Dodane przez maschteam 10 sierpnia 2016

Poszukujemy Opiekunki/Opiekunów osób starszych

Miejsce pracy: całe Niemcy

Maschteam Plus jest firmą świadczącą usługi opiekuńcze na terenie Niemeic.
Obecnie poszukujemy:
Opiekunek do osób starszych

Opis stanowiska:
- opieka oraz pielęgnacja osób starszych

Wymagania:
-  znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Oferujemy:

- Pełnie świadczenia emerytalno-rentowe naliczane od średniej krajowej (4055zł)
- Legalne zatrudnienie , A1 oraz karta EKUZ, ubezpieczenie OC na terenie Niemiec
- System bonusów i dodatków
- Zakwaterowanie i wyżywienie u klienta
- Opieka koordynatorów na terenie Niemiec i Polski
- Organizacja oraz finansowanie kosztów przejazdów
- Umowy na czas określony i nieokreślony w zależności od indywidualnych preferencji
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji językowych oraz opiekuńczych

-Wynagrodzenie w zależności od umiejętności językowych (od 1050 euro do 1200 ero netto)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr telefonu: 508 752 773
lub na adres mailowy rekrutacja@maschteam.com