Dodane przez globaliswroclaw 28 sierpnia 2013

do Opieki nad Panią Gertrudą w Friedrichshafen od 01.09

Miejsce pracy: Friedrichshafen

Licencjonowane Pośrednictwo Pracy Globalis oddział we Wrocławiu PILNIE zatrudni

Opiekunkę/-a do 93-letniej Pani, która jest osobą chodzącą do domu prywatnego w Niemczech ( Badenia – Wirtembergia)

Obowiązki:

Praca będzie polegała na zapewnieniu osobie starszej podstawowej opieki całodobowej i pomocy codziennej ( m.in. przygotowywanie posiłków, pomoc w ubieraniu, zażywaniu lekarstw, dotrzymywanie towarzystwa, spacery) oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Wymagamy:

• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
• doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie)
• odpowiedzialności i predyspozycji umożliwiających współpracę z podopiecznym (pogodne usposobienie, cierpliwość i życzliwość oraz szacunek wobec osób starszych i schorowanych)
• prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie na korzystnych warunkach
• wysokie wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
• zakwaterowanie oraz wyżywienie
• wsparcie koordynatora za granicą
• elastyczny czas pobytu za granicą oraz termin wyjazdu

Serdecznie zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszego biura:

Pl. Nowy Targ 28 pokój 307
50-141 Wrocław
telefon: 882-067-788

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: wroclaw@globalis.com.pl

Firma GLOBALIS została założona w 2008 roku. Jesteśmy certyfikowanym Pośrednictwem Pracy Tymczasowej, wpisanym do Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 5186.