczywiscie wspierać innych jak juz nabiorę doswiadczenia. Póki co głowa wysoko uniesiona , jestem Polska opiekunka i nie dam się ...przynajmniej tak od razu hahahaha. Boje sie najbardziej tęsknoty za 17 letnim synkiem który sam zostaje w domu.
14 stycznia 2014 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Andrea bo ja jestem taka ułomna ze lepiej mi sie walczy o kogoś niz o siebie. Bardzo duzo od siebie wymagam wiec pewnie to mnie stresuje bo ciagle cos w głowie mi sie tłucze ze za mało wiem, za mało umiem za mało....cośtam costam. Ale za to świetnie sie uczę czytajac rady innych. Będę wdzieczna do konca zycia za to forum i napewno nie raz poproszę o pomoc. Postaram sie oczywiscie wspierać innych jak juz nabiorę doswiadczenia. Póki co głowa wysoko uniesiona , jestem Polska opiekunka i nie dam się ...przynajmniej tak od razu hahahaha. Boje sie najbardziej tęsknoty za 17 letnim synkiem który sam zostaje w domu.

A skad tyle kokieterii w Tobie?jedziesz i pracujesz.!
14 stycznia 2014 18:48 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea,dzięki.Przekazałam jej to co wiem,dałam adresy stron,na których opiekunki piszą opinie i niech działa.
31 stycznia 2014 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
Witam. Jutro jade do piewszej pracy. Do dziadziusia. Moj jezyk jest ubogi boje sie ze sie nie dogadam ani nic nie wypowiem ze stresu. Strasznie sie boje
31 stycznia 2014 22:55 / 2 osobom podoba się ten post
Anulkaaa

Witam. Jutro jade do piewszej pracy. Do dziadziusia. Moj jezyk jest ubogi boje sie ze sie nie dogadam ani nic nie wypowiem ze stresu. Strasznie sie boje

Zawsze stres jest jak ten pierwszy raz się jedzie,zobaczysz będziesz sie z tego pózniej śmiała.Głowa do góry,daj znać jak dojedziesz.
31 stycznia 2014 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
NDorota

Zawsze stres jest jak ten pierwszy raz się jedzie,zobaczysz będziesz sie z tego pózniej śmiała.Głowa do góry,daj znać jak dojedziesz.

Mam nadzieje ze dam rade. Dzisiaj sie zastanawialam co ja wogole robie, czy dam rade itd. Poczytalam troche i widze ze nie tylko ja sie boje. Jestescie kochane ze tak wspieracie
31 stycznia 2014 22:59 / 1 osobie podoba się ten post
Anulkaaa

Witam. Jutro jade do piewszej pracy. Do dziadziusia. Moj jezyk jest ubogi boje sie ze sie nie dogadam ani nic nie wypowiem ze stresu. Strasznie sie boje

Gdzie bedziesz,w jakiej miejscowości?
31 stycznia 2014 23:03 / 1 osobie podoba się ten post
Jade do Dussendorfu. Mam nadzieje ze chociaz internet tam bedzie zeby mic kontakt z Wami
31 stycznia 2014 23:13 / 1 osobie podoba się ten post
Anulkaaa

Jade do Dussendorfu. Mam nadzieje ze chociaz internet tam bedzie zeby mic kontakt z Wami

jak będziesz miała internet to bedzie super.Mozna poczytać ,pogadać przez skype.
31 stycznia 2014 23:16
To prawda stres i obawy sa najgorsze.. Jak to bedzie na miejscu a jak zareaguje rodzina itd tym bardziej ze nie mam doswiadczenia za bardzo. Boje sie czy wogole zrozumiem dziadziusia co do mnie mowi. Numer do opiekuna mam, mieszka niedaleko Dussendorfu to w razie czegos mam dzwonic ale i tak stres jest. Slownikow nabralam duzo :) bede biegac za PDP ze slownikami :) Notatnik tez zabralam. Dziekuje za wsparcie