Dodane przez Private_Care24 14 grudnia 2017

Opiekunka do seniora od 20.12 - BONUS ŚWIĄTECZNY!

Miejsce pracy: Niemcy

Do opieki jest pan Richard. Pan jest po przebytym udarze, ma zaburzenia rytmu serca i nadciśnienie. Pan jest osobą komunikatywną, chodzącą przy balkoniku. Pan potrzebuje asekuracji przy poruszaniu się i wstawaniu. Pan Richard potrzebuje pomocy w dojściu do toalety, ubieraniu i w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych i myciu. Pan ma problemy z przełykaniem. Czasami może zdarzyć się wstawanie nocne. Pan z charakteru jest osobą spokojną, lubi oglądać piłkę nożną i grać w gry towarzyskie.

Miejsce pracy: 71672 Marbach

Termin rozpoczęcia pracy: 20.12.2017

Długość kontraktu: 2 miesiące

Stawka: 1300 Euro netto + 150 Euro brutto bonusu świątecznego wynikającego z umowy + 50 Euro brutto dodatkowo

Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty:

Dom jednorodzinny

Pokój ze standardowym wyposażeniem

Internet

Telewizor

Podstawowe obowiązki opiekunki:

pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu

pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)

pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia

prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

Informacje o seniorze:

Imię: Richard

Waga: 63 kg

Wzrost: 165 cm

Wiek: 87 lat

Schorzenia:

udar

niewydolność serca

niedociśnienie tętnicze

Wymagania: Język niemiecki na poziomie dobrym - B1

APLIKACJA

rekrutacja@privatecare24.pl

+48 22 315 15 15

 www.privatecare24.pl