Na wyjeździe #2

17 sierpnia 2013 08:38 / 1 osobie podoba się ten post
witajcie! ja juz nawet po zakupach hahaha prosilam mojego dziadka zeby pojechal ze mna do netto bo w promocji jest proszek XXL OMO i PLYN OMO 5l kazde po 6.99 jesli ma sie kupon z gazetki NETTO dla tych co lubia ten proszek....
ja kupilam wlasciwie proszek dla tesciowej a plyn dla siebie bo dla nas dwoje duzy proszek mi za duzo.....
moze tesciowa doceni wredna synowa ahahah:) nie to zart oczywiscie....
17 sierpnia 2013 08:47
barbarella

Dzień dobry moi mili, witam Was przy porannej kawie i życzę miłego dnia.

kawcia witac po raz drogi narazie luzik wiec pozdro:)
17 sierpnia 2013 08:52 / 1 osobie podoba się ten post
Dobry :)
Spalam jak dziecko.
Kawa i małe śniadanko na rozpoczęcie dnia :)
Milusiego wszystkim życzę :)
17 sierpnia 2013 09:15
margaretka82

Dobry :)
Spalam jak dziecko.
Kawa i małe śniadanko na rozpoczęcie dnia :)
Milusiego wszystkim życzę :)

kawcia x 2 tobie tez miłego dzionka:)
17 sierpnia 2013 09:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dzien dobry opiekunkowo kochane!!! pozdrawiam wszystkich z rana i przesyłam milion usmiechow gdyby komus brakowało,mam nadzieje ze wszyscy zdrowi samopoczucie dopisuje niekturze(y)panie(owie) pakuja walizki z usmiechem na twarzy i podspiewuja sobie"Juz za pare dni,za dni par".........." ja niestety tez tylko w odwrotnym kierunku ,ale te dni co zostały wykozystam kazda godzine dnia, chociaz powiem wam ze troszke ze smutkiem bede wyjezdzac,a pozniej jak sie wszystko bedzie układac to pewnie tak jak kazdy bede liczyc dni powrotne do domku,ach to nasze szczescie przychodzi czasami niespodziewanie ,ale zobacze co z tego wyjdzie na poczatku zawsze jest pieknie!!! czas pokarze co dalej !!!! A teraz z innej beczki, moja wnusia zachwycona wypadami nad morze, z wody by nie wychodziła a ja długo nie lubie w wodzie za duzo bym sie skurczyła hehe trocze sie opaliłam z czego sie ciesze,nie tak jak nasza Mamuska bo i słoneczko ztonowało ale jest kolorek hehe, dzis w planie wyjazd nad jeziorko i gryll z rodzinka dobrze ze siostra mieszka nad jeziorem nie trzeba pokoju wynajmowac hehe a ch musze jeszcze nadrobic posty ale nie dzis nie ma czasu zycze słoneczka spokoju, wyjezdzajacym szerokosci miłego urlopu !!! a nam w domku coz kozystac z wolnosci wykorzystac w pełni czas odpoczywac pełna para!!!!pozdrawiam kochani miłego dnia zycze:)DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
17 sierpnia 2013 09:36
gewitter

kawcia x 2 tobie tez miłego dzionka:)

dziekuję Robercie :)
17 sierpnia 2013 09:36 / 1 osobie podoba się ten post
Witam dziewczyny,kawkę sobie pije już drugą dzisiaj,za oknem słoneczko więć też może wypad nad jeziorko zrobię,beztresowej soboty życzę.
17 sierpnia 2013 09:39
margaretka82

dziekuję Robercie :)

