Dodane przez GlobalCare 20 września 2016

Poszujemy pielęgnarki

Miejsce pracy: Niemcy

Poszukujemy PIELĘGNIARKI z j. niemieckim DOBRYM

❗ Czas pracy: 22.09.2016 - 22.11.2016
❗ Miejsce: 50933 Koln

Seniorka ma 87 lat, 160 cm, 57 kg. Pani jest osobą słabosłyszącą, korzysta z aparatu słuchowego, jest częściowo inkontynentna, intelektualnie sprawna. Porusza się na wózku. Pani potrzebuje pomocy w utrzymaniu higieny, jest bardzo pomocna przy transferze.

Obowiązki:
✔ opieka nad seniorką
✔ prowadzenie domu
✔ gotowanie

Wymagania:
✔ Pani z dobrą znajomością języka niemieckiego
✔ doświadczenie w opiece
✔ Pani niepaląca
✔ czynne prawo jazdy

Oferujemy:
✔ legalne zatrudnienie
✔ 1500 euro netto
✔ zwrot kosztów podróży
✔ dodatkowe ubezpieczenie w ubezpieczalni
✔ zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
✔ umowa zlecenie

❗❗❗ Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu 535 762 467

Zespół Global Care