Na wyjeździe #2

17 sierpnia 2013 11:01
hogata76

Wtam slowami naszej Andrejki"witam z rana nie wyspana":(
Babuszka cosik ostatnimi czasy wariuje mi po nocach,nie to zeby mi biegala po chalupie(az tak nie ozdrowiala),ale drze sie w nieboglosy,bo ma swoje bala-bala,ehhhhhhhhhhh.Jak ja oko otworze,to juz kaplica,po spaniu.Mecze sie tak 2-3 godziny,juz zazypiam ,a tu trzeba wstac:(
Sama sie sobie dziwie.Kobiety ,to jednak dziwne istoty.Mimo niewyspania,mam takiego powera,ze juz wlasciwie to ja chyba dzisiaj wszystko zrobilam.Ha siedze teraz przed kompem juz podmalowana,wloski wymodelowane,hahahahah sama nie wiem poco?
No coz,nie zbadane sa poklady energii kobiet:):):)
Milego dnia zycze:):):)

hogatka, puszczaj jej na noc, jeśli ma cd, jakąś bardzo spokojną muzykę, to wycisza na dłużej. Można kupić płyty z muzyka relaksacyjną, albo chiili out za niedużo, dobrze poniżej 10 euro. Zakładam, że nic jej nie boli, lecz może warto to sprawdzić. Niech też śpi przy uchylonym oknie, świeże, chłodne powietrze dobrze jej zrobi.
 
A energii to Tobie rzeczywiście nie brakuje, co było widać na zjeździe i fajnie, bo tacy ludzie z pozytywnym powerem są na wagę złota!
 
Ja mam teraz śmiesznie, bo włącza mi się w kompie bojowa muzyka od czasów, gdy przeglądałam stronę www jednego z pobliskich miasteczek i nie wiem jak to zlikwidować. Jeszcze trochę, a na wojnę pójdę!!!
17 sierpnia 2013 11:02
hogata76

Wtam slowami naszej Andrejki"witam z rana nie wyspana":(
Babuszka cosik ostatnimi czasy wariuje mi po nocach,nie to zeby mi biegala po chalupie(az tak nie ozdrowiala),ale drze sie w nieboglosy,bo ma swoje bala-bala,ehhhhhhhhhhh.Jak ja oko otworze,to juz kaplica,po spaniu.Mecze sie tak 2-3 godziny,juz zazypiam ,a tu trzeba wstac:(
Sama sie sobie dziwie.Kobiety ,to jednak dziwne istoty.Mimo niewyspania,mam takiego powera,ze juz wlasciwie to ja chyba dzisiaj wszystko zrobilam.Ha siedze teraz przed kompem juz podmalowana,wloski wymodelowane,hahahahah sama nie wiem poco?
No coz,nie zbadane sa poklady energii kobiet:):):)
Milego dnia zycze:):):)

hogatka, puszczaj jej na noc, jeśli ma cd, jakąś bardzo spokojną muzykę, to wycisza na dłużej. Można kupić płyty z muzyka relaksacyjną, albo chiili out za niedużo, dobrze poniżej 10 euro. Zakładam, że nic jej nie boli, lecz może warto to sprawdzić. Niech też śpi przy uchylonym oknie, świeże, chłodne powietrze dobrze jej zrobi.
 
A energii to Tobie rzeczywiście nie brakuje, co było widać na zjeździe i fajnie, bo tacy ludzie z pozytywnym powerem są na wagę złota!
 
Ja mam teraz śmiesznie, bo włącza mi się w kompie bojowa muzyka od czasów, gdy przeglądałam stronę www jednego z pobliskich miasteczek i nie wiem jak to zlikwidować. Jeszcze trochę, a na wojnę pójdę!!!
17 sierpnia 2013 11:03
Asik

Szczecicinka ze Szczecinka :)

Brzmi bardzo sympatyczne,ale nie:)
17 sierpnia 2013 11:07
romana

hogatka, puszczaj jej na noc, jeśli ma cd, jakąś bardzo spokojną muzykę, to wycisza na dłużej. Można kupić płyty z muzyka relaksacyjną, albo chiili out za niedużo, dobrze poniżej 10 euro. Zakładam, że nic jej nie boli, lecz może warto to sprawdzić. Niech też śpi przy uchylonym oknie, świeże, chłodne powietrze dobrze jej zrobi.
 
