Dodane przez Ponacare 23 lutego 2018

Opiekunki seniorów w Niemczech - PIlnie poszukiwane!

Miejsce pracy: Worms

Agencja Pracy Ponacare poszukuje opiekunki do seniora:

Miejscowość: 67550 Worms k/ Darmstadt

Termin: od zaraz na 2m-ce

Wymagania: komunikatywny plus niemiecki mile widziane doświadczenie pielęgniarskie.

Informacje odnośnie zlecenia :

Senior: wiek 76 lat, wzrost ok. 181 cm, waga ok. 76 kg. Senior ma problemy z mięśniami. Senior ma zaburzenia równowagi.  Nie jest demencyjny. Nie ma problemów z komunikacją oraz z orientacją. Nie jest inkontynentny. Senior porusza się za pomocą Rollatora. Senior lubi słuchać muzyki klasycznej, oglądać wiadomości, grać w Skrabble. Jest pogodnym i towarzyskim człowiekiem.

Obowiązki opiekunki:
Pomoc przy kąpieli, pomoc w ubieraniu, dotrzymywanie towarzystwa, pomoc w codziennych obowiązkach.

Warunki mieszkaniowe:

Duże miasto (obrzeża)- do centrum 6 minut. Osobny pokój, własna łazienka, internet.

Umowa zlecenie, Stawka: 1250 euro netto/ m-c + dodatek za święta

Gwarantujemy legalne zatrudnienie, , opłacony ZUS od średniej krajowej, zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów podróży. Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, zgłoś się do nas 15-8441785 lub 530320071
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16