Na wyjeździe #2

15 sierpnia 2013 09:16
ania37

dlaczego nie uzupelnisz swojego profilu?
tak z dystansem,to nie wiadomo czy ty to on czy ona ?

no tak dzis to robert cos tam wpisze hihi:)
15 sierpnia 2013 09:20
witam :)
ja dzis pospałam do 8.30 teraz kawa i śniadanko.
wczoraj zaczęłam przymiarkę do pakowania ( no jakoś się zmieszczę ) Ale walizki już nie chowałam i leży spokojnie i czeka na wyjazd :)
Miłego dnia i jak najmniej stresu :)
15 sierpnia 2013 09:45 / 3 osobom podoba się ten post
W Köln jest czwartek:)Oj kurcze Andrea ,Ty to masz przechlapane,jeden dzien w plecy ehhhhhhh:):):)
Pozdrawiam Zakretasie hahahahaha:D:D:D:D:D:D:D
15 sierpnia 2013 10:55
Dzien doberek opiekunkowo!!! ni to deszczyk ni to słonko,u mnie ale jest miło. Ja kazda chwile wykozystuje zeby odpoczynek był udany i przyjemny hehe,czuje sie jakbym miała znowu 30lat hehe, a myslałam ze nauczyłam sie troche byc wyciszona ,stonowana hehe, ale to chyba jeszcze nie ten wiek,miłego, spokojnego, słonecznego dnia zycze dnia zyczycze wszystkim:))) wyjezdzajacym szerokosci i miłego urlopu,tym na wyjezdze dni szybko mijajacych,a nam na urlopie wielu wrazen, przyjemnosci,relaksu,no i słoneczka jeszcze:)))pozdrawiam wszystkich
15 sierpnia 2013 11:13 / 1 osobie podoba się ten post
No no Andrejka zakrecona środa łał, a ty dopiero kilka dni a co bedzie pod koniec sie dzialo,zamiast kawy to Tajgera wypij,albo wiecie kochani co ja kupilam sobie w aptece Biochemie 7 rozbudza organizm daje wmocnieni gdyby ktos chciał skozystac polecam :))))))))))))))
15 sierpnia 2013 13:22 / 4 osobom podoba się ten post
Mozah aM czy juz wrocilas do domu?dawaj cos fajnego na forum do poczytania.Szwajcaria tez juz sie klania w pas pora wracać.Nową czekolade juz wymyślili dla Ciebie na przyjazd.
 
Emilia to juz ma czekolade swoja w Szwajcarii taka dla komputerowcow.  E-milka.
15 sierpnia 2013 13:31 / 3 osobom podoba się ten post
Chyba za malo UROSLAS,bo majtasz nogami siedzac na kibelku,hahahahah:D:D:D:D:D
Tak ,czy inaczej,za duza to Ty i tak nie jestes:):):)Milo,ze tak Ci zaufala podopieczna:):):)
15 sierpnia 2013 13:48 / 2 osobom podoba się ten post
No musze Wam o tym napisac,moje zdziwienie siegnelo kosmosu.Pomijajac fakt,ze w DE juz tyle rzeczy widzialam:)
Poszlam sobie dzisiaj na Markt,zawsze jest w srode,tutaj na osiedlu.Obok jest sklep,byle co,ale tak wlazlam popatrzec i..........Oczeta moje wylataly z orbit:)Ja wiem ,ze tutaj w DE,ozdoby na sw.obojetnie jakie sprzedawane sa z 3 miesiecznym wyprzedzeniem,ale w sierpniu????????????????????Bombki,lamki,czapki mikolaja,reniferki itp.No zwariowalam,jeszcze sie wakacje letnie nie skonczyly(nawet tutaj w DE).Oj dziwy w tym DE,oj dziwy.
15 sierpnia 2013 14:03 / 2 osobom podoba się ten post
spaghetti zjadła, kawa popila i zaraz wyrusza na cmentarz i na wycieczkę krajoznawcza :)
Miłego popołudnia.
15 sierpnia 2013 14:18 / 1 osobie podoba się ten post
hehe ok raczej zostane w tym zawodzie nie jest taki zły pozdro:)
15 sierpnia 2013 14:21 / 2 osobom podoba się ten post
gewitter

hehe ok raczej zostane w tym zawodzie nie jest taki zły pozdro:)

on pewnie w zawodzie zostal ale z forum nam zniknal:)
witaj:)
15 sierpnia 2013 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
margaretka82

spaghetti zjadła, kawa popila i zaraz wyrusza na cmentarz i na wycieczkę krajoznawcza :)
Miłego popołudnia.

makaronik----hihi nic sie nie zmieniło:)
15 sierpnia 2013 14:30 / 2 osobom podoba się ten post
oj znamy troszke----a hihi pomaga mi we wszystkim--poprostu lubie sie posmiac czesciej :)
15 sierpnia 2013 14:31 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Mozah aM czy juz wrocilas do domu?dawaj cos fajnego na forum do poczytania.Szwajcaria tez juz sie klania w pas pora wracać.Nową czekolade juz wymyślili dla Ciebie na przyjazd.
 
Emilia to juz ma czekolade swoja w Szwajcarii taka dla komputerowcow.  E-milka.

Milki pod zadna postacia nie trawie, ale dzieki ! Wykrylam kilka innych, miedzy innymi z nadzieniem wisniowo-koniakowym i ta mi bardziej pasuje. Po calej tabliczce, a jakos ona tak szybko "znika" najgorszy problem z moim lapkiem staje sie banalnie prosty. Ale fakt, ze pomimo, iz kupilam uzywany, poleasingowy - to, tfu, tfu, odpukac, chodzi, jak nowka ! Nawet w upaly temperatura OK.
15 sierpnia 2013 15:22 / 7 osobom podoba się ten post
Wzięło mnie na wspomnienia i odszukałam mój post z grudnia 2012r.

21 grudnia 2012 15:11 "babcina proteza" cd...



Codziennie rano do Frau Johanny przychodzi kobitka z socjalstacjon. Poranna toaleta zaczęła się normalnie tylko przez pierwsze 2-3 minuty. Pani z soc..... wzięła w swoje ręce babciną proteze i poszła do łazienki z zamiarem starannego jej wymycia. Ja w tym czasie stałam nienagannie przy babuszki łóżku. W pewnym momencie z łazienki dobiega jakieś głośne szwargotanie m.in. "Scheiße ". Ot - myślę sobie , pewnie coś jest nie tak. Poszłam zobaczyć co się dzieje i własnym oczom nie wierzyłam : babcina proteza tkwiła w rurze syfonu od umywalki !!! Na tym nie koniec cyrku ..... szacowna pani wpadła na pomysł jak przywrócić protezę na jej właściwe miejsce. Poszła do kuchni szukać czegoś odpowiedniego, co posłuży jako lewarek i, znalazła : dwie pałeczki do ryżu ! Po blisko 20 min. zmagań dała sobie spokój i zadzwoniła po hydraulika. Pan, a jakże-przyjechał, zanim jednak to nastąpiło minęło 3 godziny, tak więc kila osób widziało bezradnie tkwiącą protezę w rurze..... Trzeba było widzieć minę terapeutki i jej wybuch śmiechu :) Mam nadzieję, że na dzisiaj koniec wrażeń.