A energii to Tobie rzeczywiście nie brakuje, co było widać na zjeździe i fajnie, bo tacy ludzie z pozytywnym powerem są na wagę złota!
 
Ja mam teraz śmiesznie, bo włącza mi się w kompie bojowa muzyka od czasów, gdy przeglądałam stronę www jednego z pobliskich miasteczek i nie wiem jak to zlikwidować. Jeszcze trochę, a na wojnę pójdę!!!

Kochana,muzyka-tutaj jest chyba 100 plyt cd.Juz pisalam wczesniej-moja podopieczna jest muzykiem.Puszczam Jej ciagle muzyke,przy otwartym oknie zawsze spi.Uwierz mi Romana,to co mi podpowiedzialas,stosuje od poczatku bycia tutaj:)
Mysle,ze tutaj chodzi o leki,ale ja sobie poradze.Poczekam do poniedzialku i do Praxis sie przejde,do pani Dr.(lekarz,nie jest Doktorem).
17 sierpnia 2013 11:32
Romano,patrzyłem na nawigacje,jeśli kod pocztowy Twojej miejscowości zaczyna się na 71....i jest to Marbach am Neckrau czy coś takiego to mam 38 km:) do przejechania:) Juz po zabiegach pielęgnacyjnych jestem,na 17 mam jeszcze masazyk:)
17 sierpnia 2013 11:33
hogata76

Brzmi bardzo sympatyczne,ale nie:)

Moze Szczecininka?
17 sierpnia 2013 11:43 / 1 osobie podoba się ten post
robert72

Romano,patrzyłem na nawigacje,jeśli kod pocztowy Twojej miejscowości zaczyna się na 71....i jest to Marbach am Neckrau czy coś takiego to mam 38 km:) do przejechania:) Juz po zabiegach pielęgnacyjnych jestem,na 17 mam jeszcze masazyk:)

Hahahahahaha-obiecanki-cacanki hahahahah:D:D:D:D:D
Robert- Ty tak nie szukaj,nie zapowiadaj sie,bo dziewczyny ,przy expresie do kawy beda czekaaaaalllyyyy,czeeeeeeekkaaaalyyyyy ,a Ty i tak nie dojedziesz.Hahahahahahaha-to nie jest absolutnie zlosliwosc,ale nawiazanie do obiecanek przed paroma miesiacami.Robercie-no prosze Cie:)Hihihihi:):):)
17 sierpnia 2013 11:43
Asik

Moze Szczecininka?

Hihihihi-nie:)
17 sierpnia 2013 12:00
hogata76

Hihihihi-nie:)

 Szczecinecczanka.Szczecinkanka Szczecinkianka? Więcej nie mam sily :))
17 sierpnia 2013 12:06
Asik

 Szczecinecczanka.Szczecinkanka Szczecinkianka? Więcej nie mam sily :))

No to pierwsze bardzo,ale bardzo blisko,jednak nie:)hihihihi:)
17 sierpnia 2013 12:32
hogata76

No to pierwsze bardzo,ale bardzo blisko,jednak nie:)hihihihi:)

Szczecinenczanka  :)) Szczecinekczanka.
17 sierpnia 2013 12:47 / 2 osobom podoba się ten post
I przyleciała Wiedźma na miotle i pogonila rycerza:):):):)
17 sierpnia 2013 12:49
Algami mnie wysmarowali i borowina. Ale odjazd. Ech... Czas na jakiś posiłek się udać oby tylko szpinaku nie było. Jak ja nie cierpię szpinaku :(
17 sierpnia 2013 12:51
co Wy z tymi szczecciniankamu,o co chodzi?
17 sierpnia 2013 13:27
hogata76

Przypomniala mi sie audycja pana Weiss w radiu Z.
Padlo pytanie..
-pani ze Szczecina?....Szczecinianka..
A ja zapytam ...
-pani ze Szczecinka?????????
Ha,ja wiem,a Wy?

Hogata nie trzymaj Nas dłużej w niepewności :) Zdradź proszę, żeby nie mówili, że byki ortograficzne robimy :P