Dodane przez prohuman.pl 23 października 2017

Prohuman: Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy

Witamy w prohuman.pl - jesteśmy firmą, której personel od ponad 5 lat opiekuje się osobami starszymi. Obecnie dla naszych klientów na terenie Niemiec poszukujemy opiekunów seniorów z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego - poniżej szczegóły zleceń:

 

***

 

OPIEKUNKA W BERLINIE OD 15.11. DOBRY NIEMIECKI, 1450€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 15.11. NA 2 MIESIĄCE LUB DŁUŻEJ

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z DOBRĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości BERLIN

 

Podopieczną jest pani, lat 87, waży 100 kg, mierzy 160 cm wzrostu. Ma czwartą grupę pielęgnacyjną, choruje na Parkinsona, inkontynencję (nosi pieluchy), jest osobą leżącą, nie może zbyt długo siedzieć na wózku. Nie ma demencji, ma problem z orientacją w czasie, ze słuchem, pamięcią, rozpoznawaniem osób. Nie jest w stanie sama wstać, transfer przy pełnym wsparciu opiekunki. Nie trzeba wstawać w nocy. Opiekunka wspiera podopieczną codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, myciu i ubieraniu się. Trzy razy dziennie przychodzi służba pielęgnacyjna, dwa razy w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne i wózek inwalidzki. Pani mieszka sama w mieszkaniu 150mkw. Opiekunka zajmuje się wyłącznie opieką.

 

***

 

OPIEKUN/OPIEKUNKA W HOHENLOCKSTEDT OD 25.10. KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI, 1400€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 25.10. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości HOHENLOCKSTEDT

 

Podopieczną jest pani, lat 78, waży 125 kg, mierzy 165 cm wzrostu. Cierpi na zakażenie dróg moczowych, osłabienie starcze, 24 godziny na dobę jest podłączona do tlenu, nosi pieluchy, porusza się na wózku inwalidzkim, ale jest w stanie utrzymać się na nogach. Ma problemy z orientacją w czasie, pamięcią krótkotrwałą. Pani ma dobre samopoczucie, gdy ma cały czas dostęp do tlenu. Podopieczna może sama korzystać z toalety. W nocy maska tlenowa może się zsunąć, trzeba ją wtedy założyć ponownie. Podopieczna wymaga pełnego wsparcia w przebieraniu i utrzymywaniu higieny. Trzy razy dziennie przychodzi służba pielęgnacyjna podać leki. Do dyspozycji są pomoce takie jak łóżko pielęgnacyjne, krzesełko prysznicowe, wózek inwalidzki, balkonik i przenośna toaleta. Pani mieszka na wsi w domu sama, obecnie opiekuje się nią jej znajomy. Do obowiązków opiekunki należą wszelkie prace domowe. Możliwość robienia zakupów w tej samej miejscowości.

 

***

 

OPIEKUNKA W GUNDELFINGEN/DONAU OD 26.10. KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI, 1500€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 26.10. NA 2 MIESIĄCE LUB DŁUŻEJ

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości GUNDELFINGEN/DONAU

 

Podopieczną jest pani, lat 82, waży 65 kg, mierzy 160 cm wzrostu. Ma trzeci stopień pielęgnacyjny, choruje na Parkinsona, osłabienie starcze, nie ma demencji, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, jednak z pomocą jest w stanie przejść kilka kroków. Podopieczna potrzebuje pomocy w utrzymywaniu higieny i podstawowych czynnościach codziennych. Sporadycznie zdarza się wstawanie w nocy do toalety, ale w użyciu także są pieluchy. Pani mieszka z mężem, który nie wymaga opieki. Do obowiązków opiekunki należą również wszelkie obowiązki domowe.

