Dodane przez konik24 01 grudnia 2017

STYCZNIOWE OFERTY PRACY - ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ

Miejsce pracy: STUTTGART

Centrum Językowe Konik
www.pracadlaopiekunek24.pl
to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

MIEJSCE PRACY : NIEMCY - DOSTĘPNE OFERTY Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC

TERMIN WYJAZDU : STYCZEŃ 2018 - praca w systemie zmianowym

WYNAGRODZENIE : UZALEŻNIONE OD ZNAJOMOŚCI JĘZYKA
NIEMIECKIEGO I WARUNKÓW PRACY  DO 1500 €

WYMAGANIA :
- Doświadczenie w opiece
- Język niemiecki na poziome:
podstawowym, komunikatywnym, dobrym lub bardzo dobrym
- Mile widziane prawo jazdy kat B
- Mile widziane referencje

OPIS STANOWISKA :
- Pomoc w codziennych czynnościach: kąpiel, toaleta itp.
- Aktywne spędzanie czasu z seniorami - spacery, gry, zabawy
- Sprawowanie opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych
- Proste prace domowe m. in: sprzątanie, gotowanie, zakupy

Z NASZEJ STRONY MOŻESZ LICZYĆ NA :
- Opiekę koordynatora na terenie Niemiec i Polski
- Pomoc w organizacji dojazdu do podopiecznego
- Zwrot kosztów przejazdu
- Telefon alarmowy czynny 24/7

Tylko u nas masz do wyboru dwie formy zatrudnienia:

WARUNKI POLSKIE:
- Umowa zlecenie
- Odprowadzanie składek do Polskiego ZUS
- Ciągłość ubezpieczenia po powrocie ze zlecenia do Polski

WARUNKI NIEMIECKIE:
- Polska umowa zlecenie
- Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych DAK
- Po 5 latach pracy, pracownikowi przysługuje niemiecka emerytura
- Świadczenia rodzinne

Bonus!!!!
Przy poleceniu naszej agencji innym osobom otrzymasz 50 €

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: www.pracadlaopiekunek24.pl

Zgłoszenia prosimy kierować na nr.tel:
570 718 736
- wyślij sms o treści OPIEKA (oddzwonimy)

pracujemy w dni robocze od 9 do 17
Zapraszamy