Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

31 stycznia 2018 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Nie chcem, ale muszem.Nauczyc sie. Zeby pies mnie rozumial.

Nooo..z kulawa nogą ...chyba .
 
31 stycznia 2018 21:20 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nooo..z kulawa nogą ...chyba .
 

Zadne takie tam. Kulawy nie jest. Kapie go, bo przeciez mi do lozka wchodzi. Nazywa sie "maly" po hiszpansku. A pdp jeszcze do niego mowi"piekny".
31 stycznia 2018 21:20 / 4 osobom podoba się ten post
Jak znaleźć pracę opiekuna za granicą??
Tej pracy nie trzeba szukać. W tej pracy trzeba przebierać, by dobrze wybrać. Zeby tylko dobrze trafić i na właściwą podopieczną. 
31 stycznia 2018 21:23 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Jak znaleźć pracę opiekuna za granicą??
Tej pracy nie trzeba szukać. W tej pracy trzeba przebierać, by dobrze wybrać. Zeby tylko dobrze trafić i na właściwą podopieczną. 

Podopiecznego. Oni sa lepsi.
31 stycznia 2018 21:34 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Zadne takie tam. Kulawy nie jest. Kapie go, bo przeciez mi do lozka wchodzi. Nazywa sie "maly" po hiszpansku. A pdp jeszcze do niego mowi"piekny".

E ..noo ...jak ja bym zobaczyła jakiegoś małego to też bym go pięknym nazywała .
31 stycznia 2018 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

E ..noo ...jak ja bym zobaczyła jakiegoś małego to też bym go pięknym nazywała .

Bonito(tak na przyszlosc podpowiadam).
31 stycznia 2018 21:38 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

E ..noo ...jak ja bym zobaczyła jakiegoś małego to też bym go pięknym nazywała .

Bo małe jest piękne.
31 stycznia 2018 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Bonito(tak na przyszlosc podpowiadam).

Dziękuję 
31 stycznia 2018 21:39 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Bo małe jest piękne.

Ino żeby robotne jeszcze było .
01 lutego 2018 14:20 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Podsluchowywac ....nieładnie 

A bo to Szopenfeldziarka .
01 lutego 2018 15:21
Barbara niepowtarzalna

Mi też raz coś minęło ...znaczy przeszło koło nosa . Szkoda .

"Mignęło" miałam na myśli :) ale ominęło i mnie sporo, więc teraz postanowiłam baczniej przeglądac oferty, może perełka się trafi jakaś.
03 lutego 2018 15:04 / 5 osobom podoba się ten post
Chyba za niedługo będę szukać pracy.I tak sobie myślę ,że jeśli agencja mi nie da kwoty za którą chce pracować ,to sama dam ogłoszenie .Doszłam do momentu ,że chyba mogę już warunki stawiać.Kasia 63 lub kto wie ,gdzie się ogłosić.??
03 lutego 2018 16:26 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Chyba za niedługo będę szukać pracy.I tak sobie myślę ,że jeśli agencja mi nie da kwoty za którą chce pracować ,to sama dam ogłoszenie .Doszłam do momentu ,że chyba mogę już warunki stawiać.Kasia 63 lub kto wie ,gdzie się ogłosić.??

Na poloniuszu i na pajeczynie ja sie ogłaszam.
13 lutego 2018 10:16
Właśnie zaczynam poszukiwania pracy i zastanawiam się nad pracą opiekunki, ale mam pewne obawy. Czy któraś z Was mogłaby mi podpowiedzieć czy rzeczy opisane w tym artykule https://sprzedajemy.pl/poradnik/jak-zostac-opiekunka-dla-osob-starszych-jakie-wymagania-kursy-wyksztalcenie-d8fcd7-art2744 są wiarygodne? Słyszałam, że zarobiki są większe, takie sumy są mało zachęcające jak dla mnie i wątpię, że ktoś wyjeżdżałby za około 2 tysiące zł za grranicę do pracy...
13 lutego 2018 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
Za 2 tyś zł na pewno nie,bo za granicą zarabia się w euro.