 

***

 

OPIEKUNKA W JENA (k.LIPSKA) OD 27.10. KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI, 1450€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 27.10. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości JENA

 

Podopieczną jest pani, lat 88, waży 78 kg, mierzy 163 cm wzrostu. Jest osobą głównie leżącą, ma drugi stopień pielęgnacyjny, chory kręgosłup, paraliż lewostronny, nietrzymanie moczu (nosi pieluchy), zwyrodnienie kości, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Ma początki demencji, drobne problemy z orientacją w czasie i pamięcią krótkotrwałą, słuchem i wzrokiem. Opiekunka powinna wykonywać proste ćwiczenia gimnastyczne, żeby pobudzić mięśnie. Podopieczna nie potrafi sama ustać, przy transferze z łóżka na wózek musi mieć pełne wsparcie opiekunki. Nie trzeba wstawać w nocy do toalety – w tej porze są zakładane pieluchy, w dzień używane jest krzesełko toaletowe. Do dyspozycji jest też łóżko pielęgnacyjne. Mycie odbywa się w łóżku. Podopieczna potrzebuje pomocy przy przebieraniu się. Pani mieszka na przedmieściach w domu, w którym mieszka jej mąż. Opiekunka będzie się również zajmować obowiązkami domowymi (zakupami zajmuje się mąż). Podopieczna przez większość dnia leży w łóżku – dużo czyta. W miarę możliwości należy ją zachęcać do aktywności.

 

***

 

NIEPALĄCA OPIEKUNKA W HIRSCHBERG (k.MANNHEIM) OD 13.11. KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI, 1300€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 13.11. NA 3 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości HIRSCHBERG (k.MANNHEIM)

 

Podopiecznym jest pan, lat 90, waży 65 kg, mierzy 165 cm wzrostu. Ma czwartą grupę pielęgnacyjną, założony cewnik, nosi pieluchy, jest osobą leżącą (trzeba go obracać), cierpi na inkontynencję, demencję, prawdopodobnie jest głuchy, nie mówi, ma problem z orientacją w czasie, pamięcią krótkotrwałą, mówieniem, ma wahania nastroju, humory. W nocy nie trzeba wstawać, mycie odbywa się w łóżku, zmiana pieluch także, potrzebuje pomocy w przebieraniu się. Pan mieszka w domu na wsi, razem z partnerką, która zajmuje się obowiązkami domowymi.

 

***

 

NIEPALĄCA OPIEKUNKA W MARL OD 01.12. NA 4-6 TYGODNI, KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI, 1200€

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 01.12.

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości MARL (NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA

 

Podopieczną jest pani, lat 86, waży 70 kg, mierzy 165 cm wzrostu. Ma trzeci stopień pielęgnacyjny, zapalenie pęcherza przez odwodnienie (trzeba jej przypominać o piciu wody). Ma demencję, jest zdezorientowana, ma problem z orientacją w czasie i pamięcią krótkotrwałą. Nie ma problemów z mówieniem i widzeniem, słyszenie wspomaga aparat słuchowy. Maksymalnie dwa razy trzeba wstać w nocy. Pani potrafi sama się myć, jednak może potrzebować pomocy opiekunki. Do dyspozycji są pomoce takie jak łóżko pielęgnacyjne, balkonik, wózek inwalidzki. Do obowiązków opiekunki należeć będą również prace domowe, robienie zakupów. Pani lubi rozmawiać z ludźmi i spacerować.

 

***

 

OPIEKUNKA W MÜHLTAL OD 24.11. DO 31.01. KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI, ZA 1350€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 24.11. do 31.01.

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości MÜHLTAL

 

Podopiecznym jest pan, lat 81, waży 85 kg, mierzy 175 cm wzrostu. Ma czwarty stopień pielęgnacyjny, jest osobą leżącą (z odleżynami), z biegiem czasu jest coraz słabszy, słabo widzi, ma początki demencji i drobne problemy z pamięcią, jednak nie ma problemów z rozpoznawaniem ludzi czy nawiązaniem rozmowy. Pan nosi pieluchy. Rano pana myje służba pielęgnacyjna, opiekunka w międzyczasie, mycie odbywa się w łóżku. Maksymalnie dwa razy w nocy trzeba wstać do podopiecznego. Pan mieszka w domu, w pobliżu mieszka jego bratanek. Podopieczny bardzo lubi słuchać radia. Do obowiązków opiekunki należą również prace domowe.

