Stałe miejsce pracy, czy ciągła zmiana?

05 maja 2013 09:31 / 1 osobie podoba się ten post

Moje dziadki czują ,widzą(moze sie zmieniłam,tak mi się czasem wydaje,ze średnio mi wychodzi udawanie ,ze jest mi u nich dobrze)....,ze raczej do nich 4 raz nie wrócę.Dopytują ,a ja nie wiem co im mówić.Prawdę?ze nie wrócę(a juz sie oststecznie zdecydowałam,-nie wracam),zaczną pytać dlaczego itp...
W kazdym razie zauważam ,ze zamiast lepiej z czasem człowiek jest traktowany gorzej -" bo to nasza poczciwa opiekunka,nie musimy o nią dbac i tak wroci ,zawsze wraca..."

ja bym im nic nie mowila.....ale masz racje z czasem tak jestesmy traktowane w niektorych rodzinach.....ja sie tu dobrze czuje mimo malych nieporozumien wczesniej teraz dziadek jest bardzo wdzieczny wie poprostu ze sam nie dal by sobie rady 
05 maja 2013 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
Mnie sie tutaj pytaja,za kazdym razem,czy wroce?Ze bardzo by chcieli.Emma_m,nic im nie mow,ze nie wracasz,poradza sobie.A ty nie spalisz mostow za soba,nigdy przeciez nie wiemy ,co bedzie pozniej,chyba ze jestes pewna ,ze masz inna stelle.Wtedy w dzien wyjazdu,powiedz ,ze nie wrocisz.
05 maja 2013 10:20 / 2 osobom podoba się ten post
Emma-ja się trzymam zasady ,że nigdy nie mówię-nie wrócę,nawet jak na 150% mam tę pewność.Mostów się za sobą nie pali bo życie bywa przewrotne.A jesli chcesz powiedzieć to na pytanie dlaczego odpowiedz ,ze otrzymałaś korzystniejszą finansowo ofertę:)
05 maja 2013 10:38 / 3 osobom podoba się ten post
Nie ma co powodować dodatkowych niemiłych sytuacji. Nie lubię dnia wyjazdu. Podopieczni są poddenerwowani, nasze tobołki gotowe do drogi, takie ogólne zamieszanie. Czekamy na zmienniczkę i już mamy w głowie tylko nasz dom.
A podopieczni i rodzina napewno sobie poradzą. Większość z nich myśli, że mamy u nich tak dobrze, że wrócimy napewno.
Ja po takim rozstaniu wysłałam do podopiecznego list, podziękowałam, życzyłam dużo zdrowia. Nie usprawiedliwiałam swojej decyzji. I jest ok. :)
05 maja 2013 11:46
kasia63

Emma-ja się trzymam zasady ,że nigdy nie mówię-nie wrócę,nawet jak na 150% mam tę pewność.Mostów się za sobą nie pali bo życie bywa przewrotne.A jesli chcesz powiedzieć to na pytanie dlaczego odpowiedz ,ze otrzymałaś korzystniejszą finansowo ofertę:)

Kasia -to mi nie uwierzą,tu mam bardzo dobre zarobki...:)ale zdrowie mam jedno ,wolę pare tygodni dłuzej posiedziec  u "lżejszej"podopiecznej....i wyjdzie podobnie
 
Macie racje po co palic mosty...ale tak mi głupio im w oczy klamac,bo tak to niestety wychodzi.......
05 maja 2013 11:53 / 2 osobom podoba się ten post
Ja jestem,gora po 2 razy na jednej stelli( wyjatek byl raz przez pol roku u jednej rodziny);a teraz zauwazylam,ze juz za drugim razem jak jestem to rodzina mysli,ze jak juz ta sama opiekunka to nie trzeba jej szanowac.Nigdy nie mowie,ze nie wroce tylko-Zobaczymy-i juz... Bo przeciez wszystko moze sie zdazyc.
05 maja 2013 18:30 / 1 osobie podoba się ten post

Kasia -to mi nie uwierzą,tu mam bardzo dobre zarobki...:)ale zdrowie mam jedno ,wolę pare tygodni dłuzej posiedziec  u "lżejszej"podopiecznej....i wyjdzie podobnie
 
Macie racje po co palic mosty...ale tak mi głupio im w oczy klamac,bo tak to niestety wychodzi.......

Nie klamiesz im w oczy,talko nie mowisz prawdy do konca,a to juz cos innego.           Pomoglo?:)
05 maja 2013 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
o matko Andrea!!! ale to pięknie zabrzmiałooooooo ;) rozmarzyłam się i usłyszałam " bling bling " - $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
06 maja 2013 08:03
andrea:)-no wiesz ,musiałabym się długo zastanawiać...;)-az sekundę:)
06 maja 2013 08:30 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie dziewczyny..jak ja nie lubie dlugich weekendow,,brrr/hehe/,,wlasnie kurier byl,autograf rzucony,i w srode na nowa stelle,trzeba miec naprawde odrobine szczescia zeby trafic na fajna zmiennieczke i jeszcze lepsza podopieczna -czego sobie i wam zycze,,
06 maja 2013 08:39
Andrea- .. nieglupi pomysl..ciekawe z ktora koordynatorka masz do czynienie?sabina,gosia,czy lidia? heeh  achh,,mnie deko ta firma wkurzyla wiec korzystam z innych mozliwosci..
06 maja 2013 08:57
Witaski dziewczyny i chlopaszki.Mam pomysl,nie smucmy sie i liczmy dzisiaj euraski:D:D:D:D:D
21 lipca 2014 13:26
Ja tez wole zmiany bo ciagle to samo strasznie sie znudzi. Potem jest coraz gorzej
21 lipca 2014 13:28
hogata76

Witaski dziewczyny i chlopaszki.Mam pomysl,nie smucmy sie i liczmy dzisiaj euraski:D:D:D:D:D

Hogata witaj,dawno cie nie bylo,stesknilam sie za Twoja miotla
21 lipca 2014 13:35
siwa

Hogata witaj,dawno cie nie bylo,stesknilam sie za Twoja miotla

To powitanie jest z tamtego roku.