Dodane przez berlinopieka 09 czerwca 2017

Opieka nad mobilną seniorką w Hamburgu od 4.07!

Miejsce pracy: Hamburg

Firma Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osobę w charakterze opiekuna/ki osoby zależnej w 21077 Hamburg

Kiedy:

od 04.07.2017

Wynagrodzenie:

1300 Euro

Do opieki:

pani Ruth (92 lata) mieszkająca sama w domku jednorodzinnym

Stan zdrowia:

pan Ruth cierpi na początkową demencję, porusza się samodzielnie, jednak potrzebuje asekuracji, ponieważ miewa zawroty głowy. Noce są spokojne.

Oczekiwane obowiązki:

podopieczna potrzebuje przede wszystkim towarzystwa i pomocy w gospodarstwie domowym, w związku z czym do obowiązków opiekunki należeć będą: zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie.

Do dyspozycji na miejscu:

- osobny pokój,

- TV,

- Internet.

Wymagania:

+ min. komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego

+ doświadczenie w opiece

+ wysoka kultura osobista

Oferujemy:

+ legalną i bezpieczną pracę z oskładkowaniem,

+ atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,

+ transport do miejsca pracy i z powrotem,

+ wsparcie przez cały okres zatrudnienia,

Kontakt:

Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej

ul. Przyjaciół Żołnierza 4/54

71-670 Szczecin

Tel.: 534 302 296, 794 404 484

www.berlin-opiekunki.pl

Firma Berlin- Agencja Pracy Tymczasowej jest zarejestrowana w rejestrze agencji prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10296 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie.