Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

18 sierpnia 2017 08:17
teresadd

Klikam w zielone i krzyczy ,że strony nie znaleziono .A przejrzałabym.:lol3:

Dokładnie, spróbuj tak https://www.jobs.pl/ i kliknij w zakładkę praca za granicą :)
18 sierpnia 2017 09:56 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Klikam w zielone i krzyczy ,że strony nie znaleziono .A przejrzałabym.:lol3:

U mnie to samo,kurcze szkoda,bo też chciałam przejrzeć...
19 sierpnia 2017 15:57 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

U mnie to samo,kurcze szkoda,bo też chciałam przejrzeć...

Żart.Roboty nie szukam,a jeśli już to pocztą pantoflową znajdę.Te firmy co się ogłaszają ,to wszytkie podobne warunki mają,oferty nie aktualne .Ale trzeba zorientowanym w temacie być
02 września 2017 18:07




Witam wszystkich na imię mi Emilia i chciałabym pracować jako opiekunka osób starszych.
Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś firmę? Tak wiem każda ma swoje plusy i minusy, nie ma idealnej.
Czytałam trochę o firmach, ale tego co tu czytam, sporo firm się popsuło...
Zapytacie pewnie na czym mi najbardziej zależy i jaka jest moja znajomość języka.
Zależy mi jak zapewne każdemu na dobrym wynagrodzeniu (stosownym do moich umiejętności, liczę się z tym, że na początku będzie to niewiele) i wypłaconym na czas, zależy mi również na niemieckich warunkach. Niestety moja znajomość języka to podstawowy/podstawowy+, ale staram się każdego dnia uczyć nowych słów, bo wiem że język to podstawa z resztą chcę się nauczyć tego języka, nie lubię niekomfortowych sytuacji, gdy ktoś do mnie mówi, a ja nie wiem o czym mówi.
Z tego  o się dowiedziałam, nie warto aplikować to nowych firm, bo nigdy nic nie wiadomo, zostawić swój namiar wszystkim na raz - z jednej strony dobra myśl, bo może napłynąć sporo ofert i można wybrać odpowiednią, ale z drugiej strony obawiam się bombingu telefonicznego.
Jestem osobą uczciwą i pracowitą, dość szybko się uczę.
Liczę na Wasze wsparcie, w szczególności na stałych forumowiczów, jeśli nie w temacie to na prv. Z góry dziękuję za wszelką pomoc, Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru;)



02 września 2017 22:39 / 5 osobom podoba się ten post
Blondyneczka





Witam wszystkich na imię mi Emilia i chciałabym pracować jako opiekunka osób starszych.
Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś firmę? Tak wiem każda ma swoje plusy i minusy, nie ma idealnej.
Czytałam trochę o firmach, ale tego co tu czytam, sporo firm się popsuło...
Zapytacie pewnie na czym mi najbardziej zależy i jaka jest moja znajomość języka.
Zależy mi jak zapewne każdemu na dobrym wynagrodzeniu (stosownym do moich umiejętności, liczę się z tym, że na początku będzie to niewiele) i wypłaconym na czas, zależy mi również na niemieckich warunkach. Niestety moja znajomość języka to podstawowy/podstawowy+, ale staram się każdego dnia uczyć nowych słów, bo wiem że język to podstawa z resztą chcę się nauczyć tego języka, nie lubię niekomfortowych sytuacji, gdy ktoś do mnie mówi, a ja nie wiem o czym mówi.
Z tego  o się dowiedziałam, nie warto aplikować to nowych firm, bo nigdy nic nie wiadomo, zostawić swój namiar wszystkim na raz - z jednej strony dobra myśl, bo może napłynąć sporo ofert i można wybrać odpowiednią, ale z drugiej strony obawiam się bombingu telefonicznego.
Jestem osobą uczciwą i pracowitą, dość szybko się uczę.
Liczę na Wasze wsparcie, w szczególności na stałych forumowiczów, jeśli nie w temacie to na prv. Z góry dziękuję za wszelką pomoc, Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru;)



