Uzależnienia opiekunek

05 listopada 2014 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
scarlet

Nooo. oglądanie sufitu to też czynny wypoczynek, a jaki przyjemny haa...haaa

Nooo zwlaszcza jak sufit obcy jest ha ha
05 listopada 2014 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
Jutro wieczorem sprawdzę osobiście i czynnie czy do tych innych celów jeszcze zdatny jest, ale sądząc po jego siłach witalnych pewnie da radę....hihi

Mycha Twój post przeniesiony został do tematu o papierosach :)

Tutaj: http://opiekunki24.pl/forum/temat/520/zdrowie/papierosy--e-papieros---moje-przygody-z-paleniem
15 listopada 2017 22:59 / 3 osobom podoba się ten post
Pracując w tym zawodzie, dopatrzeć się można wielu uzależnień opiekunek.
1. Palenie papierosów- no wiadomo, miejsce pierwsze.
Wszystkie moje dotychczasowe zmienniczki tytoń kopciły. A i wśród bardzo wielu poznanych Pań opiekunek i jednego Pana-tylko 2 (słownie:dwie) osoby niepalące napotkałem.
2. Nadużywanie w piciu procentów - tu natrafiłem na osoby cztery. Z czym u dwóch, rodziny tolerowały nietrzeźwość opiekunek. 
3. Plotkowanie - to odkrycie nowe. Jeśli spotkają się np. we trzy, cztery, to rozmawiają o tych, których znają, a którzy w danym momencie nieobecni są. Nie wyłączając z tego towarzystwa poznanego pana, a jakże. 
 
 
15 listopada 2017 23:26 / 10 osobom podoba się ten post
Przykro mi to stwierdzic, bo naprawde lubie meskie odmiany opiekunek, ale jak nie meloman to megaloman. Uzaleznienie od meeeee.
To mega to mogloby jeszcze byc, ale w innym kontekscie.
Na szczescie jestem optymistka
16 listopada 2017 10:29 / 8 osobom podoba się ten post
hawana

Przykro mi to stwierdzic, bo naprawde lubie meskie odmiany opiekunek, ale jak nie meloman to megaloman. Uzaleznienie od meeeee.
To mega to mogloby jeszcze byc, ale w innym kontekscie.
Na szczescie jestem optymistka:-)

Bądź na k.... kabotyn 
16 listopada 2017 10:50 / 13 osobom podoba się ten post
Knorr

Pracując w tym zawodzie, dopatrzeć się można wielu uzależnień opiekunek.
1. Palenie papierosów- no wiadomo, miejsce pierwsze.
Wszystkie moje dotychczasowe zmienniczki tytoń kopciły. A i wśród bardzo wielu poznanych Pań opiekunek i jednego Pana-tylko 2 (słownie:dwie) osoby niepalące napotkałem.
2. Nadużywanie w piciu procentów - tu natrafiłem na osoby cztery. Z czym u dwóch, rodziny tolerowały nietrzeźwość opiekunek. 
3. Plotkowanie - to odkrycie nowe. Jeśli spotkają się np. we trzy, cztery, to rozmawiają o tych, których znają, a którzy w danym momencie nieobecni są. Nie wyłączając z tego towarzystwa poznanego pana, a jakże. 
 
 

Knorr opiekunki to normalne kobiety  jak byś chciał zauważyć.Mamy takie same uzależnienia jak księgowe krawcowe itd
16 listopada 2017 11:21 / 11 osobom podoba się ten post
Myślę ,że to w ogóle przywary ludzi.Palenie ,picie ,plotkowanie ,narkotyki,tablety o działaniu różnym.
Dziwne ,że uogólnił to Knorr do opiekunów.Ludzie tak żyją.Mniej czy więcej korzystaj z dobrodziejstw tego świata.
Kawa też używka ,więc wszyscy praktycznie uzależnieni jesteśmy.
16 listopada 2017 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Knorr opiekunki to normalne kobiety  jak byś chciał zauważyć.Mamy takie same uzależnienia jak księgowe krawcowe itd:-)

No tak. Zgadza się. 
16 listopada 2017 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Myślę ,że to w ogóle przywary ludzi.Palenie ,picie ,plotkowanie ,narkotyki,tablety o działaniu różnym.
Dziwne ,że uogólnił to Knorr do opiekunów.Ludzie tak żyją.Mniej czy więcej korzystaj z dobrodziejstw tego świata.
Kawa też używka ,więc wszyscy praktycznie uzależnieni jesteśmy.

Tereso, jakie dziwne, prawda???
Ale czy nieprawdziwe????
No bo po cóż ciężko pracować i spalać, albo przepijać.
No o plotkach, to dobrze, bo obgadywany, znaczy tyle co sławny.
16 listopada 2017 20:04
moni.r

Knorr opiekunki to normalne kobiety  jak byś chciał zauważyć.Mamy takie same uzależnienia jak księgowe krawcowe itd:-)

Normalne kobiety, które dotychczas napotykałem, nie paliły, piły tylko okazjonalnie, lub wcale. 
Niezaznajomiony więc jestem z taką "normlnością", o której napisałaś. 
Napisałem odpowiedź zgodnie z tematem, czyli prawdę odnośnie uzależnień opiekunek. 
 
16 listopada 2017 20:12 / 5 osobom podoba się ten post
Piję bardzo okazjonalnie ....ale palę papierosy ...musi do normalnych nie należę .
16 listopada 2017 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Myślę ,że to w ogóle przywary ludzi.Palenie ,picie ,plotkowanie ,narkotyki,tablety o działaniu różnym.
Dziwne ,że uogólnił to Knorr do opiekunów.Ludzie tak żyją.Mniej czy więcej korzystaj z dobrodziejstw tego świata.
Kawa też używka ,więc wszyscy praktycznie uzależnieni jesteśmy.

Oooo, a co do kawy, to bywa różnie. Bo dwie moje zmienniczki wcale jej nie piły. Tylko wodę.
Spójrz na temt topiku Tereso. 
Odkąd zacząłem poznawać ludzi wyjeżdżających do opieki, ze zdziwieniem spostrzegłem, że przytłaczająca większość to bardzo nałogowi palacze.
No spokojnie porozmawiać nie można, bo ciągle na papierosa wychodzą.
I od alkoholu też nie stroniący, chociaż tu w znacznie mniejszym już stopniu. 
No to są fakty i nie ma czemu się dziwować.
 
16 listopada 2017 20:16 / 8 osobom podoba się ten post
Prawdziwa dama pije, pali i przeklina.....tak powiedziala B.Tyszkiewicz
16 listopada 2017 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Piję bardzo okazjonalnie ....ale palę papierosy ...musi do normalnych nie należę .

Należysz do normalnych opiekunek. Bo normalna opiekunka pali.
16 listopada 2017 20:24 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Należysz do normalnych opiekunek. Bo normalna opiekunka pali.

To ja jestem nienormalna