Dodane przez berlinopieka 23 maja 2017

Opieka nad małżeństwem w Berlinie od 2.06!

Miejsce pracy: Berlin

Firma Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osobę w charakterze opiekuna/ki osoby zależnej w 12205 Berlin.

Kiedy:
od 02.06.2017

Wynagrodzenie:
1500 Euro

Do opieki:
pani Gisela (78 lat) i pan Helmut (79 lat)

Stan zdrowia:             pani Gisela cierpi na Parkinsona, ma amputowaną rękę, jest leżąca, niekontynentna (nosi pieluchę). Pan Helmut cierpi na Alzheimera, jest mobilny, porusza się bez żadnych pomocy, jest niekontynentny (nosi pieluchę).

Oczekiwane obowiązki:    pani Gisela potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu/rozbieraniu, pielęgnacji ciała, zmianie pampersów, przekładaniu. Pan Helmut potrzebuje wsparcia przy ubieraniu/rozbieraniu, myciu, zmianie pieluchy

Do dyspozycji na miejscu:
- dwupokojowe mieszkanie dla opiekunki z łazienką
- Internet

Dodatkowe informacje:
codziennie do pomocy przychodzi Pflegedienst

Wymagania:
+ przynajmniej komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego
+ doświadczenie w opiece
+ uczciwość i chęć do pracy
+ wysoka kultura osobista

Oferujemy:
+ legalną i bezpieczną pracę z oskładkowaniem,
+ atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
+ transport do miejsca pracy i z powrotem,
+ wsparcie przez cały okres zatrudnienia,

Kontakt:
Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej
ul. Przyjaciół Żołnierza 4/54
71-670 Szczecin
Tel.: 534 302 296, 794 404 484

ul. Młyńska 1/26 (IIp.)
66-400 Gorzów Wlkp.
Tel. 884 723 666

www.berlin-opiekunki.pl

Firma Berlin- Agencja Pracy Tymczasowej jest zarejestrowana w rejestrze agencji prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10296 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie.