Dodane przez PrivateCare24 07 lutego 2018

Do 1500 EUR netto - praca dla Opiekunki w DE!

Miejsce pracy: Niemcy

Private Care 24 - Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją.

Wiemy jak cenna jest pomocna dłoń wyciągnięta do starszego człowieka, okazane mu serce i ciepły uśmiech. Dzięki naszym opiekunkom i opiekunom seniorzy mogą spędzić jesień swojego życia w we własnym domu, co daje im poczucie bezpieczeństwa, dlatego my dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników.

POSZUKUJEMY:

Opiekunek i opiekunów osób starszych zainteresowanych wyjazdem do pracy w Niemczech, którzy:
• znają język niemiecki na poziomie min. podstawowym
• mają doświadczenie w opiece nad seniorem – np. opieka nad osobą bliską
• posiadają czynne prawo jazdy (nie jest to warunek konieczny)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAZWYCZAJ OBEJMUJE:

• wsparcie w codziennych czynnościach,
• pomoc w codziennie higienie i w ubieraniu się,
• prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie),
• towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne,
• inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie do 1400€ na rękę
• dodatkowe wynagrodzenie za pracę podczas Wielkanocy
• składki od najniższej/średniej krajowej
• sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna,
• przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu,
• opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą,
• legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej,
• bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy poprzez wiadomość prywatną za pośrednictwem portalu.

Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach.

APLIKACJA

mail: rekrutacja@privatecare24.pl

tel: 694 069 298 - powołaj się na portal Opiekunki24