Dodane przez berlinopieka 16 maja 2017

Opieka nad parą od 25.05!

Miejsce pracy: Hövelhof, Bielefeld

Firma Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osobę w charakterze opiekuna/ki osoby zależnej w 33161 Hövelhof k. Bielefeldu.

Kiedy:  od 25.05.2017

Wynagrodzenie: 1400 Euro

Do opieki:małżeństwo – pani Elisabeth (91 lat) i pan Dietrich (88 lat) mieszkający w domku jednorodzinnym.

Stan zdrowia:pani cierpi na początkową demencję, ma problemy ze słuchem (nosi aparat słuchowy), porusza się samodzielnie, jest częściowo niekontynentna, noce są spokojne. Pan cierpi na początkową demencję, niedosłyszy, jest niekontynentny (nosi pieluchy, ma cewnik), potrzebuje asystowania przy poruszaniu się.

Oczekiwane obowiązki:pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu, higienie ciała, zmianie pieluch, poruszaniu się, dotrzymywanie towarzystwa podopiecznym, obowiązki domowe (robienie zakupów, gotowanie, pranie, sprzątanie)

Do dyspozycji na miejscu:
- osobny pokój
- Internet

Dodatkowe informacje:

Wymagania:
+ komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego
+ doświadczenie w opiece
+ prawo jazdy mile widziane, ale nie jest obowiązkowe
+ wysoka kultura osobista

Oferujemy:
+ legalną i bezpieczną pracę z oskładkowaniem,
+ atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
+ transport do miejsca pracy i z powrotem,
+ wsparcie przez cały okres zatrudnienia,

Kontakt:

Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej

ul. Przyjaciół Żołnierza 4/54

71-670 Szczecin

Tel.: 534 302 296, 794 404 484

www.berlin-opiekunki.pl

Firma Berlin- Agencja Pracy Tymczasowej jest zarejestrowana w rejestrze agencji prowadzących agencja zatrudnienia pod numerem 10296 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie.