Dodane przez interkadra22 15 maja 2018

Pani Dora (87l.) czeka na Opiekuna

Miejsce pracy: Longuich

Data wyjazdu:  20.05/ na 6 tygodni

Atuty oferty:

  • cicha i spokojna okolica
  • osobny pokój
  • dostęp do internetu
  • samochód do dyspozycji

Skrócony opis oferty: Do opieki jest Pani Dora, mieszkająca samotnie na przedmieściach Longuich. Jest sprawna umysłowo, porusza się za pomocą rollatora. Trzeba ją jednak asekurować bowiem miewa zawroty głowy. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu.

Obowiązki:

  • Pomoc w ubieraniu/myciu
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
  • Podawanie lekarstw
  • Dotrzymywanie towarzystwa

Oczekujemy:

  •  komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  •  doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  •  prawa jazdy (mile widziane)
  •  życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1200 EUR netto!
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
  • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)
  • podpisanie jednej czytelnej umowy
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!