Dodane przez Frigga 22 sierpnia 2017

Opiekunka osoby starszej w Niemczech

Miejsce pracy: całe Niemcy

Osoba do opieki:Podopieczny, 72lat, 70kg, 164cm
Miejsce pracy:71634 Ludwigsburg, Niemcy
Okres pracy:2 miesiące
Planowany wyjazd:23.08.2017(do uzgodnienia)

Poszukujemy:
- komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

Informacje o podopiecznej:
- pacjent jest diabetykiem
- ma depresję
- inkontynencja
- podopieczny ma astmę
- nadciśnienie tętnicze
- początkująca demencja
- przewlekła obturacyjna choroba płuc (postępujące ograniczenie przepływu powietrza przez drogi oddechowe)
- pacjent choruje na padaczkę
- ma problemy z sercem
- problemy ze spaniem, pacjent zasypia ok. 6:00 nad ranem
- pomoc przy transferze z łóżka na wózek inwalidzki
- podopieczny ma problemy ze słuchem
- nosi okulary i aparat słuchowy
- nie chodzi i nie stoi samodzielnie
- pacjent korzysta ze specjalistycznego łózka, laski, krzesła-toaleta, rolatora, wózka inwalidzkiego i pomocniczej deski do kąpieli
- pomoc przy higienie ciała
- samodzielnie je i pije
- nie ma ścisłej diety
- podopieczny korzysta z cewnika moczowego, pieluchomajtek i wkładek urologicznych
- potrzebuje pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się

Obowiązki:
- prowadzenie domu
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- wizyty u lekarza
- pranie / prasowanie
- robienie zakupów
- gotowanie
- dotrzymanie towarzystwa

Dodatkowe informacje:
Starszy pan mieszka z żoną w małej miejscowości. Do najbliższego sklepu można dotrzeć pieszo, zajmuje to ok. 10 minut. Pacjent jest osobą palącą, przyjmuje dużą ilość leków. Podopieczny jest przyjazną i otwartą osobą, czasami doskwierają mu dolegliwości związane z jego schorzeniami, lubi słuchać muzyki. Opiekunka ma m.in. za zadanie odciążyć małżonkę pacjenta, głównie nocą. Do najbliższego sklepu można się dostać tylko za pomocą samochodu. Do kontaktu jest syn.

Warunki mieszkaniowe:
- oddzielny pokój
- internet
- legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokie wynagrodzenie,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
- pomoc w zorganizowaniu podróży,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
- zakup biletów przez Firmę Frigga,
- kontrakty od 2 miesięcy,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

k.nowak@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny z Doradcą Działu Rekrutacji:
Kamila Nowak 733 303 403