 

***

 

OPIEKUNKA W UNTERREICHENBACH, OD 01.11., KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI, ZA 1250€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 01.11. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości UNTERREICHENBACH (Badenia-Wirtembergia, koło Stuttgartu)

 

Podopieczną jest pani, lat 78, waży 40 kg, mierzy 150 cm wzrostu, ma trzeci stopień pielęgnacyjny, jest leżąca, nie ma demencji, ma pewne problemy z orientacją w czasie, czasem zapomina się, cierpi na inkontynencję, porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Panią trzeba transferować z wózka na łóżko zmieniać pieluchy, ma założony cewnik. Maksymalnie dwa razy w nocy trzeba wstać i zobaczyć czy wszystko jest w porządku. Przychodzi do niej pielęgniarka, która podaje leki. Do dyspozycji jest krzesełko toaletowe (inne pomoce są w trakcie załatwiania). Pani mieszka sama w domu na wsi. Do obowiązków opiekunki należą wszelkie prace domowe, zakupami zajmuje się syn.

 

***

 

OPIEKUNKA W JETTLINGEN, 01.12, DOBRY NIEMIECKI, ZA 1350 EUR MIESIĘCZNIE DO MOBILNEGO PANA

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 01.12 NA 2 MIESIĄCE LUB DŁUŻEJ

Poszukujemy OPIEKUNKĘ Z DOBRĄ znajomością języka niemieckiego I PRAWEM JAZDY do pracy w miejscowości JETTLINGEN (miejscowość i gmina w Niemczech, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, koło Stuttgartu).

 

Pan urodził się 1927 r.ma ok 190 cm, ok 85 kg, Choruje na prostatę, jest mobilny i samodzielny i korzysta z balkonika. Jeszcze sam dba o pielęgnację ciała. Potrzebuje pomocy na przykład przy myciu włosów. Chodzi na spotkania ewangelickie (jest odbierany), sam mierzy ciśnienie(asekurować), lekarz przyjeżdża 1x w miesiącu,.Pan przesypia noce. Czasami jednak trzeba go zaprowadzić do toalety. Opiekunka powinna dobrze gotować być i mieć dobrą znajomością języka niemieckiego. Przerwy są do uzgodnienia.

 

***

 

OPIEKUNKA W ESSEN, 25.10, SŁABE PODSTAWY NIEMIECKIEGO, 900 € + 150 € PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD ZARAZ NA 2 MIESIĄCE LUB DŁUŻEJ

Poszukujemy OPIEKUNKĘ ze SŁABYMI PODSTAWAMI znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości ESSEN – NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA.

 

Podopieczną jest PANI, ma 97 lat. Jest osobą dosyć sprawną i samodzielną. Porusza się samodzielnie, czasami się zapomina. Potrzebuje pomocy przy podstawowych czynnościach takich jak przebieranie, pielęgnacja, kąpiel, toaleta. Do obowiązków opiekunki należy również prowadzenie gospodarstwa domowego.

 

***

 

NIEPALĄCA OPIEKUNKA W TERVUREN, KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI, PRAWO JAZDY, OD 01.11. ZA 1250€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 01.11. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy NIEPALĄCĄ OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego i PRAWEM JAZDY do pracy w miejscowości TERVUREN W BELGII

 

Podopieczną jest pani, lat 80, waży 50 kg, mierzy 160 cm wzrostu. Pani ma początkową demencję – zapomina słowa, ma problemy z orientacją w czasie. Przesypia noce. Pani potrafi sama utrzymywać higienę, choć czasem może poprosić o pomoc, jednak potrzebuje pomocy w ubieraniu się. Pani nie ma pewności gdy stoi na nogach, zalecane są spacery. Podopieczna mieszka w domu z ogrodem (jest zatrudniony ogrodnik). Córka podopiecznej mieszka w tej samej miejscowości (20 km od Brukseli). Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu. Do obowiązków opiekunki będą należeć także obowiązki domowe, takie jak pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów (konieczne prawo jazdy – sklep oddalony o 12 km). Podopieczna w wolnym czasie lubi słuchać muzyki klasycznej, czytać, oglądać telewizję oraz rozmawiać.

