Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

05 października 2017 12:54
pracuję obecnie w Niemczech,byłem 2 m-ce w Austrii ,jeżel ktoś ma jakieś dobre namiary na Austrie,to proszę ,tamtejsze warunki są lepsze dla mnie.POzdrawiam.
16 października 2017 14:53
Witam Jestem tu nowa , pracuje jako opiekunka osob starszych w UK od ponad dwoch lat, moge pomoc znależc prace w mojej firmie jesli jest ktos zainteresowany. Ostanio wpadłam na pomysł zrobienia filmikow na youtube w ktorych opowiadam o mojej pracy... dopiero zaczynam , ale jesli ktos jest zainteresowany to zapraszam:https://www.youtube.com/watch?v=ayzA81UfZ0Q&t=31s
Osoby zainteresowane praca prosze o kontakt na email (usunięto ze względów bezpieczeństwa) .Pozdrawiam
14 listopada 2017 15:14
Ja myślę, że na początek warto zgłosić się do jakiejś sprawdzonej agencji. Zawsze to bezpiecznie i z umową. Wyjeżdżałam już z różnymi firmami i zawsze było dobrze :)
15 listopada 2017 12:32
weber75

Witam serdecznie.Chciałbym rozpocząc dyskusje na ten temat.Może ktoś z koleżanek i kolegów ma pomysł,ewentualnie wie gdzie opiekunowie mają szanse znaleść prace.Zachęcam do dyskusji.Pozdrawiam serdecznie:)

W większych agencjach znajdzie Pan więcej ofert. W Polsce tych agencji jest mnóstwo. Na czarno też da się wyjechać, wystarczy trochę poszukać, w internecie sami opiekunkowie szukają zmienników poprzez np. fb. Jak chcesz, mogę Ci polecić swoją agencję, napisz do mnie. Pozdrawiam.
15 listopada 2017 12:34
basiabasia71

kogo polecacie? Chcę zmienić agencję... a może warto pojechać na czarno?

Broń Boże na czarno.
17 listopada 2017 15:55
Podstawą w znalezieniu pracy za granicą jest znalezienie solidnej agencji. Ja współpracuję z Medipe, bo mają bardzo przejżysty regulamin, a z tym różnie bywa. Teraz z okazj Świąt będą też mieli najwyższe premie na rynku, także jeśli ktoś szuka pracy jako opiekunka w Niemczech myślę, że warto się z nimi skontaktować.
17 listopada 2017 16:39 / 3 osobom podoba się ten post
grazi

Podstawą w znalezieniu pracy za granicą jest znalezienie solidnej agencji. Ja współpracuję z Medipe, bo mają bardzo przejżysty regulamin, a z tym różnie bywa. Teraz z okazj Świąt będą też mieli najwyższe premie na rynku, także jeśli ktoś szuka pracy jako opiekunka w Niemczech myślę, że warto się z nimi skontaktować.

Zdobycie pracy w kazdym zawodzie jest uwarunkowane  kompetencjami. Za granica wazny jest jezyk,  a w  zawodzie opiekunki kompetencje zawodowe.
W zdobyciu kontraktu pomaga determinacja.
Wybor agencji to sprawa indywidualna i drugorzedna.  Pochwaly na temat agencji pisz w opiniach. 
17 listopada 2017 16:45 / 2 osobom podoba się ten post
grazi

Podstawą w znalezieniu pracy za granicą jest znalezienie solidnej agencji. Ja współpracuję z Medipe, bo mają bardzo przejżysty regulamin, a z tym różnie bywa. Teraz z okazj Świąt będą też mieli najwyższe premie na rynku, także jeśli ktoś szuka pracy jako opiekunka w Niemczech myślę, że warto się z nimi skontaktować.

Grazi/e/ mille!
Complimenti!
 

Non scrivere cosi tanto, perché non abbastanza soldi per i bonus.
17 listopada 2017 17:46 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

Grazi/e/ mille!
Complimenti!
 

Non scrivere cosi tanto, perché non abbastanza soldi per i bonus.

IMisiek
17 listopada 2017 17:57 / 12 osobom podoba się ten post
grazi

Podstawą w znalezieniu pracy za granicą jest znalezienie solidnej agencji. Ja współpracuję z Medipe, bo mają bardzo przejżysty regulamin, a z tym różnie bywa. Teraz z okazj Świąt będą też mieli najwyższe premie na rynku, także jeśli ktoś szuka pracy jako opiekunka w Niemczech myślę, że warto się z nimi skontaktować.

Radzę się tez zainteresować składkami na ubezpieczenie społeczne, a nie tylko przejRZystym regulaminem.
17 listopada 2017 18:06 / 4 osobom podoba się ten post
Binor

Radzę się tez zainteresować składkami na ubezpieczenie społeczne, a nie tylko przejRZystym regulaminem.

To by musiała - jak na porządną reklamę przystało - malutkimi literkami napisać, a jeszcze takiej małej czcionki nie wymyślono.
17 listopada 2017 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nie wiem dlaczego świeżynkom,które nie znaja języka na poziomie więcej jak podstawowym ,tak zależy na niemieckij umowie,której przecież nie będa potrafiły przeczytać?Sama znam język niemiecki, już myślę,na poziomie dobrym ,ale wciąż nie na tyle,żeby zagłębiac się w treść niemieckiej umowy i wszystko dokładnie zrozumieć oraz wyłapać jej prawne niuanse.No,nie wiem ale w mojej ocenie to takie wymagania trochę powyżej umiejętności.

Mogę napisać, czemu mi zależało na umowie na niemieckich warunkach. W tym roku pracowałam już w Niemczech- legalnie i ani dnia w Polsce. Gdybym teraz była na polskich warunkach straciłabym  przy rozliczeniu podatkowym. Umowa jest po polsku, treść zrozumiałam. Punkty o karach też, co ciekawe, najwieksze są za rozmowy o finansach...
17 listopada 2017 20:14
Werska

Mogę napisać, czemu mi zależało na umowie na niemieckich warunkach. W tym roku pracowałam już w Niemczech- legalnie i ani dnia w Polsce. Gdybym teraz była na polskich warunkach straciłabym  przy rozliczeniu podatkowym. Umowa jest po polsku, treść zrozumiałam. Punkty o karach też, co ciekawe, najwieksze są za rozmowy o finansach...

To niczym w korpo-tam tez jest zakaz rozmów o finansach:)Po polsku to wiadomo każdy przeczyta:)Ale po niemeicku to juz nie.
17 listopada 2017 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Mogę napisać, czemu mi zależało na umowie na niemieckich warunkach. W tym roku pracowałam już w Niemczech- legalnie i ani dnia w Polsce. Gdybym teraz była na polskich warunkach straciłabym  przy rozliczeniu podatkowym. Umowa jest po polsku, treść zrozumiałam. Punkty o karach też, co ciekawe, najwieksze są za rozmowy o finansach...

Też tak mam. Ujawnianie informacji o wynagrodzeniu osobom trzecim może być potraktowane jako naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa :D
20 listopada 2017 16:48 / 2 osobom podoba się ten post
Hahhahaa :)