Dodane przez Hilfeneo 14 grudnia 2016

Opiekunka - Aachen, styczeń 2017!

Miejsce pracy: Aachen

Podopieczna: Frau Edith

Miejsce: 52070 Aachen

Data: 3.01.2017

Podopieczna, Pani Edith ma 87 lat i waży 65 kg. Pani Edith posiada 1. grupę inwalidzką, która w Niemczech uznawana jest za najniższą. U Podopiecznej występują typowe dolegliwości wieku podeszłego jak demencja, cukrzyca, ogólne osłabienie, niewydolność serca czy inkontynencja. Pani Edith porusza się za pomocą rollatora. Podopieczna preferuje zdrowe odżywianie i uregulowany tryb dnia. Pani Edith mieszka sama, dwa razy dziennie odwiedza Ją służba medyczna. Dla Opiekunki przeznaczony będzie osobny pokój, własna łazienka oraz możliwość podłączenia do Internetu.

Podstawowe obowiązki opiekunki osób starszych:

- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach

- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego

Oczekujemy od Opiekunek:

- przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

- doświadczenia w opiece nad osobą starszą

- odpowiedzialności, życzliwości i cierpliwości

Naszym Opiekunkom oferujemy kompleksowe wsparcie w znalezieniu dobrze płatnej, bezpiecznej i dopasowanej do Państwa kwalifikacji pracy w opiece w Niemczech. Proponujemy legalne zatrudnienie (opłacone składki ZUS, kartę EKUZ, dokument A1), wynagrodzenie do 1400 euro "na rękę" powiększane o premie i bonusy, dowolność przy wyborze oferty oraz pełne wsparcie w trakcie całej współpracy, przelewane terminowo wynagrodzenia oraz opiekę lekarską (w całej Unii Europejskiej).

Aby aplikować na naszą ofertę wystarczy wypełnić formularz na stronie www.hilfeneo.pl lub skontaktować się telefonicznie: (32) 441-71-21