Dodane przez konik24 07 grudnia 2017

PRACA W OPIECE OD STYCZNIA na 6-8-12 tygodni

Miejsce pracy: cale Niemcy

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK

www.pracadlaopiekunek24.pl

to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

W chwili obecnej poszukujemy:

OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH (oferty ze znajomością języka niemieckiego)

MIEJSCE PRACY : Niemcy  - dostępne różne rejony

TERMIN WYJAZDU: od stycznia

WYNAGRODZENIE : uzależnione od znajomości języka i warunków pracy (do 1500€)

POSZUKUJEMY OSÓB

-Z doświadczeniem w opiece

-Z dobrym stanem zdrowia

-Mile widziane prawo jazdy kat B

-Mile widziane referencje

OPIS STANOWISKA:

- sprawowanie opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych

- pomoc w codziennych czynnościach

- proste prace domowe

- wspólne spędzanie czasu m.in gry, zabawy, spacery itp

OFERUJEMY LEGALNE DWIE FORMY ZATRUDNIENIA:

1.WARUNKI POLSKIE:

- UMOWA ZLECENIE

- ODPROWADZANIE SKŁADEK

- MOŻLIWY FUNDUSZ PRACY

- CIĄGŁOŚĆ W ZATRUDNIENIU PO POWROCIE ZE ZLECENIA DO POLSKI

- POSTOJOWE NA CZAS URLOPU W POLSCE

2.WARUNKI NIEMIECKIE:

- UBEZPIECZENIE W NIEMIECKIEJ KASIE CHORYCH DAK

- OSOBA NABYWA PRAWA JAK KAŻDY OBYWATEL NIEMIEC

- PO 5 LATACH PRACY PRACOWNIKOWI PRZYSŁUGUJE NIEMIECKA EMERYTURA

- ŚWIADCZENIA RODZINNE

- POMAGAMY W ORGANIZOWANIU TRANSPORTU

- ZWRACAMY KOSZTY PODRÓŻY

- ZAPEWNIAMY OPIEKĘ KOORDYNATORA NA TERNIE NIEMIEC I POLSKI

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW !

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ: www.pracadlaopiekunek24.pl

tel: 570-718-736