Dodane przez Frigga 06 września 2017

FRIGGA: Praca dla opiekuna od zaraz!

Miejsce pracy: Niemcy

Osoba do opieki:Podopieczny, 68 lat, 70 kg, 178 cm
Miejsce pracy:37242 Bad Sooden-Allendorf, Niemcy
Okres pracy:2 miesiące
Planowany wyjazd:07.09.2017(do uzgodnienia)

Poszukujemy:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
- prawo jazdy kat. B,
- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

Informacje o podopiecznej:
- podopieczny cierpi na Alzheimera,
- choruje na demencję,
- nadciśnienie tętnicze,
- inkontynencję,
- podopieczny jest uzależniony od alkoholu,
- wypija dziennie około 3 butelki piwa,
- do podopiecznego przychodzi dwa razy dziennie personel medyczny i podaje leki,
- personel medyczny będzie odwiedzał podopiecznego również w trakcie pobytu opiekunki,
- podopieczny ma problemy ze słuchem,
- częściowe problemy z widzeniem,
- samodzielnie je i pije,
- brak specjalnej diety,
- podopieczny ma częściowe problemy z przesypianiem nocy,
- samodzielnie dba o higienę osobistą,
- czasami chodzi wcześnie spać, co może prowadzić do przebudzenia się w ciągu nocy i czasowej dezorientacji.

Obowiązki:
- dotrzymywanie towarzystwa,
- wspólne wizyty lekarskie,
- prowadzenie domu,
- pranie / prasowanie,
- gotowanie,
- robienie zakupów,
- gotowość do prowadzenia samochodu.

Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka razem z córką, zięciem i czwórką wnucząt w domu wielorodzinnym w małym mieście. Sklep znajduje się około 20 minut od domu podopiecznego. Podopieczny lubi spędzać czas na spacerach (przed południem i również po południu), chętnie ogląda telewizję i często słucha muzyki ludowej. Rzadko odwiedzają go goście. Jest osobą nieco zamkniętą w sobie i potrzebującą trochę czasu, aby móc otworzyć się na ludzi. Pomimo choroby alkoholowej, nie jest osobą agresywną. Osobą kontaktową jest syn podopiecznego.

Warunki mieszkaniowe:
- oddzielny, wyposażony pokój,
- telewizja,
- radio,
- komputer i internet,
- legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokie wynagrodzenie,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
- pomoc w zorganizowaniu podróży,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
- zakup biletów przez Firmę Frigga,
- kontrakty od 2 miesięcy,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

k.nowak@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny z Doradcą Działu Rekrutacji:
Kamila Nowak 733 303 403