Czesc swiezynka! Ty dzwon po firmach i nie filozofuj,se ogloszenia tyz przegladaj. Jest duzo firm i nie wiadomo czy ci sie firma z polecenia spodoba. Ty sie martw na jaka rodzine trafisz. Wszystko bedzie dobrze do odwazanych swiat nalezy i kasa tyz lepsza jak w Polsce.
18 września 2017 12:33
Szukacie a Wam otworzą a więc szukać i wypytywać i oceniać która Agencja mniej kłamie lub czaruje? hi hi
18 września 2017 17:16 / 5 osobom podoba się ten post
Nie wiem dlaczego świeżynkom,które nie znaja języka na poziomie więcej jak podstawowym ,tak zależy na niemieckij umowie,której przecież nie będa potrafiły przeczytać?Sama znam język niemiecki, już myślę,na poziomie dobrym ,ale wciąż nie na tyle,żeby zagłębiac się w treść niemieckiej umowy i wszystko dokładnie zrozumieć oraz wyłapać jej prawne niuanse.No,nie wiem ale w mojej ocenie to takie wymagania trochę powyżej umiejętności.
18 września 2017 17:47 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie wiem dlaczego świeżynkom,które nie znaja języka na poziomie więcej jak podstawowym ,tak zależy na niemieckij umowie,której przecież nie będa potrafiły przeczytać?Sama znam język niemiecki, już myślę,na poziomie dobrym ,ale wciąż nie na tyle,żeby zagłębiac się w treść niemieckiej umowy i wszystko dokładnie zrozumieć oraz wyłapać jej prawne niuanse.No,nie wiem ale w mojej ocenie to takie wymagania trochę powyżej umiejętności.

Oj  Kasiu, Kasiu, ta umowa jest pewnie czarno-czerwono-zolta, a to takie ladne kolorki
22 września 2017 11:47
kogo polecacie? Chcę zmienić agencję... a może warto pojechać na czarno?
26 września 2017 08:52
W moim przypadku wyglądało to tak, że moja koleżanka poleciła mi agencję Eurocare, w której się zarejestrowałem. Moją pierwszą pracę w Niemczech jako opiekun http://www.eurocare.com.pl/praca-w-niemczech-jako-opiekunka otrzymałem 3 lata temu. Ofert pracy jest naprawdę mnóstwo, ze współpracy z agencją jestem bardzo zadowolony, jak i samej pracy.
26 września 2017 10:09 / 4 osobom podoba się ten post
camilo

W moim przypadku wyglądało to tak, że moja koleżanka poleciła mi agencję Eurocare, w której się zarejestrowałem. Moją pierwszą pracę w Niemczech jako opiekun http://www.eurocare.com.pl/praca-w-niemczech-jako-opiekunka otrzymałem 3 lata temu. Ofert pracy jest naprawdę mnóstwo, ze współpracy z agencją jestem bardzo zadowolony, jak i samej pracy.

Szkoda nawet pisania na takie laurki.Życzymy przyjemnej współpracy z firmą Eurocare.
02 października 2017 17:33 / 1 osobie podoba się ten post
Szukam sprawdzonej firmy-zleceniodawcy. Od zaraz.
Przeniosłem. O.
05 października 2017 11:47
Witam,
ja ogłosiłam się na portalach,że szukam pracy i odezwała sie do mnie firma Szczecina-HUMANIS. Po dwóch dniach dostałam 3 oferty i wybrałam sobie jedną, teraz czekam na wyjazd.

Dam znać po powrocie.
05 października 2017 12:10
Krysia1955

Witam,
ja ogłosiłam się na portalach,że szukam pracy i odezwała sie do mnie firma Szczecina-HUMANIS. Po dwóch dniach dostałam 3 oferty i wybrałam sobie jedną, teraz czekam na wyjazd.

Dam znać po powrocie.

Ja też właśnie z nimi wyjeżdżam, już jutro.
Jak dojadę na miejsce, zobacze co i jak to podzielę się opinią .
05 października 2017 12:13 / 2 osobom podoba się ten post
Ja pierdykam ...tylko tyle .