Dodane przez Frigga 14 lipca 2017

Opiekunka osoby starszej w Niemczech

Miejsce pracy: całe Niemcy

Osoba do opieki:Podopieczna: 80lat, 60kg, 160cm
Miejsce pracy:89150 Laichinge- Feldstetten, Niemcy
Okres pracy:2 miesiące
Planowany wyjazd:24.07.2017(do uzgodnienia)

Poszukujemy:
- komunikatywna lub słabsza znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

Informacje o podopiecznej:
- podopieczna porusza się przy rolatorze (potrzebuje pomocy podczas wstawania)
- osoba świadoma
- częściowa inkontynencja (używa pampersów)
- korzysta z toalety
- choroba Parkinsona
- sonda (podawanie enzymów, podopieczna jada posiłki normalnie)

Obowiązki:
- przygotowanie posiłków
- pranie i prasowanie
- utrzymanie porządku w domu
- utrzymanie higieny ciała
- zmiana pieluchomajtek
- wstawanie w nocy
- podawanie leków
- wspólne spacery
- drobne zakupy

Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama, w domu z ogrodem. Córka mieszka w tej samej miejscowości i jest osobą do kontaktu. Do podopiecznej przychodzi pielęgniarka, która pomaga w kąpieli (raz w tygodniu), podaje leki i zmienia opatrunki w razie potrzeby. Podopieczna raz w miesiącu uczestniczy w spotkaniach z gronem Caritas.

Warunki mieszkaniowe:
- własny pokój
- TV
- dostęp do Internetu (stick)
- darmowe połączenia do Polski
- legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokie wynagrodzenie,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
- pomoc w zorganizowaniu podróży,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
- zakup biletów przez Firmę Frigga,
- kontrakty od 2 miesięcy,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

k.nowak@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny z Doradcą Działu Rekrutacji:
Kamila Nowak 733 303 403