Dodane przez seniorpartner. 12 kwietnia 2018

Opiekunka do starszego Pana

Miejsce pracy: Zirndorf Niemcy

Poszukujemy opiekunki/opiekuna

Podopieczny Mężczyzna 85 lat
Rozpoczęcie: 24.04.2018
Miejscowość Zirndorf
Wzrost 178 cm
Waga 82
Opis osoby podopiecznej:
Pan ma początkującą demencję , inkontynencję i chodzi przy rolatorze ( nie ucieka z domu). Nie jest samodzielny, należy mu pomóc w codziennych czynnościach, w myciu, ubieraniu, gospodarstwie domowym. Pan porusza się przy rolatorze , chodząc po domu bardzo powoli. Ma również do dyspozycji wózek inwalidzki i Toilettenstuhl oraz łóżko pielęgnacyjne. Pana trzeba asekurować przy wstawaniu – pomóc mu wstać z łóżka na wózek/do rolatorka ( lekki Transfer)
Pan mieszka sam, w miejscowoci oddalonej o 15 km mieszka jego syn, ktory zajmuje sie ojcem.
Schorzenia: demencja, inkontynencja, oslabienie starcze, problemy z poruszaniem sie, cisnienie
Pflegedienst: brak
Czynnosci wykonywane dla podopiecznego :
Asekuracja przy wchodzeniu (schodzeniu) po schodach
Pomoc w higienie osobistej (kąpanie , golenie, mycie zębów)
Pomoc w rozbieraniu i ubieraniu
Wstawanie w nocy: brak (jedynie w razie wypadku)
Zakres obowiązków:
- gotowanie
- sprzątanie
- pranie
- zakupy
Warunki domowe: mieszka w szeregowcu 120 m2
Warunki dla Opiekunki:
- opiekunka ma do dyspozycji pokój z Internetem, tv.
Wymagania:
- komunikatywna (plus) znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece,
- serdeczna opiekunka, która potrafi, chciałaby się integrować
- opiekunka musi pracować samodzielnie
- gotowość do pracy 2 miesiące
Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie ( FormularzA1 i karta EKUZ)
Stawka 1200 Euro

Na to zlecenie szukamy pani w wieku od 30 do 60 lat.
Zapraszamy do wspolpracy