 

***

 

OPIEKUN W HARTMANNSDORF (k.Berlina) OD ZARAZ, KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI, PRAWO JAZDY ZA 1400€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNA OD ZARAZ NA 2 MIESIĄCE LUB DŁUŻEJ

Poszukujemy OPIEKUNA z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości HARTMANNSDORF koło Berlina

 

Podopiecznym jest pan lat 88, waży 100 kg, mierzy 160 cm wzrostu. Nie ma stopnia pielęgnacyjnego. Cierpi na zaawansowaną demencję, choruje na Parkinsona, zbiera mu się płyn w nogach oraz ma pewne problemy z pamięcią. Porusza się przy pomocy rolatora. Podopieczny współpracuje przy transferze z łóżka na wózek inwalidzki. Maksymalnie trzy razy w nocy opiekun wstaje do podopiecznego w celu dojścia do toalety (rozważane jest użycie pieluch, dostępne także krzesełko toaletowe). Podopieczny jest w stanie sam się umyć, jednak pomoc opiekuna jest wskazana, zwłaszcza przy kąpieli pod prysznicem (dostępne krzesełko prysznicowe), potrzebuje też pomocy w ubieraniu się. Podopieczny mieszka niedaleko polskiej granicy, w domu na wsi razem z samodzielną żoną, która zajmuje się obowiązkami domowymi – może sporadycznie potrzebować pomocy. W domu nie ma internetu, jednak można korzystać z internetu sąsiada. Podopieczny lubi oglądać telewizję.

 

***

 

OPIEKUN/OPIEKUNKA W BERLINIE OD 08.11., KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI 1300€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 08.11 NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ lub OPIEKUNA z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego (niepalącą) do pracy w miejscowości BERLIN w dzielinicy FRIEDRICHSHAGEN.

 

Podopiecznym jest pan, lat 80, waży 115 kg, mierzy 180 cm wzrostu. Nie ma demencji, sprawny pod względem psychicznym, jedynie ma problem z orientacją w czasie. Jest sparaliżowany od pasa w dół, trzeba go transferować na wózek inwalidzki za pomocą podnośnika. Trzeba mu zakładać pampersy, ponieważ pan od krótkiego czasu jest osobą niepełnosprawną jest nieprzyzwyczajony do korzystania z pieluch – chciałby w nocy korzystać z toalety (maksymalnie dwa razy w nocy). Pan potrafi sam myć zęby i golić się. Głównym celem jest utrzymanie higieny intymnej ciała. Podopieczny mieszka w dwurodzinnym domu z żoną, która jest sprawna i nie wymaga opieki. Opiekun ma do dyspozycji górną część mieszkania (domu). Do obowiązków opiekunki lub opiekuna należy pomoc przy pielęgnacji ciała oraz dbanie o gospodarstwo domowe.

 

***

 

OPIEKUNKA W BOCHUM OD 05.11. PODSTAWY NIEMIECKIEGO ZA 1000€+150€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

 

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ OD 05.11. NA 2 MIESIĄCE

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z PODSTAWOWĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości BOCHUM – NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA.

 

Podopieczną jest pani, ma 97 lat. Jest osobą samotną. Cierpi na lekką demencję. Jest miła i towarzyska. Podopieczna cały dzień siedzi w fotelu, do toalety i do karmienia trzeba ją zawieźć na wózku inwalidzkim. Podopieczna sama wstaje i siada, jedynie trzeba ją asekurować, nie ma żadnego dźwigania. Jest dostępne krzesełko toaletowe. Do obowiązków opiekunki należy pomoc przy pielęgnacji ciała, w tym raz w tygodniu pomoc przy kąpieli (kąpiel odbywa się w łazience, dostępne krzesełko prysznicowe). Podopiecznej zakłada się pieluchomajtki. Należy wstawać do podopiecznej w nocy, aby zaprowadzić ją do toalety (krzesełko toaletowe). Podopieczna mieszka w mieszkaniu. Dla opiekunki własny pokój, nie ma dostępu do Internetu. Sklepy znajdują się w odległości od 2 do 3 km, rodzina jest odpowiedzialna za zakupy.

 

***

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 882 077 462, 71 725 36 64 oraz 77 443 46 66.
 Inne zlecenia można znaleźć na www.prohuman.pl/oferty-pracy/

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.