Dodane przez SeniorVip.de 18 kwietnia 2016

Zatrudnimy Panią do osoby starszej w Niemczech

Miejsce pracy: Duisburg, Dortmund

ZADANIA OPIEKUNKI PODCZAS POBYTU U PODOPIECZNEGO:
- codzienna opieka nad Osobą Starszą
- dbanie o gospodarstwo domowe: przygotowywanie posiłków, robienie zakupów,
sprzątanie, pranie.
- wsparcie podopiecznego w czynnościach dnia codziennego
- pomoc w codziennej higienie podopiecznego
- transferowanie jeżeli jest taka konieczność.

WYMAGANIA:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- miłe usposobienie oraz cierpliwość
- empatia

Jeżeli nie znasz j. niemieckiego, a chcesz się rozwijać – zapewniamy szkolenia językowe.
Jeżeli nie masz doświadczenie w opiekowaniu się osobą starszą to również zapewnimy Ci profesjonalną pomoc w tym temacie.

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie do lekarza po stronie niemieckiej
- stałą opiekę koordynatora na terenie Niemiec
- wyżywienie i zakwaterowanie w Niemczech
- krótkie i dłuższe kontrakty – możliwość wyboru.
- przejazd do Niemiec i z Niemiec na koszt firmy
- wynagrodzenie w wysokości od 1050 do 1500 EUR netto (na rękę)
Wynagrodzenie jest uzależnione od znajomości j. niemieckiego
oraz doświadczenia w opiece nad Seniorem.

Spełniasz powyższe kryteria?

+48 507 953 310
+48 508 434 754
+48 510 259 669
+48 502 926 052
+48 510 010 993

e-mail: kontakt@seniorvip.de