zapraszam za 2 latka na kawcie byloby o czym pogadac:)
17 sierpnia 2013 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
Wtam slowami naszej Andrejki"witam z rana nie wyspana":(
Babuszka cosik ostatnimi czasy wariuje mi po nocach,nie to zeby mi biegala po chalupie(az tak nie ozdrowiala),ale drze sie w nieboglosy,bo ma swoje bala-bala,ehhhhhhhhhhh.Jak ja oko otworze,to juz kaplica,po spaniu.Mecze sie tak 2-3 godziny,juz zazypiam ,a tu trzeba wstac:(
Sama sie sobie dziwie.Kobiety ,to jednak dziwne istoty.Mimo niewyspania,mam takiego powera,ze juz wlasciwie to ja chyba dzisiaj wszystko zrobilam.Ha siedze teraz przed kompem juz podmalowana,wloski wymodelowane,hahahahah sama nie wiem poco?
No coz,nie zbadane sa poklady energii kobiet:):):)
Milego dnia zycze:):):)
17 sierpnia 2013 10:09 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo!!! Ja już dawno oczka przetarłam, ale kawki jeszcze nie chlipnęłam...Moja dama śpi jeszcze, coś w nocy kilka razy wstawała. A niech se pośpi kobiecina, jak zmęczona he:) Dziś zapowiada się piękny dzień, choć u mnie wiaterek troszkę straszy powiewem. Aż muszę Wam to napisać! "Opiekunkowo" podkreśliło mi na czerwono, bo w słowniku takiego słowa nie ma, więc nacisnęłam, by mi poprawiło. Oprócz "opiekunko", opiekunka", "opiekunko-wo" wyskoczyło "Nowopiekucianko" aż mnie zastanawia co to takiego? :) Spokojnej soboty :*  
P.s. Internet, to jest jednak dobra rzecz - nowopiekucianka - mieszkanka Nowych Piekut. Aż sobie sprawdziłam z ciekawości, gdzie te Nowe Piekuty... :)
 
17 sierpnia 2013 10:24 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry ;)))

Wczoraj pogaduszki z siostrą na skype zaliczyłam i z uśmiechem cieszę.się nowym dniem.

Miłego.dnia wszystkim!!!!!!
17 sierpnia 2013 10:28
Sylwunia

Dzień dobry Opiekunkowo!!! Ja już dawno oczka przetarłam, ale kawki jeszcze nie chlipnęłam...Moja dama śpi jeszcze, coś w nocy kilka razy wstawała. A niech se pośpi kobiecina, jak zmęczona he:) Dziś zapowiada się piękny dzień, choć u mnie wiaterek troszkę straszy powiewem. Aż muszę Wam to napisać! "Opiekunkowo" podkreśliło mi na czerwono, bo w słowniku takiego słowa nie ma, więc nacisnęłam, by mi poprawiło. Oprócz "opiekunko", opiekunka", "opiekunko-wo" wyskoczyło "Nowopiekucianko" aż mnie zastanawia co to takiego? :) Spokojnej soboty :*  
P.s. Internet, to jest jednak dobra rzecz - nowopiekucianka - mieszkanka Nowych Piekut. Aż sobie sprawdziłam z ciekawości, gdzie te Nowe Piekuty... :)
 

Przypomniala mi sie audycja pana Weiss w radiu Z.
Padlo pytanie..
-pani ze Szczecina?....Szczecinianka..
A ja zapytam ...
-pani ze Szczecinka?????????
Ha,ja wiem,a Wy?
17 sierpnia 2013 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Przypomniala mi sie audycja pana Weiss w radiu Z.
Padlo pytanie..
-pani ze Szczecina?....Szczecinianka..
A ja zapytam ...
-pani ze Szczecinka?????????
Ha,ja wiem,a Wy?

szczecinczanka - sprawdziłam na stronie prof. Miodka  :)
17 sierpnia 2013 10:34
Sylwunia

szczecinczanka - sprawdziłam na stronie prof. Miodka  :)

Pr,Miodek jest bardzo madrym czlowiekiem.
Jednak po tej audycji padla inna poprawna odpowiedz(Prof.Miodek,powiedzial,ze jest to poprawna odpowiedz).Dalej prosze o odpowiedzi,moze byc wesolo hihihihi:)
17 sierpnia 2013 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Pr,Miodek jest bardzo madrym czlowiekiem.
Jednak po tej audycji padla inna poprawna odpowiedz(Prof.Miodek,powiedzial,ze jest to poprawna odpowiedz).Dalej prosze o odpowiedzi,moze byc wesolo hihihihi:)

Szczecicinka ze Szczecinka :)