Dodane przez berlinopieka 02 czerwca 2017

Opieka nad panią Lisą od 14.06 w Wuppertal!

Miejsce pracy: Wuppertal

Firma Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osobę w charakterze opiekuna/ki osoby zależnej w 42227 Wuppertal

Kiedy:
od 14.06.2017

Wynagrodzenie:
1250 Euro

Do opieki:
pani Lisa (92 lata), mieszkająca sama

Stan zdrowia:
pani Lisa cierpi na Parkinsona, cukrzycę oraz niewydolność serca i nadciśnienie. Jest niekontynentna (nosi pampersa), porusza się w przeważającej mierze na wózku inwalidzkim.

Oczekiwane obowiązki:
pani Lisa potrzebuje pomocy przy przesadzaniu na wózek, myciu, pielęgnacji ciała i zmianie pampersów.

Do dyspozycji na miejscu:
-osobny pokój
- TV
- Internet

Dodatkowe informacje:
codziennie do pomocy przychodzi Pflegedienst

Wymagania:
+ komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego
+ doświadczenie w opiece
+ wysoka kultura osobista
+ uczciwość i chęć do pracy

Oferujemy:
+ legalną i bezpieczną pracę z oskładkowaniem,
+ atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
+ transport do miejsca pracy i z powrotem,
+ wsparcie przez cały okres zatrudnienia,

Kontakt:
Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej
ul. Przyjaciół Żołnierza 4/54
71-670 Szczecin
Tel.: 534 302 296, 794 404 484

ul. Młyńska 1/26 (IIp.)
66-400 Gorzów Wlkp.
Tel. 884 723 666

www.berlin-opiekunki.pl

Firma Berlin- Agencja Pracy Tymczasowej jest zarejestrowana w rejestrze agencji prowadzących agencja zatrudnienia pod numerem 10296 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie.