Dodane przez Frigga 22 sierpnia 2017

Opiekunka osoby starszej w Niemczech

Miejsce pracy: całe Niemcy

Osoba do opieki:Podopieczna, 79lat, 66kg, 166cm
Miejsce pracy:32547 Bad Oeynhausen, Niemcy
Okres pracy:2 miesiące
Planowany wyjazd:14.09.2017

Poszukujemy:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

Informacje o podopiecznej:
- demencja (problemy w orientacji)
- dwa razy dziennie pacjentkę odwiedza personel medyczny (pomaga w higienie ciała i w ubiorze podopiecznej)
- problemy z mową
- nosi okulary
- potrzebuje pomoc w poruszaniu się
- korzysta z wózka inwalidzkiego i rolatora
- potrzebuje asysty przy chodzeniu po schodach
- potrzebuje pomoc przy podnoszeniu się z łóżka
- pomoc przy higienie ciała
- toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych (brak stopni, taboret, uchwyty)
- inkontynencja
- korzysta z pieluchomajtek
- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się
- pomoc przy jedzeniu i piciu
- brak diety
- sporadyczne problemy ze snem (budzi się raz w nocy)

Obowiązki:
- prowadzenie domu
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- pranie / prasowanie
- robienie zakupów
- gotowanie
- sporadyczne wizyty u lekarza
- dotrzymanie towarzystwa

Dodatkowe informacje:
Pani mieszka z mężem w małej miejscowości, w domu jednorodzinnym. Do najbliższego sklepu można dotrzeć pieszo, zajmuje to ok. 10 minut. Podopieczna z reguły jest komunikatywna, ma wahania nastroju, zależy jej na kontakcie emocjonalnym. Pani nie je ryb, drobiu, jagnięciny ani baraniny, poza tym nie ma żadnych przeciwskazań co do podawanych potraw. Opiekunka sporadycznie będzie towarzyszyć pacjentce w wizytach u lekarza. Opiekunka powinna również sporadycznie ?rzucić okiem? na męża podopiecznej, w prawdzie nie potrzebuje on pomocy, ale regeneruje się po złamaniu miednicy.

Warunki mieszkaniowe:
- oddzielny pokój
- telewizor
- internet
- legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokie wynagrodzenie,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
- pomoc w zorganizowaniu podróży,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
- zakup biletów przez Firmę Frigga,
- kontrakty od 2 miesięcy,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

k.nowak@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny z Doradcą Działu Rekrutacji:
Kamila Nowak 733 303 403