Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

25 lipca 2017 22:23 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja z ciekawosci zapytam. Czy firmy nakazuja reklame nachalna na forach dla opiekunek czy o co kaman? Bo ciagle widze osoby co sie ledwie zaloguja i juz pedza rozslawiac na swiat agentury. Tam gdzie pracowalam czy pracuje nie bylo i nie ma takiego przymusu,wiec nie bardzo rozumiem ten precedens? O co tu chodzi?

Ja bym zapytała inaczej: gdzie jest moderator?
25 lipca 2017 23:38 / 4 osobom podoba się ten post
kat.ra

warto pomyśleć nad medipe, jeżdzę z nimi i nie mam co zarzucić, wynagrodzenie na czas i dobre stawki. jak ktoś jedzie pierwszy raz to kontakt z koordynatorami jest bardzo pomocny

Ja tam tobie nie beda zazdroscic,ze ty z ta firma jezdzisz niech ci sie szczesci hahahahaha!!!
26 lipca 2017 06:57 / 6 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja z ciekawosci zapytam. Czy firmy nakazuja reklame nachalna na forach dla opiekunek czy o co kaman? Bo ciagle widze osoby co sie ledwie zaloguja i juz pedza rozslawiac na swiat agentury. Tam gdzie pracowalam czy pracuje nie bylo i nie ma takiego przymusu,wiec nie bardzo rozumiem ten precedens? O co tu chodzi?

Opiekunki chyba? nie muszą rozsławiać, ale panie rekrutujące to chyba mają w zakresie czynności. Tak sobie "CHYBAM"
26 lipca 2017 07:01 / 4 osobom podoba się ten post
aniao

Opiekunki chyba? nie muszą rozsławiać, ale panie rekrutujące to chyba mają w zakresie czynności. Tak sobie "CHYBAM" :smiech2:

Kiedyś jedna z agencji,z którą współpracowałam poprosiła mnie o kilka "ładnych" wpisów na kilku forach, bo:"...tak nam bardzo brakuje opiekunek...". Tak to się właśnie odbywa i u nas.Oczywiście za aktywność obiecywali profity.
26 lipca 2017 09:14 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kiedyś jedna z agencji,z którą współpracowałam poprosiła mnie o kilka "ładnych" wpisów na kilku forach, bo:"...tak nam bardzo brakuje opiekunek...". Tak to się właśnie odbywa i u nas.Oczywiście za aktywność obiecywali profity.

No ale takie laurki,pojawiajace sie jak kupa wrobla na chodniku,wcale mnie nie zachecaja do wspolpracy. Wrecz przeciwnie! Robie sie podejrzliwa bo wyglada mi to na apel zdesperowanych rekruterek,za wszelka cene starajacych sie zwerbowac kogo popadnie. Taka antyreklama jesli o mnie chodzi.
26 lipca 2017 09:47 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

No ale takie laurki,pojawiajace sie jak kupa wrobla na chodniku,wcale mnie nie zachecaja do wspolpracy. Wrecz przeciwnie! Robie sie podejrzliwa bo wyglada mi to na apel zdesperowanych rekruterek,za wszelka cene starajacych sie zwerbowac kogo popadnie. Taka antyreklama jesli o mnie chodzi.

Na dodatek to takie przaśne, pszenno-buraczane.
26 lipca 2017 10:48 / 6 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

No ale takie laurki,pojawiajace sie jak kupa wrobla na chodniku,wcale mnie nie zachecaja do wspolpracy. Wrecz przeciwnie! Robie sie podejrzliwa bo wyglada mi to na apel zdesperowanych rekruterek,za wszelka cene starajacych sie zwerbowac kogo popadnie. Taka antyreklama jesli o mnie chodzi.

Mnie też nie zachęcają,ale przyjdzie ktoś całkiem zielony w tym interesie,przeczyta takie peany i najara się. Poza tym dobrych agencji nie trzeba reklamować,zawsze mają chętnych do pracy,nie Mysiu?
26 lipca 2017 10:50 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mnie też nie zachęcają,ale przyjdzie ktoś całkiem zielony w tym interesie,przeczyta takie peany i najara się. Poza tym dobrych agencji nie trzeba reklamować,zawsze mają chętnych do pracy,nie Mysiu?

Dokladnie tak. Poczta pantoflowa to najlepsza reklama;)
27 lipca 2017 10:40
Witam! Chciałabym pojechać z tej firmy do Niemiec jako opiekunka od sierpnia ale wpierw proszę napisać czy warto i jakie zarobki są.
Przeniesione. O.
27 lipca 2017 10:43
motylica

Witam! Chciałabym pojechać z tej firmy do Niemiec jako opiekunka od sierpnia ale wpierw proszę napisać czy warto i jakie zarobki są.
Przeniesione. O.

a z jaka firma chcesz pojechać ? Informacje o firmach znajdziesz w innym miejscu na forum
27 lipca 2017 22:22
Chcę jechać z dobrą firmą;), na niemieckich warunkach w sierpniu. A gdzie to znajdę bo gubię się na razie tutaj:)
16 sierpnia 2017 17:39
trzeba szukać, popytać, ja tak robiłam bo jednak taki wyjazd to jest stres. byłam z medipe bo znajoma z nimi jeździła i też tak się dowiedziałam co i jak
17 sierpnia 2017 11:02
Tutaj mają dużo ofert pracy dla opiekunek za granicą: https://www.jobs.pl/praca-za-granica  Warto przejrzeć :)
17 sierpnia 2017 11:42 / 5 osobom podoba się ten post
olapawlik

Tutaj mają dużo ofert pracy dla opiekunek za granicą: https://www.jobs.pl/praca-za-granica  Warto przejrzeć :)

Klikam w zielone i krzyczy ,że strony nie znaleziono .A przejrzałabym.
17 sierpnia 2017 20:04 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Klikam w zielone i krzyczy ,że strony nie znaleziono .A przejrzałabym.:lol3:

Wpisz jobs.pl